Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Grzegorz Gajewski - mój kandydat na burmistrza miasta Opatów.

301 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Wolski~

~Wolski~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 22:35:30

Policja sandomierska... Zatrzymałanuevz zarzutem przekroczenia prędkości w terenie zabudowanym o 24 km/ godz. Ja jechałem poniżej 60km/godz. Oni na swoim radarze mogą mieć cały czas zarejestrowaną taką prędkość?!! Normę dzienną wykonają??? Jak się obronić przed oszustami????

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 23:36:47

Panie Rutkowski a może lepiej poszukać stołka w kinematografii skoro tak filmy Pan będzie kręcił szkoda się męczyć w polityce tym bardziej być wiernym dwóm partiom?

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 07:56:47

Pan Grzegorz zna lokalne środowisko. Opatów jest jego miastem rodzinnym. Pan Grzegorz Gajewski jest naszym kandydatem na Burmistrza.

Zagłosuję na Grzegorza Gajewskiego.

#84 ~Świętokrzyskie~

~Świętokrzyskie~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 12:24:29

„Bogdan Wenta rzucił polskim paszportem i służył Niemcom za marki i euro” – tak o byłym trenerze reprezentacji polski w piłkę ręczną, europarlamentarzyście Platformy Obywatelskiej i kandydacie na prezydenta Kielc napisał Dominik Tarczyński, poseł PiS. Wenta kandyduje na prezydenta Kielc; na jednym z portali społecznościowych poinformowano, że w latach 80. służył on w ZOMO i MO. Źródło: tvpinfo

#85 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 12:27:46

To fajnie że zna lokalne środowiska, to jest atut na miarę glosu! 8 lat znał I nawet więcej I dużo zrobił.... przecież wiadomo że startuje bo po wyborach zostanie bez pracy jeśli wygra pis albo psl to co mu zostało więcej. Przykre Ale prawdziwe

#86 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 12:28:17

To fajnie że zna lokalne środowiska, to jest atut na miarę glosu! 8 lat znał I nawet więcej I dużo zrobił.... przecież wiadomo że startuje bo po wyborach zostanie bez pracy jeśli wygra pis albo psl to co mu zostało więcej. Przykre Ale prawdziwe

#87 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 12:31:25

Czy ktoś mi może odpowiedzieć ile można zarobić hejtując pana Grzegorza na tym forum? Płacą wam od wpisu czy na godziny? Dobrze się na tym wychodzi finansowo?

Kiedy widzisz że ludzie nie są przychylnie sami z siebie i ukazują jak jeste naprawdę to powiedz że są opłacani hahaha bezcenne

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 12:34:35

Ja nie pracuję w MPGK, a zagłosuję na Pana Grzegorza Gajewskiego. Mimo to, że kilka lat temu zostałem zwolniony ze stanowiska kierowniczego przez obecnego burmistrza (a przecież obaj należą do tego samego stowarzyszenia), uważam, że Pan Grzegorz jest najlepszym kandydatem na burmistrza.

No zagłosuj to wrócisz do pracy

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 12:34:54

Ja nie pracuję w MPGK, a zagłosuję na Pana Grzegorza Gajewskiego. Mimo to, że kilka lat temu zostałem zwolniony ze stanowiska kierowniczego przez obecnego burmistrza (a przecież obaj należą do tego samego stowarzyszenia), uważam, że Pan Grzegorz jest najlepszym kandydatem na burmistrza.

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 19:47:28

panie GRZEGORZU  miasto pana wspiera jest pan najlepszym kandydatem na burmistrza

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 20:02:41

Mylisz się. Ja nie potrzebuję powrotu do poprzedniej pracy na kierowniczym stanowisku.  Mam obecnie pracę i wspaniale się w niej  realizuję. Zagłosuję na Pana Grzegorza Gajewskiego mimo to, że Burmistrz Andrzej Chaniecki mnie zwolnił. Powiem więcej zawsze z Panem Grzegorzem rozmawiałem i rozmawiam. Tak należy czynić. Bądźmy normalnymi ludźmi. Pamiętajmy żyjemy tylko jeden raz. Niech wam władza nie zasłania oczu i rozumu.

#92 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 20:09:31

Mylisz się. Ja nie potrzebuję powrotu do poprzedniej pracy na kierowniczym stanowisku.  Mam obecnie pracę i wspaniale się w niej  realizuję. Zagłosuję na Pana Grzegorza Gajewskiego mimo to, że Burmistrz Andrzej Chaniecki mnie zwolnił. Powiem więcej zawsze z Panem Grzegorzem rozmawiałem i rozmawiam. Tak należy czynić. Bądźmy normalnymi ludźmi. Pamiętajmy żyjemy tylko jeden raz. Niech wam władza nie zasłania oczu i rozumu.

To głosuj my na pewno nie zagłosujemy a i rozmawiaj z nim dalej

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 20:36:10

ja też nie zagłosuję , chAN. mnie skrzywdził i zagłosuję na PSL. BASTA.

Na złość .

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 21:43:00

Ja pamiętam dobrze sytuację w kilku miejscowościach kilka lat temu ujęcie wody zamulone padło, syf w rurach, PAN Gajewski mówił ze to wina rolników wtedy nie ważne każdy ze ujęcia stare zeliwne rury itd... Cala ta szopka wtedy jakieś czasowe uzdacznicze wody chcieli z chanieckim sprowadzać cuda na kiju... Wiele osób mówiło wystarczy pogadac z wójtem iwanisk by użyczył wody to nieee obaj bo to bo tamto... Każdy z różnych stron nalegał nieee... Kilka dni później wchodze na echo dnia " sukces pana Gajewskiego zamontowali pompę i woda idzie z iwanisk " śmiech ludzie pamiętają, tematy typu przestał się kopać z koniem tez pamiętają kanalizacji Nima dalej, po co takie tematy pisać...

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 22:23:15

ja też nie zagłosuję , chAN. mnie skrzywdził i zagłosuję na PSL. BASTA.

Na złość .

chyba zgodnie z zasadą -zrobię cioci na złość i odmrożę sobie uszy

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 04:56:10

panie GRZEGORZU miasto pana wspiera jest pan najlepszym kandydatem na burmistrza

Niech sobie będzie ale nie w Opatowie

#97 ~krzysztof~

~krzysztof~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 06:19:17

Co myslicie na temat programu wyborczego,który roznosi Pan Gajewski?Na wstepie przyszła myśl - kolejen "gazetki reklamowe" supermarketów lub sklepów z materiałami budowlanymi.A jednak nie.Po zerknięciu na terść możemy pomysleć o jednym-to fantastyka, czystej treści utopia.Nie ma szans na wykonanie całego programu w ciągu jednej kadencji,to jest nierealne.Ponadto wiąże sie to z zadlużeniem gminy,bo realizacja tego wszystkiego nie zmieści się nawet w budżecie miasta.To tylko obietnice,nie ma potwierdzenia ani dowodów na to,że BĘDZIE TO ZREALIZOWANE.Nie chcemy obietnic

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 19:05:59

Już kolega GG, Chaniecki obiecywal i na obiecankach się skończyło, wielka szkoda że nie pociągani są do odpowiedzialności, jak dostaną się do koryta, to władza i zachłanność tak idzie do głowy, że z nikim i z niczym się nie liczą,brak odpowiedzialności,honoru, samokrytycyzmu, kompetencji. Zastanów się drogi wyborco, nie dopuść do tego co działo się przez ostatnie dwie kadencje!!!!

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 19:48:16

To głosuj my na pewno nie zagłosujemy a i rozmawiaj z nim dalej

Panie  Grzegorzu, my zagłosujemy na Pana. Pan Grzegorz jest najlepszym kandydatem na Burmistrza Miasta i Gminy Opatów.

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 20:48:16

Panie Grzegorzu, my zagłosujemy na Pana. Pan Grzegorz jest najlepszym kandydatem na Burmistrza Miasta i Gminy Opatów.

Niektórzy wypierają się współpracy z burmistrzem a 8 lat to wg nich to ,,nie ja - to on ,, to co człowieku zrobiłeś że teraz chcesz rządzić jakie masz predyspozycje co nam zaoferujesz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych