Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Homo-rewolucja w 8 krokach

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 20:35:37

1 Zobaczcie - istniejemy
2 Chcemy tylko akceptacji
3 Chcemy związków partnerskich
4 Krytykowanie nas to zbrodnia
5 Chcemy homo-ślubów
6 Chcemy homo-adopcji
7 Uczcie o nas w przedszkolach i szkołach
8 To my jesteśmy normalni, a hetero to zboczeńcy

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 20:49:53

1 Zobaczcie - istniejemy
2 Chcemy tylko akceptacji
3 Chcemy związków partnerskich
4 Krytykowanie nas to zbrodnia
5 Chcemy homo-ślubów
6 Chcemy homo-adopcji
7 Uczcie o nas w przedszkolach i szkołach
8 To my jesteśmy normalni, a hetero to zboczeńcy

idiota popisdziony, nie ma to jak przestraszyć idiotę, robi się z niego paranoik homofobiczny

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 21:17:39

idiota popisdziony, nie ma to jak przestraszyć idiotę, robi się z niego paranoik homofobiczny

Chyba dawno chuja w du*** nie miałeś bo coś za aktywny jesteś

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 21:54:00

Chyba dawno chuja w du*** nie miałeś bo coś za aktywny jesteś

Ty chyba miałeś, skoro się tak boisz homo

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 08:51:13

Za LGBT ciągnie się smród kłamstwa.
Przykład.
Koniec z jakimikolwiek działaniami pozorowanymi. Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej gra już w otwarte karty i zapowiada, że forsowanie wprowadzenia związków partnerskich, jest jedynie elementem większego planu. Jego kulminacją ma być legalizacja adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

W wywiadzie, którego Rabiej udzielił „Dziennikowi Gazecie Prawnej” wiceprezydent stolicy ujawnia, że przygotowany jest już konkretny plan, w którym społeczeństwo ma być przyzwyczajane, że „związki partnerskie, to nie jest samo zło”, a gdy to się powiedzie, przyjdzie czas na realizację kolejnych etapów scenariusze, którego szczegóły nakreślił Rabiej:

Jestem zwolennikiem małżeństw homoseksualnych, bo jest to rozwiązanie w gruncie rzeczy bardzo konserwatywne. W sytuacji, w której trudno ludziom być ze sobą, nie chcą budować relacji opartej na zaufaniu, tworzenie takich małżeństw sprzyja stabilizacji społecznej
- mówił Rabiej.

#6 ~Pro Patria~

~Pro Patria~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:10:57

W sumie - na Zachodzie to działa.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:40:21

Za LGBT ciągnie się smród kłamstwa.
Przykład.
Koniec z jakimikolwiek działaniami pozorowanymi. Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej gra już w otwarte karty i zapowiada, że forsowanie wprowadzenia związków partnerskich, jest jedynie elementem większego planu. Jego kulminacją ma być legalizacja adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

W wywiadzie, którego Rabiej udzielił „Dziennikowi Gazecie Prawnej” wiceprezydent stolicy ujawnia, że przygotowany jest już konkretny plan, w którym społeczeństwo ma być przyzwyczajane, że „związki partnerskie, to nie jest samo zło”, a gdy to się powiedzie, przyjdzie czas na realizację kolejnych etapów scenariusze, którego szczegóły nakreślił Rabiej:

Jestem zwolennikiem małżeństw homoseksualnych, bo jest to rozwiązanie w gruncie rzeczy bardzo konserwatywne. W sytuacji, w której trudno ludziom być ze sobą, nie chcą budować relacji opartej na zaufaniu, tworzenie takich małżeństw sprzyja stabilizacji społecznej
- mówił Rabiej.

związki partnerskie, naleza sie gejom jak psu buda przez tysiące lat geje byli dyskryminowani w świecie chrzęscijańskim, należy im się to zadoścuczynienie 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:42:50

związki partnerskie, naleza sie gejom jak psu buda przez tysiące lat geje byli dyskryminowani w świecie chrzęscijańskim, należy im się to zadoścuczynienie 

Tłok w rure wydechową :lol: :lol: Co w tym normalnego? Kto cie ładuje?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:45:39

Ksiądz proboszcz. A co ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:45:59

a komu ty obciągasz pisowski konusie,  dają zasiłki to terzba siorbać aby pisowcom dogodzić nie??? Kaczor kazał szczuć na gejów to trza szczuć

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:47:35

a komu ty obciągasz pisowski konusie,  dają zasiłki to terzba siorbać aby pisowcom dogodzić nie??? Kaczor kazał szczuć na gejów to trza szczuć

Chyba ci sperma do łba uderza. Teraz bierz na klatę.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:51:32

Chyba ci sperma do łba uderza. Teraz bierz na klatę.

siorb dzidę pisowcom i szczuj na gejów, nie rozpraszaj się na inne tematy tyle tylko od ciebie wódz wymaga

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:52:54

siorb dzidę pisowcom i szczuj na gejów, nie rozpraszaj się na inne tematy tyle tylko od ciebie wódz wymaga

Nie popłacz sie gaju :lol: :lol:

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:55:59

Nie popłacz sie gaju :lol: :lol:

dziś jestem gejem i kazdy przyzwoity człoweik powinien być gejem, tak jak przed wojną każdy przyzwoity człowiek powinien powidzieć Niemcom jestem zydem, a teraz szczuj pisowski śmieciu

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 13:02:35

dziś jestem gejem i kazdy przyzwoity człoweik powinien być gejem, tak jak przed wojną każdy przyzwoity człowiek powinien powidzieć Niemcom jestem zydem, a teraz szczuj pisowski śmieciu

Nie będę cię już stresował w tej sytuacji.  Masz dość swoich problemów. Mogę ci jedynie współczuć. Natomiast na twoje stany depresyjne są lekarstwa, powinieneś poszukać pomocy. Nie myśl wciąż o seksie, przynajmniej się staraj i nie siedź tyle na stronie Echa Dnia i stronach dla gejów. Wycisz się i nie noś obcisłych slipów.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 13:10:21

Nie będę cię już stresował w tej sytuacji.  Masz dość swoich problemów. Mogę ci jedynie współczuć. Natomiast na twoje stany depresyjne są lekarstwa, powinieneś poszukać pomocy. Nie myśl wciąż o seksie, przynajmniej się staraj i nie siedź tyle na stronie Echa Dnia i stronach dla gejów. Wycisz się i nie noś obcisłych slipów.

nie mogłeś się obejść bez złośliwości wobec gejów, ale wam kaczor spasował, w końcu możecie szczuć dowoli w poczuciu misji dziejowej, podłe gnojki nami rzadzą a roszczeniowa hołota ich słucha

#17 Samolub91

Samolub91

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 13:37:46

Nie dajcie się wkręcić kato-prawicy, niech biskupi wyjdą protestować przeciwko LGBT, oni nauczyli się wysługiwać wami jak śmieciami ludzkimi by spokojnie sobie kręcić interesy w tle.

Użytkownik Samolub91 edytował ten post 15 marzec 2019 - 13:50:58

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 14:48:53

[quote name="Gość" post="4473130" timestamp="1552650959"]
dziś jestem gejem i kazdy przyzwoity człoweik powinien być gejem, tak jak przed wojną każdy przyzwoity człowiek powinien powidzieć Niemcom jestem zydem, a teraz szczuj pisowski śmieciu[/quote Ale jaja

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 17:20:13

Nie dajcie się wkręcić kato-prawicy, niech biskupi wyjdą protestować przeciwko LGBT, oni nauczyli się wysługiwać wami jak śmieciami ludzkimi by spokojnie sobie kręcić interesy w tle.

Nie będę cię już stresował w tej sytuacji.  Masz dość swoich problemów. Mogę ci jedynie współczuć świniopasie. Natomiast na twoje stany depresyjne są lekarstwa, powinieneś poszukać pomocy. Nie myśl wciąż o seksie, przynajmniej się staraj i nie siedź tyle na stronie Echa Dnia i stronach dla gejów. Wycisz się i nie noś obcisłych slipów.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 17:40:50

Coming out świniopasa :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych