Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Grzegorz Gajewski - mój kandydat na burmistrza miasta Opatów.

301 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 14:15:05

Brawo, 5 z plusem za odpowiedź. GG pała jak baszta w tydorowie ze znajomości geografii i ciągów komunikacyjnych w Polsce

Czy ktoś mi może odpowiedzieć ile można zarobić hejtując pana Grzegorza na tym forum? Płacą wam od wpisu czy na godziny? Dobrze się na tym wychodzi finansowo?

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 14:15:17

Brawo, 5 z plusem za odpowiedź. GG pała jak baszta w tydorowie ze znajomości geografii i ciągów komunikacyjnych w Polsce

Czy ktoś mi może odpowiedzieć ile można zarobić hejtując pana Grzegorza na tym forum? Płacą wam od wpisu czy na godziny? Dobrze się na tym wychodzi finansowo?

#63 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 14:20:31

CHŁOPCZYK Z PLAKATU  BURMISTRZEM HAHAHHAHHA

.

#64 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 17:34:43

pewnie tyle samo ile płaci Pan Grzegorz swoim helterom. Jak sobie przypominam to chyba jego hejterzy zaczęli "jechać" po innych kandydatach jak tylko zgłosili swoje kandydatury. Nawet było straszonko, że prokurator do szkoły, że jakaś szkolna agitacja itp

#65 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 17:39:10

Pan Grzegorz przerasta cię o dwie głowy i jeśli mówi że coś jest do zrobienia, to znaczy że ma to przemyślane i zaplanowane. On nie patrzy na dwa lata tylko na dwadzieścia lat do przodu i ma wizję naszej gminy za dwadzieścia lat.
Co do Strykowa to nie słyszałam żeby ktoś poza panem Grzegorzem o tym mówił. Skoro mówisz że każdy to podaj przykład. I powiedz dlaczego uważasz że Stryków to zły wzór dla Opatowa.
Co do plakatów to kiedy miał okleić nimi miasto? Po wyborach???
Nie możesz znieść że wyprzedził wszystkich i był gotowy zanim PSL, PiS i wszyscy inni dali radę załatwić sobie plakaty?
Opatów wybierze pana Grzegorza z dwóch prostych powodów: bo jest stąd i jest najlepszy.

a nie mówiłem? Wybawca i Ojciec Narodu. I do tego jeszcze jasnowidz. Jego wzrok sięga dwadzieścia lat do przodu. Panie Grzegorzu, Pan jest inteligentny człowiek, niech Pan poprosi swoich "pisarzy forumowych" żeby nie pisali takich głupot. To tylko ośmiesza Pana elektorat.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 18:33:02

pewnie tyle samo ile płaci Pan Grzegorz swoim helterom. Jak sobie przypominam to chyba jego hejterzy zaczęli "jechać" po innych kandydatach jak tylko zgłosili swoje kandydatury. Nawet było straszonko, że prokurator do szkoły, że jakaś szkolna agitacja itp

PSL się specjalizuje w szkolnej agitacji. Dopiero niedawno jeden dyrektor szkoły w Ożarowie się trząsł o stanowisko po tym jak chciał robić kampanię na stronie szkoły. Wszędzie tak samo. Pikniki, samochodziki, czekolady, kiełbasa. Wszystko rozdawane w  czasie kampanii wyborczej przez osoby kandydujące. Ciekawe tylko czy to wszystko było kupowane za pieniądze Komitetu Wyborczego PSL, bo jeśli nie, no to problem. Zdjęcia są, a faktury też są?
Sprawdzimy

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 18:40:16

Wejdź i sprawdź nie siej fermentu. Posprawdzajcie wszystko a potem piszcie. Co za zawistna partia. Jak tak wszystkich pozamykota i poniszczyta to kto wam zostanie?

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 18:54:21

Wejdź i sprawdź nie siej fermentu. Posprawdzajcie wszystko a potem piszcie. Co za zawistna partia. Jak tak wszystkich pozamykota i poniszczyta to kto wam zostanie?

Sprawdzimy, spokojna głowa. Mogę się założyć że to nie było kupowane przez komitet wyborczy

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 19:02:16

Nie zapomnijcie sprawdzić u siebie bo z życia wiadomo, że ten/ta który/która ma najwięcej do powiedzenia na temat moralności innych, największe szambo ma we własnym gnieździe. Identycznie z tymi co tak bogobojnie przed ołtarzem składają ręce do modlitwy.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 19:07:50

Nie zapomnijcie sprawdzić u siebie bo z życia wiadomo, że ten/ta który/która ma najwięcej do powiedzenia na temat moralności innych, największe szambo ma we własnym gnieździe. Identycznie z tymi co tak bogobojnie przed ołtarzem składają ręce do modlitwy.

O to się nie martw, my w kampanii wyborczej czekolad i samochodzików nie rozdajemy

#71 ~koleżanka~

~koleżanka~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 20:53:57

Widać jaki masz stosunek do Grzegorza Gajewskiego.Słowo "Pan" piszemy z dużej litery polonisto za dychę. A czy tym,że napisałeś "Pan" z małej litery czasami sam nie hejtujesz Grzegorza Gajewskiego? Tylko nie mów,że to pomyłka, to nie problem nacisnąć Shift i literkę w tym samym czasie,chyba,że piszesz na czas...gdzieś się spieszysz?

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 05:27:45

Widać jaki masz stosunek do Grzegorza Gajewskiego.Słowo "Pan" piszemy z dużej litery polonisto za dychę. A czy tym,że napisałeś "Pan" z małej litery czasami sam
nie hejtujesz Grzegorza Gajewskiego? Tylko nie mów,że to pomyłka, to nie problem nacisnąć Shift i literkę w tym samym czasie,chyba,że piszesz na czas...gdzieś
się spieszysz?

a co w MPGK-U powołano sztab broniący i promujący "chłopca z plakatu

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 06:18:52

Dajcie ludzie spokój niech walczą na argumenty a ten hejt do niczego żadnemu z kandydatów nie jest potrzebny jak sądzę są to ludzie kulturalni więc to ich obrońcy tak szalaeją .Dość!!!!!!!!!

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 06:20:47

Dlaczego tak sie boicie Grzegorza?

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 06:27:15

Nikt się Grzegorza nie boi
Grzegorz to bardzo fajny człowiek,miły,serdeczny i z sercem na dłoni
Jest w stanie wszystko załatwić

#76 ~Domi~

~Domi~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 07:27:47

Co na przykład jest w stanie załatwić i w jaki sposób?

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 07:33:54

A mógłby np. wystawić Chanieckiego do Powiatu ?

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 18:50:59

a co w MPGK-U powołano sztab broniący i promujący "chłopca z plakatu

Ja nie pracuję w MPGK, a zagłosuję na Pana Grzegorza Gajewskiego. Mimo to, że kilka lat temu zostałem zwolniony ze stanowiska kierowniczego przez obecnego burmistrza (a przecież obaj należą do tego samego stowarzyszenia), uważam, że Pan Grzegorz jest najlepszym kandydatem na burmistrza.

#79 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 19:35:26

Ja nie pracuję w MPGK, a zagłosuję na Pana Grzegorza Gajewskiego. Mimo to, że kilka lat temu zostałem zwolniony ze stanowiska kierowniczego przez obecnego burmistrza (a przecież obaj należą do tego samego stowarzyszenia), uważam, że Pan Grzegorz jest najlepszym kandydatem na burmistrza.

Już wolę Pana Lisa. Przynajmniej jest prawdomówny

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 21:00:20

Pan Grzegorz zna lokalne środowisko. Opatów jest jego miastem rodzinnym. Pan Grzegorz Gajewski jest naszym kandydatem na Burmistrza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych