Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Hurtownia z odzieżą używaną

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~maro~

~maro~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 08:56:11

Prosze o namiary na dobra i sprawdzona hurtownie z odzieżą uzywaną na terenie Podkarpacia, Małopolski Z góry dziękuje.

Prosze o namiary na dobra i sprawdzona hurtownie z odzieżą uzywaną na terenie Podkarpacia, Małopolski Z góry dziękuje.

NOWA HURTOWNIA ODZIEŻY UŻYWANEJ W KROŚNIE przy ulicy PUŻAKA 55E
W ofercie posiadamy oryginalny "niesort" angielski ze zbiórek D2D.
W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć ofertę.
+++ TOWAR NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI +++ NIE POSIADAMY WŁASNYCH SKLEPÓW +++
 Tel. 514 197 057
 ZAPRASZAMY

#22 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2013 - 13:31:28

Polecam hurtownię Family Textiles, co prawda z Poznania, ale prowadzą dostawy w całym kraju. Jeszcze ani razu się nie zawiodłem :) 

#23 ~Firma kubuś12~

~Firma kubuś12~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 14:50:01

Witam,
mam do zaoferowania odzież używaną w balach prosto z UK - oryginalnie zapakowane w paczki po 45kg.

Są to głównie swetry, sweterki, bluzeczki, tuniki.

Towar bardzo dobrej jakości.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego: 690-505-227

Możliwy odbiór osobisty w Kalwarii Zebrzydowskiej (małopolska) oraz wysyłka kurierem.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 00:10:17

Zapraszam do Hurtowni pod Piasecznem, woj mazowieckie, posiadam sort z USA, każdą sztuke mozna obejrzeć, tel 504227774

witam czy posiada pan sort  mix 4-14 lat?jaka cena?

#25 ~Miroslaw~

~Miroslaw~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 10:46:40

Witam mam do sprzedazy swietna odziez uzywana po likwidacji sklepu .Towar prosto z Londynu bardzo dobra jakosc dzieciecy ,damski,peski oraz zabawki bardzo ladne .Zapraszam do wspolpracy Miroslaw 511 666 090

#26 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2017 - 17:37:56

Polecam hurtownie odzieży używanej w Przemyślu. Sprawdzona osobiście, sprowadzają odzież z Danii, niesort. Nie maja swoich sklepów wiec nie odkładają perełek. Fajne i modne ciuszki. Obuwie typu AirMax i converse często się zdarzały. Ich strona to
www,danish-hurt.pl

#27 ~Lenaka~

~Lenaka~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 16:37:30

Ja się zaopatruję do naszego butiku w hurtowni internetowej stradimoda pl. Mają paczki ubrań po 50 i 100 sztuk. Ja zawsze biorę po kilka paczek, bo szybko mi schodzą, choć butik nie jest mały. Plusem tej hurtowni jest nie tylko cena, ale przede wszystkim jakość odzieży, bo w tych paczkach są ubrania najlepszych marek, które w Polsce są bardzo popularne, jak Zara, Vero Moda, s. Oliver, GAP. Zazwyczaj biorę paczki z nowymi, czasem z outletowymi ubraniami, ale również w tych zestawach typu outlet jest pełno ubrań bez wad i z metkami, wiec naprawdę się opłaca.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych