Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Grzegorz Gajewski - mój kandydat na burmistrza miasta Opatów.

301 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Rutkowski Robert~

~Rutkowski Robert~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 16:57:49

Spółka w momencie przejęcia przez Pana Gajewskiego nie była zadłużona wręcz przeciwnie na koncie było około 400 000 złotych.
Budowa bloku to nie żadna zasługa Pana Gajewskiego a pieniądze prywatnych osób.
Czy jest uczciwy - nie wiem, filmik Roberta Rutkowskiego na Facebooku sugeruje coś innego
Kulturalny - o ile miernikiem kultury jest mówienie dzień dobry to tak
Prezentuje się bardzo dobrze - co to znaczy?, że jest młody?,że ma dobrze skrojony garnitur? że dobrze wygląda na plakacie?
Był radnym powiatowym i jakoś nie błysnął pomysłem na szpital a teraz kiedy wie, że to temat chwytliwy dla wyborców - to ma "pomysła".
Wartości wyższe to min.- miłość i szacunek do rodziców, uczciwość małżeńska a nie tylko służenie do mszy. A jak ktoś jest niewierzący to już zły?!

Zapraszam do oglądania moich filmów, bo będzie jeszcze bardziej ciekawie.

#22 ~Misiek~

~Misiek~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 17:17:31

Wreszcie się ktoś z odważył podpisać. Nie znam pana ale gratuluję. Trzeba mieć jaja żeby otwarcie rozmawiać. Pozdrawiam

#23 ~Rutkowski Robert~

~Rutkowski Robert~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 17:18:27

Z serdecznym pozdrowieniem. Rutkowski Robert

#24 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 17:47:28

Mam nadzieję że będzie otwarta debata tych wszystkich kandydatów. Ciekawe co będzie miał gg z wrobelkiem do powiedzenia

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 19:09:06

jak ktoś niewierzacy albo do świątynii nie chodzi to wdeptać w ziemie, opluc itd.....

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 20:34:05

Skąd w was tyle agresji i nienawiści? Z zazdrości?

#27 ~Bogumiła~

~Bogumiła~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 00:09:42

Moim zdaniem ludzie dobrze wiedzą jak jest że gg I obecny burmistrz to ta sama bajka, za nasze publiczne pieniądze. Ja się pytam po co ta mila była? Mało naszych sklepów Opatowskich przedsiębiorców?! Mnóstwo złych decyzji to jak ludzie mają mówić dobrze i przejść obojętnie jak za publiczne pieniądze dostaje pensję A brak działania tylko mydlenie oczu.

#28 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 01:39:33

dorota-kania-ujawnia-tak-dzialaly-lokalne-uklady-pod-rzadami-po-psl[/url][/url] ludzie nie tylko w Małopolsce Ale I u nas to samo! Wystarczy tego

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 06:31:30

Panie Grzegorzu mamy kilka pytań. Proszę jak zwykle odpisać. Pierwsze ;

1. Dlaczego wystawiał Chanieckiego jako kandydata na burmistrza Opatowa z Regionu Świętokrzyskiego?

#30 villager

villager

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 07:39:45

Zapraszam Pana Rutkowskiego Roberta do Gminy Sadowie. Tam pan znajdzie materiał na film. Coś w stylu Misia Barei.

#31 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 11:50:10

No czemu to wystawił? Bo się dogadali że on wygra bo ma większe szanse niż gg A ten później się odwdzięczyć no i tak się stało. Kotytko jest Ale zmian nie ma. I niby teraz ma gg wielkie plany na zmianę Opatów przecież to śmieszne....

#32 ~Rutkowski Robert~

~Rutkowski Robert~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 12:09:27

Zapraszam Pana Rutkowskiego Roberta do Gminy Sadowie. Tam pan znajdzie materiał na film. Coś w stylu Misia Barei.

Za dużo tematów w Opatowie. Pozdrawiam Robert Rutkowski

#33 ~Uczenica~

~Uczenica~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 13:16:35

Byłem za Pana Chanieckiego mężem zaufania i jego kolegów obiecywał dużo i oczywiście i Mi i proszę Mi nie pierdół mówić że będzie lepiej za Pana G.G. 8 LAT I nic dużo mówienia a efektów żadnych to samo Pan W.K i obecny burmistrz do powiatu ludzie to jest głupota przecież 8 lat nam pokazało co Ci panowie zrobili!!!!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 13:26:09

A pan Wasilewski nie napisał ze ma juz przymiarki do fotela prokuratora i tam tez pracuje po powrocie z ministerstwa zatail to bo mysli ze ludzie nie zagłosują bo sie prokuratorow obawiają ale w Opatowie to juz wiedzą

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 14:08:17

To po co kandyduje na burmistrza ? Przeciez prokurator to lepszy zawod i wiecej zarabia nie rozumiem tego

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 14:28:12

Po to zeby przeswietlic gmine i mpgkim i budowac polityke na emocjach zatrzymania przeciwników politycznych to domena tzw. ziobrystow przeciez zbyszek tez po wyuczonym zawodzie prokuratora a nie wykonuje bo polityka daje najwieksze emocje

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 15:05:21

Po to zeby przeswietlic gmine i mpgkim i budowac polityke na emocjach zatrzymania przeciwników politycznych to domena tzw. ziobrystow przeciez zbyszek tez po wyuczonym zawodzie prokuratora a nie wykonuje bo polityka daje najwieksze emocje

To syn policjanta Wasilewskiego znanego w Opatowie

#38 ~Dada~

~Dada~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 15:05:42

A niech mnie to tak się będzie dzialo w Opatowie to ja na niego głosuję niech robi porzadek

#39 ~Gosciowa~

~Gosciowa~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 15:08:05

Kompetencje ma olbrzymie czytałem baner

#40 ~Dzidek~

~Dzidek~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 15:25:29

Porządek to trzeba zrobić ale w starostwie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0