Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Horror w Trzciance (zdjęcia) :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
432 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~~izabela~~

~~izabela~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 13:40:02

i co,zesrałeś się?

co nasladowca pana h1cks czyli mozna sie bylo spodziewac ze kolejny glab,czemu takie barany jak wy laza jeszcze po ziemi i ja tylko zasmiecaja szkoda na was wszystkiego wspolczuje waszym rodzicom ze takie mendy i wszy maja wychowywali kaplica idzcie sie obydwoje leczyc

#42 ~mmmmmm~

~mmmmmm~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 14:04:01

wiem ze dziewczyna (20 l.) i chłopak (13 l.) którzy zginęli w tym wypadku byli z tumlina a tylko jedna osoba z tego samochodu byla z kowali.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 14:05:55

ludzie piszcie co tylko wiecie bo to wszystko jest bardzo wazne dla sprawy

#44 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 14:47:59

Ci młodzi ludzie co zgineli byli z tumlina i najprawdopodobniej było to rodzeństwo w wieku ok 13 i 17 lat .Troche szacunku głąby przecierz to nie oni kierowali samochodem może przez przypadek sie zabrali bo nie było ich stać na taxi .Jak czytam że dobrze im tak to mnie na wymioty zbiera skąd w was ludzie tyle nienawiści . Jak byś wsiadł z gościem na okazje bo jedzie do ciebie na dzielnice i okazało by sie że był naćpany i wywalił w drzewo to też by było dobrze zastanówcie sie co piszecie bo nie wierze że nikt z was chociarz raz w życiu nie wsiadł z kimś obcym do samochodu kto sie popisywał i niemógł nic wtedy zrobić tylko sie modlić żeby nic sie nie stało. ŚWIEĆ PANIE NAD ICH DUSZAMI

#45 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 15:11:06

Ja niektorych nie rozumiem!!! Jak mozna powiedziec iz dobrze sie stalo ze te dzieci niezyja??!! Ciekawe co wy byscie zrobili w takiej sytuacji. Ja wiem ze teraz wszyscy to bardzo przezywaja, taka tragedia. Wiele osob mysli teraz ze tych co nie zyja nie powinno tam byc, ale kto mogl wiedziec co sie stanie?? Ja nie pojmuje zachowania kierowcy?? Dlaczego sie nie zatrzymal?! Dlaczego nie postanowil udzielic pomocy temu chlopcu?? Jesli nie podjal by sie dalszej jazdy oboje by mogli teraz byc na tym swiecie, a przez takich jak on ginie coraz wiecej NIEWINNYCH dzieci. Wspolczucia dla rodzin tych osob.

#46 ~8mila~

~8mila~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 15:27:14

Nikt tu kierowcy nie usprawiedliwia!!!! Zrobił cos strasznego i poniesie kare. Znając go to wiem, ze juz ją ponosi. Kierowca i pasazer chłopak zabitej dziewczyny sa z Kowali a reszta niewiem.

#47 ~Albi~

~Albi~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 15:32:15

Ciężko uwierzyć ze takie coś wydarzyło się.Właśnie takie zdarzenie powinno bardziej nam urzeczywistnić jakie mogą być Skutki picia i prowadzenia samochodu ze swiadomscia tego ze może coś się stać lub osobą którzy jada z taka osoba.Dużo wersji już usłyszałem ale jedno jest pewne ze życia im to nie zwróci.

Ja i każda osoba młoda powinna wyciagnac wnioski z tego co sie stalo. Lekkomyśność brawura prowadzi do takich i innych okolicznosci ktore staja sie w wielu przypadkach śmiertelne.

[*] [*]

#48 ~Albi~

~Albi~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 15:35:17

Ciężko uwierzyć ze takie coś wydarzyło się.Właśnie takie zdarzenie powinno bardziej nam urzeczywistnić jakie mogą być Skutki picia i prowadzenia samochodu ze swiadomscia tego ze może coś się stać lub osobą którzy jada z taka osoba.Dużo wersji już usłyszałem ale jedno jest pewne ze życia im to nie zwróci.

Ja i każda osoba młoda powinna wyciagnac wnioski z tego co sie stalo. Lekkomyśność brawura prowadzi do takich i innych okolicznosci ktore staja sie w wielu przypadkach śmiertelne.

[*] [*]

#49 ~Albi~

~Albi~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 15:36:00

[*] [*]

#50 ~~Paulinka~~

~~Paulinka~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 15:39:27

Powiedzcie mi jak to sie stalo i kto zawinil?? kto kierowal??

#51 ~~kinia~~

~~kinia~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 15:54:01

wiem ze dziewczyna (20 l.) i chłopak (13 l.) którzy zginęli w tym wypadku byli z tumlina a tylko jedna osoba z tego samochodu byla z kowali.
taaaaaa skąd wiesz??? chłopak(18l) i mieszka niedaleko mnie i jest z kowali ... podobno jeszcze potrącili na trzciankach 2 osoby i jakiegos facia wieżli w bagarzniku...a samochod był na france numerach....współczuje rodzicom bo ich znam

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 16:02:58

Podobno z naszej gminy ale nic pewnego. Piszą tu osoby, które twierdzą że znają kierowcę i podają, że sa miejscowe, wiec chyba to prawda.
z kowali i z okolic ten co nie żyje to z kowali

#53 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 16:08:55

Chłopak (13l.) był z Tumlina tak samo jak jego siostra (17l.). Ten chłopach chodził klasę niżej ode mnie i na pewno teraz w szkole będzie żałoba. Bardzo interesuje mnie jak to się stało i dla czego to się stało. U nas to już druga taka tragedia.... Wcześniej zaczadzenie teraz wypadek. Same okropności..... Ale nic się nie poradzi... Dziwne tylko czemu on się trzymał drzwi? wygląda na to że ktoś go chciał wypchnąć czy coś takiego...

#54 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 16:09:56

..... TUTAJ NIE MA CO KOMETOWAĆ JEDYNIE MOZNA NAPISAĆ "SMIERĆ ZA SMIERĆ" KAŻDY KTO SIADA POD WPŁYWEM ALKOHOLU LUB INNYCH UŻYWEK TO POTENCJALNY ZABÓJCA... WIĘC KARAZ POWINNA BYĆ SUROWANA DLA TAKICH ... A JEŚLI DOPUSCI DO TAKIEGO DRAMATU JAK TUTAJ POZSTAJE JEDNO KARA SMIERCI WIECEJ IDOTA JUZ NIE ZABIJE .....

#55 ~xd~

~xd~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 16:23:22

Chłopak (13l.) był z Tumlina tak samo jak jego siostra (17l.). Ten chłopach chodził klasę niżej ode mnie i na pewno teraz w szkole będzie żałoba. Bardzo interesuje mnie jak to się stało i dla czego to się stało. U nas to już druga taka tragedia.... Wcześniej zaczadzenie teraz wypadek. Same okropności..... Ale nic się nie poradzi... Dziwne tylko czemu on się trzymał drzwi? wygląda na to że ktoś go chciał wypchnąć czy coś takiego...

nikt go nie chcial wypchnać!!!!!! wypad bo uderzyli w drzewo i drzwi sie otwarły a ten chłopak ci zginąl to miał 18 lat i był z kowali a nie zjakiegos tumlina co ty wiesz durniu??? nie wygaduj głupot??/ byłeś tam??? ja byłam i widzialam...nie mieszaj dzieciaku ludziom w głowie!!!!

#56 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 16:26:41

A skad byl kierowca? I czy to on byl pijany? Nie wiem ile w tym prawdy ale chlopak z Trzcianek jest podejrzany ze kierowal...czy to prawda?

#57 ~gabi~

~gabi~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 16:27:58

A MOZE SIE POWIESI? CO TEŻ JEST ROZWIAZANIEM I TO CHYBA DOSKONAŁYM

askąd był ten kierowca i ile lat??? prosze odpiszcie>?

#58 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 16:28:56

nikt go nie chcial wypchnać!!!!!! wypad bo uderzyli w drzewo i drzwi sie otwarły a ten chłopak ci zginąl to miał 18 lat i był z kowali a nie zjakiegos tumlina co ty wiesz durniu??? nie wygaduj głupot??/ byłeś tam??? ja byłam i widzialam...nie mieszaj dzieciaku ludziom w głowie!!!!

No to jak ???????????
Z Kowali czy z Tumlina????
A reszta osob skad???????

#59 ~nini~

~nini~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 16:30:07

[quote name='mmmmmm' date='29.08.2008, 15:04:01' post='102645']

wiesz co zjesz ... chłoak 18 l z kowali

#60 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 16:31:03

No to skoro chlopak z Kowali to ta dziewczyna to nie jego siostra????
Jak zawsze tysiac roznych wersji.....i w ktora wierzyc??????

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych