Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Horror w Trzciance (zdjęcia) :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
432 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 10:40:11

Ci ludzie mieli jeszcze cale zycie przed soba... mnie tam nie bylo ale wciaz mysle o tym co sie wydarzylo. Rodzinom jak najwieksze wspolczucia tymbardziej ze to sie wydarzylo teraz gdy koncza sie wakacje :( Ja kierowcy nie znam ale jemu tez wspolczuje, zmarnowal zycie sobie i dwom osobom, ktore nie zyja!!!

#22 ~sędzia sprawiedliwy~

~sędzia sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 10:43:57

a dlaczego policja ukrywa,że to auto to Renault Laguna?czyżby jacyś inni?inni protegowani?

#23 ~kolorek~

~kolorek~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 10:59:19

wczoraj tamtędy jechałem.. widok straszny...

#24 ~Dziadziuś~

~Dziadziuś~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 11:11:29

niezle musieli byc napruci wodka, gratuluje fantazji, wielki szacunek dla pomyslodawcy tego przedstawienia, moze do Spilberga napisac i powstanie jakis hit kinowy np. Planeta Wiesniakow lub cos w tym stylu

#25 akra

akra

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 29 sierpień 2008 - 11:21:10

Byłam zobaczyć jak wygląda miejsce wypadku, teraz w dzień. Widok przerażający, dwie wielkie kałuże krwi a później smuga krwi ok 300m ciągnąca sie do przejazdu kolejowego. Miejsce gdzie leżało ciało posypane jest piaskiem. Nie świeci się żadna świeczka, wszędzie pełno szkła i porozbijanych części samochodu. Podobno chłopak, który stracił życie miał 13 lat, nie wiem czy to prawda.

#26 ~~izabela~~

~~izabela~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 11:22:56

niezle musieli byc napruci wodka, gratuluje fantazji, wielki szacunek dla pomyslodawcy tego przedstawienia, moze do Spilberga napisac i powstanie jakis hit kinowy np. Planeta Wiesniakow lub cos w tym stylu

ja tez znam kierowce i wcale mi go nie jest zal mozna tylko o nim powiedziec idiota mam nadzieje ze zgnije w wiezieniu bo nie zasluguje na zaden szacunek ani wspolczucie skoro pil to po co wsiadal za kierownice,a jak chcial szarzowac to mogl sam i tylko sobie zrobic krzywde a nie innym,rodzinom ofiar bardzo wspolczuje i lacze sie w bolu!!!!!!!!!!!! a wy przestancie takie glupoty wypisywac moze panu kierowcy damy jeszcze wyrok uniewinniajacy????????????????????????

#27 ~zeus~

~zeus~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 11:39:05

To Renault Laguna

#28 ~~Mieszkaniec~~

~~Mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 11:41:19

Jest drobny błąd... Zdarzenie miało miejsce na Trzciankach a nie Trzciance.
A co do wypadku, znam troche inną wersje... Cóż może się myle...

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 11:49:20

Horrorem jest w ogóle to co się od paru lat dzieje na polskich drogach. Publikuje się coraz to nowe artykuły o potwornych wypadkach, zdjęcia roztrzaskanych samochodów i co? I nic. Żadnej refleksji, opamiętania, a wariatów i morderców za kierownicą wręcz przybywa. Policja jest bezradna, niedofinansowana, funkcjonariuszy za mało... A politycy obniżają próg wiekowy dla otrzymania prawa jazdy, dając broń do ręki nieodpowiedzialnym, niedojrzałym młodocianym idiotom, dla których śmierć to czysta abstrakcja, zdarzająca się jedynie innym :(((

#30 ~KUR..WSKIE ŻŁOBY!~

~KUR..WSKIE ŻŁOBY!~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 12:02:01

ja tez znam kierowce i wcale mi go nie jest zal mozna tylko o nim powiedziec idiota mam nadzieje ze zgnije w wiezieniu bo nie zasluguje na zaden szacunek ani wspolczucie skoro pil to po co wsiadal za kierownice,a jak chcial szarzowac to mogl sam i tylko sobie zrobic krzywde a nie innym,rodzinom ofiar bardzo wspolczuje i lacze sie w bolu!!!!!!!!!!!! a wy przestancie takie glupoty wypisywac moze panu kierowcy damy jeszcze wyrok uniewinniajacy????????????????????????

A MOZE SIE POWIESI? CO TEŻ JEST ROZWIAZANIEM I TO CHYBA DOSKONAŁYM

#31 akra

akra

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 29 sierpień 2008 - 12:23:49

Wszystko owiane jest tajemnicą i kazdy mówi co innego:(
Chłopak nie wiem czy potrafi z tym żyć i możliwe, że wolałby sam stracić życie:(

#32 ~~marek~~

~~marek~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 12:39:50

czy ktos wie czy to byly osoby z okolicy nowin?

#33 ~tommmy~

~tommmy~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 12:48:24

miszkam na trzciankach obok mnie przejechal ten samochod

#34 ~h1cks~

~h1cks~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 12:53:34

Brawo przynajmniej kilku kretynów z TKI mniej. Dziwne maniery na wsi panują...

#35 akra

akra

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 29 sierpień 2008 - 12:56:56

czy ktos wie czy to byly osoby z okolicy nowin?

Podobno z naszej gminy ale nic pewnego. Piszą tu osoby, które twierdzą że znają kierowcę i podają, że sa miejscowe, wiec chyba to prawda.

#36 ~~rodzic~~

~~rodzic~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 13:12:33

Bardzo współczuję rodzinom zabitych osób, gdyż sama jestem matką nastoletnich dzieci.Warto się zastanowić, czy rodzice nie popęłnili błędu wychowując własne pociechy.Jeśli to prawda, że zabity chłopiec miał 13 lat, to czy rodzice zainteresowali się, że jest noc i go nie ma?
Winimy wszystkich:policję, prawo, szkołe, a może zacząć od domu rodzinnego?Rodzice goniąc za majątkam i, pieniędzmi często zapominają, że są za kogoś odpowiedzialni, wyrzuty sumienia odkupują drogimi prezentami, samochodami, skuterami.... Bardzo dobrze że ktoś pokazuje takie zdjęcia, może to będzie nauczka dla innych.

#37 ~jaa~

~jaa~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 13:17:26

osoby które zginely sa z polanca a ranne osoby sa z kowali

#38 ~~mateusz~~

~~mateusz~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 13:18:43

jeśli masz sie tak wypowiadać i pisać takie bzdury to lepiej daj sobie spokoj bo zal mi takich ludzi jak ty.... to ze ktoś jest spoza miasta nie znaczy ze jest kretynem.... w miastach dzieją sie duzo gorsze rzeczy i są dużo więksi nie znam dokładnych okoliczności tego wypadku bo artykuł jest trochę niejasno napisany ale niemożna tez niczym usprawiedliwiać postępowania kierowcy który spowodował wypadek.... a tobie h1cks proponuje czasami zastanowic sie nad tym co piszesz poniewaz gdyby to był ktos z twojej rodziny mieszkającej poza miastem to na pewno niebylbyś taki cwany w swoich wypowiedziach i jeżeli pisząc słowa "kilku kretynów (...) mniej" cieszy cie ze ktoś stracił zycie to coś jest chyba z tobą nie tak =)

#39 ~klozet babcia~

~klozet babcia~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 13:29:49

miszkam na trzciankach obok mnie przejechal ten samochod

i co,zesrałeś się?

#40 ~~izabela~~

~~izabela~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 13:32:44

ty idioto nie masz serca szkoda ze takie glaby jak ty moga byc dopuszczani na forum powinienes cafnac sie do poziomu przedszkola ciekawe czy jakbys ty byl w tekiej sytuacji gadalbys tak samo,jak masz cos powiedziec to lepiej walnij sie glowa o sciane, pewnie ma blachy tk i mysli ze wielki miastowy sie znalazl za dyche to wlasnie ty jestes najwiekszym wiesniakiem i lepiej morda w kubel z takimi tekstami kretynie panie h1cks

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych