Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Horror w Trzciance (zdjęcia) :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
432 odpowiedzi w tym temacie

#381 ~Obserwtor forum~

~Obserwtor forum~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2008 - 08:52:48

Ale wy głupoty piszecie. To co ma się zamknąć w domu i nie wychodzić? Zastanówcie się!!! Mi też niedawno zmarła bliska osoba i co mam do nikogo się nie odezwać, nie uśmiechnąć do końca życia? Przeżywam to w sercu i często jak jestem sama jest mi ciężko ale na codzień jestem bardzo pogodną i wesołą osobą, i ktoś też mi może zażucić że nie noszę żałoby , ale ja ją noszę tylko że w sercu a nie na pokaz, ja bardzo za nią tęsknię, i codziennie o niej myślę. A to że mam niebieską kurtkę a nie czarną to też świadczy na moją niekożyść bo przecież cały rok powinnam chodzić na czarno!!!!!!!!!!!!Nie znam Mateusza ale widuję go czasami i wiem że on też to eszystko przeżywa. Nie osądzajcie ludzi swoją miarą bo to tylko świadczy o waszym ilorazie inteligencji. NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM TEN CO JEST BEZ WINY

No właśnie o to mi chodziło. Nie szata zdobi człowieka. To wszystko widać po zachowaniu. Oczywiście każda skrajność jest zła - przesadnie smutny wcale nie musi przeżywać tego co pokazuje na zewnątrz. Ale, przyznaj sama, ciężko jest o kimś pamiętać i udawać że się pamięta biegając od imprezy do imprezy. CHociaż,... to indywidualna sprawa każdego człowieka.

Aha, żeby nie wzbudzać niepotrzebnych emocji i komentarzy. Napisałam tego posta ogólnie, wcale nie mam na myśli wspomnianego wcześniej chłoapka (M.). To tylko taka refleksja i przede wszystkim odpowiedź do smutnej.

#382 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2008 - 22:17:44

Temu gnojkowi co był właścicielem samochodu prokurator powinien postawić zarzut w spowodowaniu śmierci dwóch osób ponieważ udostępnił auto temu pijakowi, biorąc pod uwagę że jazda po pijanemu jest przestępstwem a tym bardziej spowodowanie wypadku śmiertelnego po pijanemu, więc on udostępnił przestępcy narzędzia do popełnienia przestępstwa i jest współwinny tego co się stało

#383 ~~smutna~~

~~smutna~~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2008 - 20:30:56

No właśnie o to mi chodziło. Nie szata zdobi człowieka. To wszystko widać po zachowaniu. Oczywiście każda skrajność jest zła - przesadnie smutny wcale nie musi przeżywać tego co pokazuje na zewnątrz. Ale, przyznaj sama, ciężko jest o kimś pamiętać i udawać że się pamięta biegając od imprezy do imprezy. CHociaż,... to indywidualna sprawa każdego człowieka.

Aha, żeby nie wzbudzać niepotrzebnych emocji i komentarzy. Napisałam tego posta ogólnie, wcale nie mam na myśli wspomnianego wcześniej chłoapka (M.). To tylko taka refleksja i przede wszystkim odpowiedź do smutnej.

Oczywiście masz rację. Ale czasami takie bieganie od imprezy do imprezy to jest taka ucieczka przed samotnością, i nie myśli się wtedy o tych wszystkich przykrościach. Pozdrawiam

#384 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2008 - 19:27:20

Wiadomo już kiedy rozprawa?

#385 ~wredny dupek~

~wredny dupek~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2008 - 19:27:06

wiecie co pierdo,,lcie sie...gowno wiecie smiecie a wypisujecie bzdury
kazdy z was ma teraz dobry temat zeby sie pomadrowac...jak myslicie...mnie to nie boli?!zapomnialem nie pamietam?! codziennie przypominaja mi o tym wszystkim moje blizny i kregoslup!!! gowno wiecie !!!!!CO NAPRAWDE CZUJE WIEDZA TYLKO BLISCY LUDZIE A NIE JACYS INTERNETOWI KOWBOJE CO DORWALI KLAWIATURE

ja to ten wredny dupek co robi wszystkim na zlosc i nadal zyje !!!!

#386 ~Monika;]~

~Monika;]~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2008 - 09:05:15

to wiesniak z kowali a nie jakiś dziany....najebał sie sku*rwiel...... tylko jemu nic sie nie stało.... i jeszcze tych dwóch dupków co z nimi jechali....jeden już spoko zadowolony chodzi po kowali.... i taki uhahany jak by nic sie nie stało...ciota....niby to jego dziewczyna była.. a teraz pewnie szuka sobie nowej ...ZAL :(((

Nie wiem jak mam sie do Ciebie zwrócic;) czy chłopczyku czy moze dzieweczynko... ale ''lool" swędzi Cie coś.?!?! ;| Po 1. pierd*l, pierd*l ja posłucham:)) po 2. cos Ci nie pasuje.? zamknij gebe i siedz na du***.! po 3. Bez kitu zaczyna to byc juz wku***a** to ze ludzie chodza i mowia coś w brew tego jak naprawde jest. Nie wiem macie moze z tego jakąś podjare ze pier***i*cie głupoty.? lepiej wam na duszy.?
ale czujecie sie fajniejsi.? ;| po 4. NIE WIESZ TAK JAK NAPRAWDE JEST TO NIE PISZ.! i odpierdól.cie sie :)) z powazaniem:)

#387 ~klos~

~klos~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2008 - 08:05:31

wiecie co pierdo,,lcie sie...gowno wiecie smiecie a wypisujecie bzdury
kazdy z was ma teraz dobry temat zeby sie pomadrowac...jak myslicie...mnie to nie boli?!zapomnialem nie pamietam?! codziennie przypominaja mi o tym wszystkim moje blizny i kregoslup!!! gowno wiecie !!!!!CO NAPRAWDE CZUJE WIEDZA TYLKO BLISCY LUDZIE A NIE JACYS INTERNETOWI KOWBOJE CO DORWALI KLAWIATURE

ja to ten wredny dupek co robi wszystkim na zlosc i nadal zyje !!!!

To było wieśniaku myśleć wcześniej zanim dałeś samochód drugiemu deb***owi który zresztą był tak samo nawalony jak ty! Tak to jest jak małolaty biorą się do picia wódki. Jesteś moralnym DNEM

#388 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2008 - 15:16:36

Ej ludzie czy wy nie macie za grosz szacunku do siebie i ludzi na około.? wy jestescie tacy idealni ze zawsze wiecie co sie stanie.? i nie popełniacie w zyciu błędów. stało jak sie stało i nikt tego nie zmieni. Kazdemu jest przykro ale czy to jest jakis argument zeby niszczyc zycie temu chlopakowi? Jemu na pewno jest ciezko, ale wy chyba nie mozecie zrozumiec ,ze takie glupoty wcale w niczym nie pomagaja;/ macie satysfakcje ze to piszecie. ciekawe jakbyscie sie wy czuli w takiej sytuacji. chyba nie bylo by wam do smiechu. ;/ opanujcie sie troche wszyscy. I niech gębe stulą wszyskie pedały na forum.

#389 ~znajoma...~

~znajoma...~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2008 - 15:29:07

Ej ludzie wy myślicie że on nie cierpi.?! myślicie ze on pogodnie sie z tym rozchodzi.? po tym wypadku powinien ułożyć sobie zycie dalej .Przeciez nie bedzie całe życie siedział w koncie załamany wystarczy ze pamieta , mysli o tym przez cały czas to na zawsze zostanie w jego głowie .! a wy go jeszcze obczerniacie! co byście napisali gdyby to on zginoł w tym wypadku chłopak miał poorostu ogromne szczeście .! i Przestańcie pisać takie rzeczy bo to poprostu jest dretwe.! :mellow:

#390 ~Monika;]~

~Monika;]~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2008 - 08:34:24

To było wieśniaku myśleć wcześniej zanim dałeś samochód drugiemu deb***owi który zresztą był tak samo nawalony jak ty! Tak to jest jak małolaty biorą się do picia wódki. Jesteś moralnym DNEM

Jejjjku. Ty nawet dnem nie jestes wiec o czym my wogole mówimy? Idz sie przespac moze ci przejda twoje chore wywody co jak, gdzie i kiedy. z powazaniem:)

#391 ~Do Moniki~

~Do Moniki~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2008 - 08:36:20

Jejjjku. Ty nawet dnem nie jestes wiec o czym my wogole mówimy? Idz sie przespac moze ci przejda twoje chore wywody co jak, gdzie i kiedy. z powazaniem:)

Dlaczego tak go określasz. Źle napisał, że chłopak nie pomyślał dfając kluczyki pijanemu?

#392 ~uluś~

~uluś~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2008 - 08:38:03

Sam jesteś kretynem nad kretynami. Jebnij się w łep to może trochę rozumu wlezie ci do makówki!!!

Sam się uderz w czoło. Może trafią do niej zasady ortogtrafii i słowa pochodzenia innego niż podwórko.

#393 ~Monika;]~

~Monika;]~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2008 - 08:43:16

Dlaczego tak go określasz. Źle napisał, że chłopak nie pomyślał dfając kluczyki pijanemu?

ALe tak sie składa, ze nie wiecie jak było a mówicie;/ on nie dal mu kluczykow.! Nienawidze osob które nie wiedza a mówia i tak jest prawda. A okreslam go tak dlatego bo na nic innego nie zasługuje oprócz słów krytyki.

#394 ~0FC97L~

~0FC97L~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2008 - 08:46:31

Ej ludzie czy wy nie macie za grosz szacunku do siebie i ludzi na około.? wy jestescie tacy idealni ze zawsze wiecie co sie stanie.? i nie popełniacie w zyciu błędów. stało jak sie stało i nikt tego nie zmieni. Kazdemu jest przykro ale czy to jest jakis argument zeby niszczyc zycie temu chlopakowi? Jemu na pewno jest ciezko, ale wy chyba nie mozecie zrozumiec ,ze takie glupoty wcale w niczym nie pomagaja;/ macie satysfakcje ze to piszecie. ciekawe jakbyscie sie wy czuli w takiej sytuacji. chyba nie bylo by wam do smiechu. ;/ opanujcie sie troche wszyscy. I niech gębe stulą wszyskie pedały na forum.

Nie trzeba być idealnym żeby przewidzieć skutki prowadzenia "po pijaku" (2 promile, to nie lampka szampana). Pisanie "stało jak się stało" zostaw na sytuacje, jeśli wiedziesz komuś w auto na parkingu. Nie używaj tak "lekkiego" stwierdzenia do określenia tej tragiczenj sytuacji. Przeczytaj jeszcze raz artykuł, bo chyba zapomniałeś (zapomniałaś?) co się naprawdę stało. To niebyła niewinna przejaźdźka pięciu osób - to był rajd w wykonaniu pijanego kierowcy, któremu kluczyki do auta (jak napisał ktoś powyżej) dał piajny włąścciciel pojazdu? Mój drogi (moja droga?), to było umyślne działanie, którego skutki myślący człowiek potrafi przewidzieć. Ale wódka (i nie tylko ona) zabiera trzeźwe myslenie, czasem zabiera też życuie. Dlatego powinni ją spozywać ludzie myślący - dorośli emocjonalnie.
Także nie pisz apelu do Ludzi, aby zapomnieli o przyczynie całej tragedii (bo takie przesłanie emanuje z Twej wypowiedzi). "Publiczne poćwiartowanie chłoapaka" na łamach gazety (formu) nic nie da, ale nie możemy przejść do porządku dziennego kwitując lakonicznie :"Zdarza się".

#395 ~Do Moniki~

~Do Moniki~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2008 - 08:50:26

ALe tak sie składa, ze nie wiecie jak było a mówicie;/ on nie dal mu kluczykow.! Nienawidze osob które nie wiedza a mówia i tak jest prawda. A okreslam go tak dlatego bo na nic innego nie zasługuje oprócz słów krytyki.

Skoro nie dał mu kluczyków, to w jaki sposób wszedł w ich posiadanie? Wykradł mu je opdstępnie nocą? To jedna sprawa. Druga, chyba nie łudził się że facet (kierowca) mimo wypicia alkoholu (to wiemy na pewno, nie będę pisał o innych używkach) za kierownicą samochodu nagle otrzeźwiał? PRzecież wiedział że jest "w stanie wskazującym", więc co - wsiadł do auta bo myślał że go upilnuje?

#396 ~Monika;]~

~Monika;]~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2008 - 08:54:54

Kluczyków nikt nikomu nie dał. Samochód prowadził jego właściciel. Niektórym ludzią sie nie wytłumaczy co sie może stać. Było to lekko mysle posunięcie... bardzoo lekko mysle... ale to nie powód zeby obwiniac chłopaka który miał poprostu szczęście bo innaczej tego nie mozna nazwac.

#397 ~Monika;]~

~Monika;]~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2008 - 09:04:11

Taka jest prawda, ze chłopaka nie ma co obwiniac. Miał zajebis* szczęscie. aleee... Gdyby kierowca był mądry(NA CO NIE WSKASUJE NIC,ŻE MIAŁ CHODZ ODROBINE ROZSĄDKU) to by on pomyslał, ze nie warto wsiadac i jeszcze brac do samochodu młodziez ze sobą.. niech zgnije w tym więzieniu.!!!

#398 ~klos~

~klos~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2008 - 20:39:20

Ty jesteś taka teraz cwana, a gdyby to rodzeństwo co zgineli byli od ciebie z rodziny to byś tym wszystkim pijakom chciała pewnie oczy wydrapać i wieszała psy na wszystkich do okoła, pewnie grzmiały by pytania z twoich ust tego typu dlaczego tam nie stał patrol drogówki albo dlaczego nikt temu mordercy nie zabrał kluczyków albo też dlaczego wzieli tych dwoje młodych ludzi do samochodu i tym podobne, moje wywody to jest objaw ludzkich uczuć a w twoim przypadku takie nie występują,dla mnie jesteś puściutką osóbką, nic ciekawego sobą niereprezentujesz, potraficz tylko bronić morderców którzy pozbawili życia dwujke młodych ludzi

#399 ~Interesant~

~Interesant~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2008 - 08:27:16

Słuchajcie wiadmo coś w sprawie roprawy tego kierowcy?. W "echu" ukazał się tylko maly artykulik o tym że go czeka rozprawa (wow!) ale potem cisza. Wiadaomo już coś?

#400 ~Monika;]~

~Monika;]~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2008 - 21:50:34

Ty jesteś taka teraz cwana, a gdyby to rodzeństwo co zgineli byli od ciebie z rodziny to byś tym wszystkim pijakom chciała pewnie oczy wydrapać i wieszała psy na wszystkich do okoła, pewnie grzmiały by pytania z twoich ust tego typu dlaczego tam nie stał patrol drogówki albo dlaczego nikt temu mordercy nie zabrał kluczyków albo też dlaczego wzieli tych dwoje młodych ludzi do samochodu i tym podobne, moje wywody to jest objaw ludzkich uczuć a w twoim przypadku takie nie występują,dla mnie jesteś puściutką osóbką, nic ciekawego sobą niereprezentujesz, potraficz tylko bronić morderców którzy pozbawili życia dwujke młodych ludzi

Myslisz, ze nie jestem mi przykro ze zgineli.? ;| Tak sie składa, ze nie bronie tego co prowadził;/;/;/ Gdybyś jeszcze nie zauwazył;] Ale myslicie dwie osoby;/ tego co kierował i jednego z pasazerów który przezył.! i tego sobie nie zycze;/

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych