Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sowa~

~sowa~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 07:34:57

A dla zwyklego Kowalskiego sa jakies hotele? Czy laweczka w parku? Moze byscie sie pochwalili nowymi miejscami pracy?

#2 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 10:51:58

A dla zwyklego Kowalskiego sa jakies hotele? Czy laweczka w parku? Moze byscie sie pochwalili nowymi miejscami pracy?

Już przestań się użalać, było się uczyć i pracować, to by cię było stać na SPA tak jak tych księży co licznie błogosławili wodę do kąpieli itp. oni są w służbie ubogich ze SPA, bo co Ty możesz dać na tacę.

#3 ~tak~

~tak~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 15:10:43

TAK-w noclegowni.Zarezerwowałem ci jedno

#4 ~ew~

~ew~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 10:41:19

no wiadomo stworzono znowu coś dla bogaczy to co się dziwić ze przeciętny kowalski się wkurza ze nie ma pracy ani widoków na nią chociaż skończył ze dwa kierunki studiów(brak pleców?) nic mu nie pomoże no chyba tylko odwrócenie biegunów w 2011:)

#5 ~jula~

~jula~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 19:00:55

150 zł za osobę w dwójce , to chyba niedla bogaczy, a w cenie spa do korzystania ile wlezie.

#6 ~ew~

~ew~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 11:57:19

no jeśli faktycznie 150 za dwójkę i spa to zwracam honor:)

#7 ~Zbigniew Łukaszewicz~

~Zbigniew Łukaszewicz~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 19:10:11

Zimna woda w basenie, okropne jedzenie. Taka jest opinia nie tylko moja ale i ludzi. Wszędzie oszczędności i niesamowite chamstwo właściciela, który potrafi wywalić gości słowem wypie.dalać jak nie pasuje. Nie ma to jak z chama zrobić pana. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych