Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Horror w Trzciance (zdjęcia) :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
432 odpowiedzi w tym temacie

#401 ~Adwokat~

~Adwokat~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2008 - 08:38:53

Myslisz, ze nie jestem mi przykro ze zgineli.? ;| Tak sie składa, ze nie bronie tego co prowadził;/;/;/ Gdybyś jeszcze nie zauwazył;] Ale myslicie dwie osoby;/ tego co kierował i jednego z pasazerów który przezył.! i tego sobie nie zycze;/

Bronisz tego pasażera, który przeżył?? OK, rozumiem że wedle prawa urzędowego każdy ma prawo do obrony. Jeśli kogoś nei stać, to przyznaje się tzw.: "obrońcę z urzędu". No ale to w sądzie. Ty, jak rozumiem, bronisz "klienta" z innych pobudek niż zobowiązania prawne.
Więc naprawdę uważasz że Pan M. jest bez winy? To nie było zwykłe "zacięcie się przy goleniu", wpadka jaka może zdarzyć się każdemu. Nie chcę się rozpisywać, bo już wiele postów zostało napisanych w tej sprawie a i sama wzmianka medialna jasno wskazuje jakie winy popełnił ten którego bronisz.

Nie, nie chcę chłopakowi zniszczyć życia, ale nie nawołuj innych do przechodznia nad tą tragedią do porządku dziennego. "Jakby nic się nie stało".
I skoro podjęłaś się obrony, to chroń go przed przywilejami życia dorosłego - żeby krzywdy innym i sobie nie zrobił.

#402 ~Monika;]~

~Monika;]~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2008 - 18:08:58

dobrze. ja juz sie zajme tym... w taki sposób jak bedzie trzeba. Moze Ty nie chcesz mu zniszczyc zycia ale inne osoby tak, bo nie umieja sie postawic na jego miejscu.

#403 ~oi~

~oi~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2008 - 18:22:43

#404 ~Gośćie~

~Gośćie~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2008 - 10:26:48

Wiadomo coś w sprawie sprawcy?

#405 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2008 - 20:22:32

Te zdjęcia są po to aby ci, którzy nie mają wyobraźni zobaczyli, co może się stać, gdy będą tak szarżować.

Jakiego szacunku dla mordercow i idiotow ktorzy siadaja do samochodu pijaka niech wszyscy widza idiotow !!!!!!!!!!!

#406 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2008 - 01:18:41

Proces ŚP Szczepana już dawno się zaczął, a co z tą sprawą? Ile można czekać?

#407 ~ORZEł~

~ORZEł~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2009 - 09:08:11

BRAK WYOBRAZNI I BRAWURA JEDZIJCIE SZYBCIEJ A BEDZIE WAS MNIEJ I PO CO WOJNA DAC WAM SZYBKIE AUTA KTóRE ZAłATWIA SPRAWE ;P

#408 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2009 - 21:46:09

Sprawa była 22 grudnia,ale niewiem czy zakończyła się wyrokiem czy jeszcze odroczono

#409 ~Goście~

~Goście~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 09:26:39

Sprawa była 22 grudnia,ale niewiem czy zakończyła się wyrokiem czy jeszcze odroczono

Jest gdzieś jakaś informacja na ten temat? Masz może linka?

#410 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 20:53:26

Jest gdzieś jakaś informacja na ten temat? Masz może linka?

nigdzie niema żadnej wzmianki, ani w Echu ani w reszcie kieleckich gazet,pewnie się sprawa nie zakończyła bo podobno jeden świadek wezwany się niezgłosił

#411 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2009 - 23:53:15

no, i sprawa ucichła, jak wiekszość :o/

#412 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2009 - 07:43:26

no właśnie,nawet Echo Dnia nic nie napisało,wiem że sprawa była 22 grudnia ale nie zgłosił się świadek ojciec tych
dzieciaków co zgineli i pewnie odroczyli sprawe,tak to jest, rodzice są załamani po stracie dwojga dzieci i pewnie nie mają sił się w to wszystko angażować i przez to że sprawy tak nie poruszają to jest o niej cicho,bo np w sprawie Szymona gdzie znajomi zorganizowali marsz i tym podobne kampanie sprzeciwiające sie pijanym kierowcom to i w Echu pisali o każdej rozprawie i o każdym szczególe.Szkoda że tak jest,na początku była dyskusja,wszyscy mądrzy,
a po czasie cisza.....

#413 ~Goście~

~Goście~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2009 - 09:48:42

no właśnie,nawet Echo Dnia nic nie napisało,wiem że sprawa była 22 grudnia ale nie zgłosił się świadek ojciec tych
dzieciaków co zgineli i pewnie odroczyli sprawe,tak to jest, rodzice są załamani po stracie dwojga dzieci i pewnie nie mają sił się w to wszystko angażować i przez to że sprawy tak nie poruszają to jest o niej cicho,bo np w sprawie Szymona gdzie znajomi zorganizowali marsz i tym podobne kampanie sprzeciwiające sie pijanym kierowcom to i w Echu pisali o każdej rozprawie i o każdym szczególe.Szkoda że tak jest,na początku była dyskusja,wszyscy mądrzy,
a po czasie cisza.....

Wiadomo, na jaki termin sprawa została odroczona?

#414 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2009 - 17:56:31

Wiadomo, na jaki termin sprawa została odroczona?

Właśnie nie wiadomo

#415 ~Adi~

~Adi~
  • Goście

Napisano 02 luty 2009 - 20:01:17

Witajcie. Tak się składa że jestem byłym chłopakiem Dziewczyny która zginęła w tym wypadku. Spędziliśmy ze sobą przepiękne 1.5 roku i doskonale znam całą sytuację więc bardzo Cię proszę "PANIE ADWOKACIE" o odrobinę uczuc a jeśli nie potrafisz oddzielić swojej pracy od szacunku dla ofiar to nie pisz publicznie tych swoich prawniczych wywodów bo są one jak najbardziej nie na miejscu!!!!!!!!!!!!

#416 ~sprawiedliwość~

~sprawiedliwość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2009 - 12:53:32

Jeśli chodzi o sprawę to niedługo coś wam napiszę, a jeśli chodzi o rozgłos to niestety trzeba naciskać na prasę, jeśli ktoś ma jakiekolwiek znajomości niech to poruszy. Morderca nie może ale to nie może ujść bez winy, musimy tego razem dopilnować!
Pozdro.

#417 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 21:07:51

Jeśli chodzi o sprawę to niedługo coś wam napiszę, a jeśli chodzi o rozgłos to niestety trzeba naciskać na prasę, jeśli ktoś ma jakiekolwiek znajomości niech to poruszy. Morderca nie może ale to nie może ujść bez winy, musimy tego razem dopilnować!
Pozdro.

Pisałem maila do Echa z pytaniem dlaczego nic nie piszą na ten temat ale pozostało to bez odpowiedzi,napisz jak będziesz wiedział jak to się zakończyło i jaki był wyrok

#418 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2009 - 16:31:35

W echu z 24 marca jest artykuł dotyczący tego wypadku. Kierowca dostał 10 lat więzienia i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Po uprawomocnieniu mają być opublikowane personalia kierowcy,ale niewiadomo kiedy ponieważ sprawca wypadku się odwołał od wyroku.

#419 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2009 - 23:31:27

chodziłam z nimi do tej samej szkoły ( z tymi co zgineli). dziewczyna miała 17 lat i jej brat 13. oboje z Tumlina

#420 ~~Znajoma~~

~~Znajoma~~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2009 - 09:21:34

dobra rozumiem ze trzeba zyc dalej po takiej tragedii ale zeby juz po 4 miesiacach miec nowa dziewczyne? zero szacunku dla Magdy,nawet pol roku nie odczekal a byli ze soba niby 1,5 roku....

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych