Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

hemoroidy leczyć samemu?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lipczaczka~

~Lipczaczka~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 17:04:25

Da się hemoroidy wyleczyć samemu? mąż nie daje sie namówić na lekarza, jest kierowcą i widzę ze się męczy ale przecież siłą go nie zaciągnę, co robić?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 17:49:47

Liż mu je codziennie i po miesiącu znikną

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 20:27:11

Może pasywny kontakt z aktywnym gejem go uzdrowi?

#4 ~gracja~

~gracja~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 18:39:44

Da się hemoroidy wyleczyć samemu? mąż nie daje sie namówić na lekarza, jest kierowcą i widzę ze się męczy ale przecież siłą go nie zaciągnę, co robić?

Lepiej jednak przekonaj go do wizyty u lekarza. On najlepiej stwierdzi jakie leczenie podjąć. Doraźnie możesz mu kupić maść Posterisan. Mi pomogła jak miałam chwilowo hemoroidy w ciąży.

#5 ~HemoroidyInfoOE~

~HemoroidyInfoOE~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 17:18:41

Dzień dobry,

Faktycznie, siedząca praca może prowadzić do powstania choroby hemoroidalnej. W pierwszej kolejności zachęcam do wprowadzenia do diety produktów bogatych w błonnik, oraz zwiększyć aktywność fizyczną w ciągu dnia. Zapraszam również do odwiedzenia naszej strony internetowej: hemoroidy.info.pl, która jest kompendium wiedzy nt. przyczyn, objawów i możliwości leczenia hemoroidów.

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Ekspert hemoroidy.info.pl

#6 ~Lipczaczka~

~Lipczaczka~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 22:47:52

dzięki za wszystkie sensowne porady, nic postaram się faceta przekonać do wizyty, maść tęż mu kupiłam, mówi że jest lepiej

#7 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 18:59:35

tez ten posterisan ostatnio uzywałem :) i pomogł , po dwoch tygodniach nie mam juz problemu a i do lekarza nie musze isc bo troche sie krepuje ehh

#8 ~wojtas~

~wojtas~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 19:12:19

Posterisan = dobry wybór. Smarowałem tydzień i hemoroidy zniknęły.

#9 ~santorw~

~santorw~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 00:18:46

A czy jest szansa że takie objawy to nie hemoroidy?

#10 ~Dudi~

~Dudi~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 14:18:08

A czy jest szansa że takie objawy to nie hemoroidy?

zawsze jest szansa :( jesli masci albo czopki bez recepty nic a nic nie pomoga masz ich tu troche wyzej wymienione no to trzeba do lekarza 

#11 ~HemoroidyInfoOE~

~HemoroidyInfoOE~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 23:53:01

Dzień dobry,
odsyłam do artykułu hemoroidy.info.pl/nie-zawsze-sa-to-hemoroidy/ z którego może się Pani dowiedzieć, że opisane wyżej objawy nie zawsze muszą świadczyć o chorobie hemoroidalnej.

Ekspert hemoroidy.info.pl

#12 ~dummy~

~dummy~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2019 - 15:16:05

powiedzcie mi czy w ogóle da się jakąś profilaktykę hemoroidów stosować? Mam pracę siedzącą i nie mogę się wyleczyć z tego :(

#13 ~HemoroidyInfoOE~

~HemoroidyInfoOE~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 21:34:43

Dzień dobry, 
siedząca praca może prowadzić do powstania choroby hemoroidalnej. W pierwszej kolejności zachęcam do wprowadzenia do diety produktów bogatych w błonnik, oraz zwiększyć aktywność fizyczną w ciągu dnia. Zapraszam również do odwiedzenia naszej strony internetowej: hemoroidy.info.pl, która jest kompendium wiedzy nt. przyczyn, objawów i możliwości leczenia hemoroidów.

#14 ~dummy~

~dummy~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 14:21:24

Dzień dobry, 
siedząca praca może prowadzić do powstania choroby hemoroidalnej. W pierwszej kolejności zachęcam do wprowadzenia do diety produktów bogatych w błonnik, oraz zwiększyć aktywność fizyczną w ciągu dnia. Zapraszam również do odwiedzenia naszej strony internetowej: hemoroidy.info.pl, która jest kompendium wiedzy nt. przyczyn, objawów i możliwości leczenia hemoroidów.

Dzień dobry, 

czy to prawda, że anemia także sprzyja hemoroidom? Powinienem się zbadać pod tym kątem?

#15 ~HemoroidyInfoOE~

~HemoroidyInfoOE~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 23:00:45

czy to prawda, że anemia także sprzyja hemoroidom? Powinienem się zbadać pod tym kątem?

Dzień dobry,
anemia może być powikłaniem choroby hemoroidalnej, mogą wystąpić niedobory żelaza w organizmie spowodowane zbyt dużym krwawieniem. 
Odsyłam do artykułu na temat sposobów leczenia hemoroidów hemoroidy.info.pl/leczenie-hemoroidow/ - jeśli podejrzewa Pan anemię, warto zrobić również badania krwi.

#16 ~kamaka~

~kamaka~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 07:07:00

Na pewno warto pójść do lekarza, bo powodów powstania hemoroidów może być dużo. Ale też nie ma sensu czekać i jak pojawia się problem można sobie pomóc. Posterisan w czopkach też stosowałam i dość szybko przyniósł ulgę. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych