Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Hotel Ustronie Leśne ul.Sciegiennego Kielce-Wesele

ustronie leśne wesele

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 12:29:31

Witam,
Mam pytanie czy ktoś był lub organizował wesele w hotelu Ustronie Leśne na ul. Ściegiennego 208 w Kielcach (za skrzyżowaniem z posłowicami). Jeśli tak to jakie wrażenie? Proszę o opinie.
Pozdrawiam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 12:44:04

Poza tym  nazwa jest zaprzeczeniem tego czegoś.Ani lasu ani ustronnego miejsca jakby komuś zabrakło weny nad nazwą , co już jest przekłamaniem.

Jakie "Ustronie leśne " jak do lasu conajmniej 700-800 metrów , do drogi remontowanej 50 a wkoło same pola?

#3 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 14:10:15

znakomity hotel , smaczne jedzenie i kulturalna i miła obsługa , organizowałem tam już imprezy i jestem bardzo zadowolony !

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 17:28:28

znakomity hotel , smaczne jedzenie i kulturalna i miła obsługa , organizowałem tam już imprezy i jestem bardzo zadowolony !

"organizowałem" Wodzirej z ciebie?

#5 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 07:28:31

Również chciałabym się dowiedzieć/ poznać opinie osób które organizowały bądź brały udział w weselu w Ustroniu Leśnym. Jakie jedzenie, czy właściciele/menager sali są eleastyczni i otwarci na różne propozycje, jak z akustyką sali?

#6 ~damian~

~damian~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 04:20:55

jedzenie, obsługa ok. tylko włascicielka jak nadęta krowa, łazzi obcenia, psuje klimat. w ogóle jej tam nie powinno być bo niby co wnosi swoją osobą. poza tym wszystko ok

#7 ~gotuj z turoniem~

~gotuj z turoniem~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 16:20:41

jedzenie, obsługa ok. tylko włascicielka jak nadęta krowa, łazzi obcenia, psuje klimat. w ogóle jej tam nie powinno być bo niby co wnosi swoją osobą. poza tym wszystko ok

nadęta bo to uczennica Gesslerowej

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 06:54:10

Witam!

Miałem wesele córki w dn. 2.07.2016 roku. Świetny lokal blisko Kielc, bardzo dobre jedzenie, bardzo miła, życzliwa obsługa. Naprawdę polecam każdemu. Wszyscy są ze wszystkiego zadowoleni.  

#9 ~ulla~

~ulla~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 06:31:53

wesele 27 08 2016 bardzo polecam obsługa profesjonalna i miła jedzonko smaczne ciasto na poziomie światowym pozdrawiam goście zadowoleni

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 12:40:05

Witam .

Pisze z zapytaniem czy ktos był w Ustroniu w ostatnim czasie jakie wrażenia ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ustronie leśne, wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych