Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Grzegorz Kiełb wygrywa w cuglach!

Grzegorz Kiełb wybory Tarnobrzeg Mastalerz przegrywa

232 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~cysorz dyżurny~

~cysorz dyżurny~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 11:21:49

i na fujarce prezesa tysz, wasze niedoczekanie eskimosy

#2 ~pankracy~

~pankracy~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 11:54:56

Czyli nawet chińczyków Mastalerz angażuje już do wyborów przeciwko G. Kiełbowi?

Naczelnik Wydziału Urbanistyki i Architektury Budownictwa Urzędu Miasta Tarnobrzega ???.
Alle jaja, cysorz hemoroidalny i kłamca, urzędnikiem był i został ze stanowiska wyjumany !!! Bawił się w podchody do Mastalerza i zagrywał z nim w jajo a w nagrodę jest na garnuszku prezesa TSM i takie coś ma być presidento? W życiu chińczyka nie obrażając pracowitego chińczyka bo ten wyżej to leser i to mściwy leser bo nie broni interesów spółdzielców jako czonek RN TSM i do czego jest powołany

A swoją drogą, to mściwość Mastalerza obraca się przeciwko niemu? Gdyby ten pozostawił Grześka Kiełba na stanowisku, miałby dziś zupełnie inną sytuację, a tak trzeba coś wymyślać, czym by tu się zająć po klęsce wyborczej, choć PO pewnie nie da mu zginąć. Swoją drogą to i TSM pozbycie się Mastalerza wyszło wszystkim spółdzielcom na dobre, bo Mastalerz nie wiedział nawet co to jest termomodernizacja budynku, taki to specjalista i fachowiec wysokiej klasy jest! Ale bajdurzenie i flirty z pracownicami spółdzielni wychodziły mu doskonale, do czasu aż się biedaczysko rozchorował i w górach na nartach musiał się leczyć. A dziś on sam, czy nieliczni już jego zwolennicy albo obrażają, albo kłamią na przeróżnych forach.

#3 ~no~

~no~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 12:15:13

Naczelnik Wydziału Urbanistyki i Architektury Budownictwa Urzędu Miasta Tarnobrzega ???.
Alle jaja, cysorz hemoroidalny i kłamca, urzędnikiem był i został ze stanowiska wyjumany !!! Bawił się w podchody do Mastalerza i zagrywał z nim w jajo a w nagrodę jest na garnuszku prezesa TSM i takie coś ma być presidento? W życiu chińczyka nie obrażając pracowitego chińczyka bo ten wyżej to leser i to mściwy leser bo nie broni interesów spółdzielców jako czonek RN TSM i do czego jest powołany

tak tak 10/10

#4 ~cyrulik ad 2014~

~cyrulik ad 2014~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 12:17:54

A swoją drogą, to mściwość Mastalerza obraca się przeciwko niemu? Gdyby ten pozostawił Grześka Kiełba na stanowisku, miałby dziś zupełnie inną sytuację, a tak trzeba coś wymyślać, czym by tu się zająć po klęsce wyborczej, choć PO pewnie nie da mu zginąć. Swoją drogą to i TSM pozbycie się Mastalerza wyszło wszystkim spółdzielcom na dobre, bo Mastalerz nie wiedział nawet co to jest termomodernizacja budynku, taki to specjalista i fachowiec wysokiej klasy jest! Ale bajdurzenie i flirty z pracownicami spółdzielni wychodziły mu doskonale, do czasu aż się biedaczysko rozchorował i w górach na nartach musiał się leczyć. A dziś on sam, czy nieliczni już jego zwolennicy albo obrażają, albo kłamią na przeróżnych forach.

ten co zażywa mózgotrzepa jak dyżurny "cysorz" to ma szare już wypalone i pisze co mu ślina na palce przyniesie i nie kapuje tego, i robi krecią robotę hemoroidom, tak trzymać "cysorzu" i smaruj hemoroida !!!

#5 ~olin~

~olin~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 12:42:58

Dni Mastalerza są już policzone, i jest ich niespełna 50! Warto przyglądać się pozostałym kandydatom, jak właśnie ten Kiełb, bo obecna władza może zmienić co najwyżej stan swojego konta na lepsze!!!

#6 ~tomasz n.~

~tomasz n.~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 12:46:02

ten co zażywa mózgotrzepa jak dyżurny "cysorz" to ma szare już wypalone i pisze co mu ślina na palce przyniesie i nie kapuje tego, i robi krecią robotę hemoroidom, tak trzymać "cysorzu" i smaruj hemoroida !!!

To wszystko, co masz do powiedzenia, typie z pod ciemnej gwiazdy.

#7 ~cyrulik ad 2014~

~cyrulik ad 2014~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 13:57:14

To wszystko, co masz do powiedzenia, typie z pod ciemnej gwiazdy.

ten co zażywa mózgotrzepa jak dyżurny "cysorz" to ma szare już wypalone i pisze co mu ślina na palce przyniesie i nie kapuje tego, i robi krecią robotę hemoroidom, tak trzymać "cysorzu" i smaruj hemoroida !!! I pamiętaj: kto mieczem wojuje od miecza ginie, jawohl?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 14:57:34

Może trzeba dać mu szansę, jak 4 lata temu obecnemu??? Ja takową dam!!! Bo obecny rozczarował i to bardzo !!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 15:43:31

Może trzeba dać mu szansę, jak 4 lata temu obecnemu??? Ja takową dam!!! Bo obecny rozczarował i to bardzo !!!

Ja tam zagłosuję na obecnego, zrobił  dużo dla miasta,

dla młodzieży a to przecież nasza przyszłość.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 16:11:02

zrobił dużo dla siebie i kolesi

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 16:46:01

A swoją drogą to niby tylko sonda, ale wyniki i z innych miast odpowiadają realnym nastojom, w Stalowej prowadzi Szlęzak, w Rzeszowie Ferenc, to pewnie i u nas Kiełb ma duże szanse.

Takie porównanie obraża Ferenca i Szlęzaka.

#12 ~palma Mastiemu odbiła~

~palma Mastiemu odbiła~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 16:49:47

zrobił dużo dla siebie i kolesi

No i przyniósł nam trochę Afryki na Wisłostradzie, szkoda, że również ten poziom życia, co w krajach afrykańskich. Miejmy nadzieję, że Kiełb sprzeda tą paskudną sztucznotę jakiś frajerom, albo przynajmniej przeniesie gdzieś na plaże.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 16:58:28

A wiedzieliście, że Mastalerz ma dwa imiona? Norbert Robert !!! O mają nie położyłem się ze śmiechu MASŁO MAŚLANE!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 18:04:24

A wiedzieliście, że Mastalerz ma dwa imiona? Norbert Robert !!! O mają nie położyłem się ze śmiechu MASŁO MAŚLANE!

Trzy osoby sobie piszą bo im Kiełb kazał a fakty są takie że Grzesiu sam się zwolnił z U.M,dlaczego? bo na robił smrodu,trzeba zapytać go wprost a nie udawać że nic nie wiecie,chcecie starej wiary znowu?! Ja głosuję na obecnego,wolno mi,pyskaty ale gospodarz dobry.12 lat rządzili i pan Kiełb również i co zrobili? gówno.

#15 ~jurek ogórek~

~jurek ogórek~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 18:42:10

Trzy osoby sobie piszą bo im Kiełb kazał a fakty są takie że Grzesiu sam się zwolnił z U.M,dlaczego? bo na robił smrodu,trzeba zapytać go wprost a nie udawać że nic nie wiecie,chcecie starej wiary znowu?! Ja głosuję na obecnego,wolno mi,pyskaty ale gospodarz dobry.12 lat rządzili i pan Kiełb również i co zrobili? gówno.

Ja tu widzę, że raczej jest wiele osób, jeden jedyny przewodniczący Barwiński broni obecnego włodarza, fioletowo-czerwoną flegmą plując na wszystkich, którzy ośmielą się wyrazić swoje zdanie, zazwyczaj krytyczne. A ty głosuj jak uważasz, wiele takich jak ty nie będzie.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 19:04:50

Ja tu widzę, że raczej jest wiele osób, jeden jedyny przewodniczący Barwiński broni obecnego włodarza, fioletowo-czerwoną flegmą plując na wszystkich, którzy ośmielą się wyrazić swoje zdanie, zazwyczaj krytyczne. A ty głosuj jak uważasz, wiele takich jak ty nie będzie.

Mogę głosować na kogo chcę a tobie nic do tego,wiele osób to znaczy ty a mnie Barwiński jakiś lata i powiewa.Zajmij się sobą i twoimi sprawami lepiej.Mam prawo głosować na kogo chcę a ty mi na pewno nie zabronisz.Mam swoje zdanie,wolno mi. Głosuję na Mastalerza.

#17 ~jurek ogórek~

~jurek ogórek~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 19:16:26

Mogę głosować na kogo chcę a tobie nic do tego,wiele osób to znaczy ty a mnie Barwiński jakiś lata i powiewa.Zajmij się sobą i twoimi sprawami lepiej.Mam prawo głosować na kogo chcę a ty mi na pewno nie zabronisz.Mam swoje zdanie,wolno mi. Głosuję na Mastalerza.

Pewnie, w końcu działasz w swoim interesie. Jeden głos ma zaklepany. Tylko co ty pleciesz o zabranianiu? Wskaż mi w moim tekście, gdzie o tym jest mowa (a właściwie pismo)?

#18 ~kiełbasa i sznurek~

~kiełbasa i sznurek~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 19:47:35

Pewnie, w końcu działasz w swoim interesie. Jeden głos ma zaklepany. Tylko co ty pleciesz o zabranianiu? Wskaż mi w moim tekście, gdzie o tym jest mowa (a właściwie pismo)?

a jaką szkołę kończył? tylko zawodówę solidarnościową? mało !!!

#19 ~ciekawe~

~ciekawe~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 19:55:59

a jaką szkołę kończył? tylko zawodówę solidarnościową? mało !!!

Kto? Z reszta tak, czy inaczej ktoś po takiej zawodówce, musi mieś zawód solidarnego i solidnego człowieka. TO MUSI BYĆ KTOŚ WSPANIAŁY!!!

#20 ~belfer~

~belfer~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 19:59:08

Kto? Z reszta tak, czy inaczej ktoś po takiej zawodówce, musi mieś zawód solidarnego i solidnego człowieka. TO MUSI BYĆ KTOŚ WSPANIAŁY!!!

Każda zawodówka lepsza, od wszystkich razem wziętych szkół Norberta M., bo do żadnej porządnej szkoły nie chcieli go przyjąć.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Grzegorz Kiełb, wybory, Tarnobrzeg, Mastalerz przegrywa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych