Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Grzegorz Gajewski - mój kandydat na burmistrza miasta Opatów.

301 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 16:29:54

Ciekawy program w echu papierowym Grzesiu a ciekawe tylko ze przez 8 lat tego nie zrobiłeś z kolegom ktorego do powiatu wystawiles

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 16:37:52

A co mial powiedzieć jak chce wygrac ale ludzie naiwni nie są i widza 8 Lat

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 17:08:35

Ciekawy program w echu papierowym Grzesiu a ciekawe tylko ze przez 8 lat tego nie zrobiłeś z kolegom ktorego do powiatu wystawiles

Wystarczy to co zrobił z PGKIM. To świadczy o nim jak najlepiej i mnie przekonuje. Ja oddam na niego mój głos moja rodzina i znajomi tak samo. Grzegorz Gajewski to jedyny mądry wybór

#44 ~Wojnar~

~Wojnar~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 17:58:49

Przez 8 LAT NIE ZROBILI TO TERAZ ZROBIĄ MYŚLCIE TAK DALEJ MACIE SUPER PODEJŚCIE I GLOSUJCIE TAK DALEJ

#45 ~Edmund~

~Edmund~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 18:00:41

Wszystko to jest niewiarygodne bo pogrąża te 8 lat. Jak w piosence 8 lat spalem niczego nie zalowalem swoje dostalem w wykonaniu beaty i bajm

#46 ~Daro~

~Daro~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 23:05:03

Powiem tak niezgadzam się z twuerdzeniem ze kazdy po prawie tak wysoko dochodzi i to w kilka miesięcy bo jestem człowiekiem obiektywnym a ten wpis to byl wykreowany na zlecenie polityczne hejt w czystej nienawistnej postaci ale jedno jest prawdą ludzie z nadania ministra zbyszka grają na emocjach i chcą aby się działo więc wiemy co będzie jak pan Krystian wygra wuem tez ze ludzie chcą rozliczen szczegolnie na wsi ale nie tędy droga skoro ma pan zostać prokuratorem a slyszalam na mieście to po co panu burmistrz tylko dla grzebania i szujania nieprawidłowosci i taka będzie pana polityka a ja nie chce aby o 5 rano zatrzymywano ludzi

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 23:29:43

Dobry program to taki ktory daje wiarygodny kandydat a nie taki co mial wladze juz

#48 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 00:22:42

[quote name="Gość" post="4241736" timestamp="1537373153"]
-Wyprowadził spółkę z długu
-Doprowadził do budowy bloku
-Jest uczciwy
-Jest kulturalny
-Prezentuje sie bardzo dobrze.
-Ma plan na uratowane szpitala
-Jest ministrantem, co świadczy o oddaniu wartościom wyższym.
Alternatywą są zieloni których poziom prezentują wyborcy, wystarczy dać ledwie jakiś plac zabaw i zapominają o wszystkim czego zieloni nie zrobili typu - uratowanie szpitala w Opatowie, budowa obwodnicy... Wstyd głosować na PSL.[/quote
Plac zabaw bynajmniej coś robią a ten Gajewski czym może się pochwalić kupił jakieś stare zajechane samochody co rdzewieją a bloku Ty propagańdzisto nie przypisuj Gajewskiemu bo to prywatna firma i prywatne pieniądze i placówka PGKIM nie była zadłużoną tylko kłamać umiecie Chaniecki i Gajewski i ich ekipa zniszczyli Opatów i zadłużenie miasta wynosi 18 milionów i to jest prawda

#49 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 00:29:19

Ja głosuję na ludzi którzy coś robią i mam w du*** czy są z PIS czy PSL i tym podobne

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 05:02:50

Najlepszym kandydatem jest p.Artur Lis

#51 ~wiszacy leszcz~

~wiszacy leszcz~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 05:23:57

Najlepszym kandydatem jest p.Artur Lis

Jutrzenka poranna stwierdza ze ten a nie tamten,a dlaczego,bo ja prosty leszcz tego zrozumiec nie moge.Ja bym widział na tym stanowisku Tomka,bo ma mozliwosci a to dzis sie liczy

#52 ~Jadwiga~

~Jadwiga~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 13:30:44

[quote name="Gość" post="4244772" timestamp="1537535297"]
To po co kandyduje na burmistrza ? Przeciez prokurator to lepszy zawod i wiecej zarabia nie rozumiem
Bo pewnie lepiej by zarządzał miastem A pieniądze to nie wszystko. Tym bardziej oddam na tego pana glos

#53 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 13:34:16

Powiem tak niezgadzam się z twuerdzeniem ze kazdy po prawie tak wysoko dochodzi i to w kilka miesięcy bo jestem człowiekiem obiektywnym a ten wpis to byl wykreowany na zlecenie polityczne hejt w czystej nienawistnej postaci ale jedno jest prawdą ludzie z nadania ministra zbyszka grają na emocjach i chcą aby się działo więc wiemy co będzie jak pan Krystian wygra wuem tez ze ludzie chcą rozliczen szczegolnie na wsi ale nie tędy droga skoro ma pan zostać prokuratorem a slyszalam na mieście to po co panu burmistrz tylko dla grzebania i szujania nieprawidłowosci i taka będzie pana polityka a ja nie chce aby o 5 rano zatrzymywano ludzi

Hahahahaha Ale baran to pisal wystarczy wpisać w Google I widać że chłopak wygrał konkurs A nie z jakiegoś nadania. Ludzie wiedzą poświęcenie I ciężka praca. Ci co nie mają nic na sumieniu nie muszą się bać A ci którzy czynią ludzi A krzywdę to powinni być rozliczeni

#54 ~niki~

~niki~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 14:01:44

Panie Grzegorzu, tak szczerze, dlaczego Pan kandyduje? Dlaczego już na wstępie kampanii okleił pan miasto swoimi plakatami? Dlaczego tak rwie się Pan na stołek burmistrza? Opatów to nie Pana folwark a Pan nie jest tutaj włościaninem który będzie robił jak chce. Lud pójdzie na wybory i zdecyduje czy Pan będziesz piastować stołek w urzędzie, czy też nie. Co Pan zrobił przez 8 lat dobrego dla miasta i gminy? To, co powiedział Pan w wywiadzie dla echa dnia jest bardzo mało prawdopodobne lub niemożliwe aby uczynić z jednego prostego powodu - to są realizacje na kilka, kilkanaście lat, więc wątpię, aby za czasu jednej kadencji się udało. P.S. Stryków jako przykład do rozwoju podaje każdy w Polsce, więc nie błysnął Pan, bo to już się przejadło jakiś czas temu

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 14:22:06

Panie Grzegorzu, tak szczerze, dlaczego Pan kandyduje? Dlaczego już na wstępie kampanii okleił pan miasto swoimi plakatami? Dlaczego tak rwie się Pan na stołek burmistrza? Opatów to nie Pana folwark a Pan nie jest tutaj włościaninem który będzie robił jak chce. Lud pójdzie na wybory i zdecyduje czy Pan będziesz piastować stołek w urzędzie, czy też nie. Co Pan zrobił przez 8 lat dobrego dla miasta i gminy? To, co powiedział Pan w wywiadzie dla echa dnia jest bardzo mało prawdopodobne lub niemożliwe aby uczynić z jednego prostego powodu - to są realizacje na kilka, kilkanaście lat, więc wątpię, aby za czasu jednej kadencji się udało. P.S. Stryków jako przykład do rozwoju podaje każdy w Polsce, więc nie błysnął Pan, bo to już się przejadło jakiś czas temu

Pan Grzegorz przerasta cię o dwie głowy i jeśli mówi że coś jest do zrobienia, to znaczy że ma to przemyślane i zaplanowane. On nie patrzy na dwa lata tylko na dwadzieścia lat do przodu i ma wizję naszej gminy za dwadzieścia lat.
Co do Strykowa to nie słyszałam żeby ktoś poza panem Grzegorzem o tym mówił. Skoro mówisz że każdy to podaj przykład. I powiedz dlaczego uważasz że Stryków to zły wzór dla Opatowa.
Co do plakatów to kiedy miał okleić nimi miasto? Po wyborach???