Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Horror w Trzciance (zdjęcia) :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
432 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~scyzor~

~scyzor~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 00:23:15

znowu to samo,,,,
troche szacunku dla ofiar wypadku,,,,
u was najwazniejsze sa zdjecia,,,,,
troche szacunku

panie Piekarski: pedzil pan tam w nocu zeby cyknac te (pewnie) makabryczne zdjecia?

#2 ~idiota~

~idiota~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 00:58:09

znowu to samo,,,,
troche szacunku

panie Piekarski: pedzil pan tam w nocu zeby cyknac te (pewnie) makabryczne zdjecia?

Jaki szacunek. W zyciu wraku samochodu nie widziales? normalne zdjecie

nie pij wiecej albo dilera zmien

#3 ~M POWER~

~M POWER~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 01:20:29

po zdjęciach wnioskować mozna że to renault laguna model 94-98, dlaczego ten kierowca uciekał i ciągnoł człowieka (pasażera)???

#4 iwona1

iwona1

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 29 sierpień 2008 - 06:34:49

znowu to samo,,,,
troche szacunku

Te zdjęcia są po to aby ci, którzy nie mają wyobraźni zobaczyli, co może się stać, gdy będą tak szarżować.

#5 ~zz~

~zz~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 06:44:00

Gdzie nowiny ! trzcianki ! To było koło Alpolu na Sitkówce

#6 ~Emerytka~

~Emerytka~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 06:59:17

kto to pisał!?? cieżko zrozumieć do końca co chciał przekazac autor tej wypowiedzi, mocno musiał być podniecony chyba tym co zobaczył. bełkot!

#7 ~kumpel~

~kumpel~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 07:27:03

tak na dobra sprawe to ten samochod wpadl w row nieopodal bagien przy rzece Bobrzy. Kierowca widac bylo ze mial cos z bakiem nie tak bo przez droge ucieczki strasznie lala sie ropa z jego samochodu. samochod ten gonilo kilka innych samochodow aby ten sie zatrzymal i wrocil udzielic pomocy. bylismy na miejscu tego zdarzenia i samochod wygladal strasznie nie bylo wiadomo czy osoby w nim znajdujace sie zyja. przy przejezdzie kolejowym kobieta udzielila pierwszej pomocy ofierze wypadku. ten samochod to jechal od strony kowali w strone sitkowki

#8 ~~izabela~~

~~izabela~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 07:42:11

dobrze ze sa pokazywane takie zdjecia moze to nauczy szczeniakow jezdziec i doceniac wlasne zycie oraz innych.Zastanawia mnie jedno czy kierowca bedzie umial zyc z mysla ze przez niego zginely osoby,jak mozna byc tak glupim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#9 ~pepe~

~pepe~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 07:51:08

Kto to pisał? Nic nie można z tego zrozumieć! Z pewnością rozegrała sie tam tragedia ale horror to zafundował czytelnikom autor tej wypociny.

#10 ~~izabela~~

~~izabela~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 07:53:55

dobrze ze sa pokazywane takie zdjecia moze to nauczy szczeniakow jezdziec i doceniac wlasne zycie oraz innych.Zastanawia mnie jedno czy kierowca bedzie umial zyc z mysla ze przez niego zginely osoby,jak mozna byc tak glupim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja mieszkam bardzo blisko tego miejsca boli mnie ze mlodzi ludzie tak szybko chca byc dorosli na sile co im to dalo,dwie mlode osoby pojda do piachu przez glupote innych czy bylo warto zabrano im zycie nim je naprawde zaczeli horrror.Duze wyrazy wspolczucia dla rodzin ofiar!!!!!!!!!!!!!!!!

#11 ~Rash~

~Rash~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 08:17:53

ładnie sie bydło bawi! narkotyki czy wóda? a może jedno i drugie. a szacunek?komu!!!! pogieło cie gosciu?

Popieram!!! A co więcej to kierowca zasługuje na miano bandyty drogowego.Nic tylko dożywocie w kamieniołomach!!!

#12 ~~mati~~

~~mati~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 08:35:04

to rzeczywiście był chorror ja mieszkam ok 300 m od końca tego tragicznego zdarzenia . na uliny było mnóstwo śladów roby i gdzieniegdzie ślady krwi .

#13 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 09:19:21

To straszne, przecież oni mogli zamiast w drzewa, czy słupy uderzać w auta i pociągnąć za soba inne ofiary, bardzo czesto tam jeźdzę z dziećmi!! Najgorsze jest to, że na drodze można zginąć nie z własnej głupoty!

#14 akra

akra

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 29 sierpień 2008 - 09:21:04

Ta tragedia postawiła na nogi całą gminę. Ludzie do późna w nocy czekali razem z policją na przebieg wydarzeń. Chcieli się dowiedzieć coś więcej, czy to ktoś znajomy, czy przypadkiem nie ktoś z rodziny.
Było mnóstwo młodych ludzi i ciekawe czy ktoś pomyślał, że robił nie jeden raz tak samo, że mógł być na ich miejscu. Życia nikomu się nie wróci, ale dobrze by było zastanowić się i wyciągnąć wnioski.

#15 akra

akra

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 29 sierpień 2008 - 09:31:37

Nie wiem czemu we wszystkich artykułach prasowych piszą o naszej miejscowości Trzcianka. Trzcianka jest koło Nowej Słupii, natomiast miedzy Sitkówką a Nowinami są TRZCIANKI, więc tragedia miała miejsce w TRZCIANKACH!!!

#16 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 09:35:06

to rzeczywiście był chorror ja mieszkam ok 300 m od końca tego tragicznego zdarzenia . na uliny było mnóstwo śladów roby i gdzieniegdzie ślady krwi .

nie uprawiaj słowotwórstwa : chorror i uliny to jakiś slang małolatów??

#17 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 09:42:24

nie uprawiaj słowotwórstwa : chorror i uliny to jakiś slang małolatów??

Gosciu co sie go czepiasz? Napisał najlepiej jak umie a ciebie to nie powinno obchodzic! Troche szacunku wszczynasz zaczepki naprzeciw takiej tragedii!!!!

#18 ~~izabela~~

~~izabela~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 10:08:58

Gosciu co sie go czepiasz? Napisał najlepiej jak umie a ciebie to nie powinno obchodzic! Troche szacunku wszczynasz zaczepki naprzeciw takiej tragedii!!!!

teraz to jest nie wazne jak co kto napisal jak komus sie nudzi to pisze takie bzdury rzeczywiscie brak szacunku,to jest nie ludzkie sama mam 21 lat i napewno wiecej wspolczucia dla ofiar i calej tej tragedii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Popieram co napisal adam

#19 ~8mila~

~8mila~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 10:14:22

plotki juz zrobiły swoje:( słyszałam juz o 3 smiertelnych ofiarach. Współczucia dla rodzin ofiar, dla kierowcy tez bo znam go osobiście i wiem ze będzie gorzko żałował togo co zrobił:( [*]

#20 akra

akra

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 29 sierpień 2008 - 10:26:29

plotki juz zrobiły swoje:( słyszałam juz o 3 smiertelnych ofiarach. Współczucia dla rodzin ofiar, dla kierowcy tez bo znam go osobiście i wiem ze będzie gorzko żałował togo co zrobił:( [*]

Bardzo współczuję rodzinom i szkoda mi tego chłopaka, sprawcy zdarzenia. Zmarnował sobie życie:((

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych