Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Grzegorz Gajewski - mój kandydat na burmistrza miasta Opatów.

301 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 17:05:53

-Wyprowadził spółkę z długu

-Doprowadził do budowy bloku

-Jest uczciwy 

-Jest kulturalny 

-Prezentuje sie bardzo dobrze.

-Ma plan na uratowane szpitala

-Jest ministrantem, co świadczy o oddaniu wartościom wyższym.

Alternatywą są zieloni których poziom prezentują wyborcy, wystarczy dać ledwie jakiś plac zabaw i zapominają o wszystkim czego zieloni nie zrobili typu - uratowanie szpitala w Opatowie, budowa obwodnicy... Wstyd głosować na PSL.

#2 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 21:09:58

Wystarczy być ministrantem i już nadajesz się na BURMISTRZA , to jest atut dla ludzi , którzy wierzą w p. Gajewskiego , CHŁOPIEC Z PLAKATU ha ha ha

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 04:52:17

-Jest uczciwy
-Jest kulturalny
Alternatywą są zieloni których poziom prezentują wyborcy, wystarczy dać ledwie jakiś plac zabaw i zapominają o wszystkim czego zieloni nie zrobili typu - uratowanie szpitala w Opatowie, budowa obwodnicy... Wstyd głosować na PSL.

skonsultuj z lekarzem zmianę leków

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 05:40:05

Wystarczy być ministrantem i już nadajesz się na BURMISTRZA , to jest atut dla ludzi , którzy wierzą w p. Gajewskiego , CHŁOPIEC Z PLAKATU ha ha ha

W Opatowie trzeba być tw żeby zostać starostą.donosicielstwo to cnota.

#5 ~goscc~

~goscc~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 08:28:57

Ma plan ??? To bardzo proszę żeby został przedstawiony bo każdy może powiedzieć "ja wiem jak to zrobić" a później jak większość nie zrobić nic..... Jeśli ten plan faktycznie jest i ma on sens w ogóle na Opatów to ma Pan mój głos....

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:16:31

Ludzie przecież to ktoś napisał specjalnie żeby kpić z gg
To konkurencja napisała
Nie widzicie czytając że to podpucha? Dajecie się wkręcić

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:32:56

-Jest uczciwy
-Jest kulturalny

Przecież ten wpis to hejt w wyrafinowanym wydaniu

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 10:21:31

Za takie coś możesz sąd zwiedzic. Chcesz ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 12:11:01

Mec. K. Wasilewski obecnie najlepszy taka jest prawda. Mlody inteligentny wyksztalcony i ma doswiadczenie w takim wieku same atuty taki cukiereczek z niego teraz

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 12:20:19

No tak tylko gg co teraz zrobi myslal ze to on jest rodzynkiem i tylko polerowac a tu masz mlody chlopak z zyciorysem bijacym pozostalych na glowe

#11 ~Opatowskijazz~

~Opatowskijazz~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 12:26:39

Duzo osob zaglosuje na niego przez to ze prawnik komisji weryfikacji ratusza w Warszawie a widze ze dużo osób ogląda i lubi te komisje takze Grzesiu strzelił ci gola

#12 ~Na~

~Na~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 12:51:44

Fakt najlepszy jest jako wytrwaly forumowicz musze przyznac ze nie mam do niego zastrzeżeń fajny mlody Ktoś podoba mi sie jego sposób myślenia o gmine jako nauczyciel musze przyznac ze inteligentny jest bo wypowiada sie w taki sposob jakby myślał duzo kroków do przodu

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 13:03:06

Tak, na dodatek  ten cukiereczek nie ma żadnego doświadczenia w administracji, a jego mentorem jest znany w Opatowie Stanisław Jarosz, który organizował komitet pana Krystiana.
Dziękuję, tyle w tym temacie. Możecie sobie pisać co chcecie, 100 głosów to jest szczyt możliwości tego pana

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 13:14:18

1. Nie wystarczy byc ministrantem aby byc burmistrzem, ale to pokazuje powazne traktowanie tego co sie robi od mlodosci do konca.
2. Jaki plan ma PSL na zmiane miasta? Co zrobil powiat ktory dysponuje wiekszymi srodkami? Poki co w ppwoecie widze glownie zrujnowany szpital.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 13:27:58

Tak, na dodatek ten cukiereczek nie ma żadnego doświadczenia w administracji, a jego mentorem jest znany w Opatowie Stanisław Jarosz, który organizował komitet pana Krystiana.
Dziękuję, tyle w tym temacie. Możecie sobie pisać co chcecie, 100 głosów to jest szczyt możliwości tego pana

Przeciez to prawnik w ministerstwie sprawiedliwości co ty piszesz czlowieku on byl w takim urzedzie jakiego gmachu nawet sobie nie wyobrazasz i pisze z samorzadu doktorat to ja mam glosowac na gg co nie ma pojecia i podstaw z tego zakresu

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 13:33:37

Jak ludzie tacy głupi ze zamiast specjalistów mają głosować na gg i innych i ze specjalista od czegos ma miec wedlug ciebie 100 głosów to wam współczuję bo tak myślą dzicy ludzie w afryce instynktownie a tu trzeba patrzeć na wiedze, ja tam go popieram gg i regionu mam dość juz pora na nich gmina tego potrzebuje

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 13:38:29

Jak ludzie tacy głupi ze zamiast specjalistów mają głosować na gg i innych i ze specjalista od czegos ma miec wedlug ciebie 100 głosów to wam współczuję bo tak myślą dzicy ludzie w afryce instynktownie a tu trzeba patrzeć na wiedze, ja tam go popieram gg i regionu mam dość juz pora na nich gmina tego potrzebuje

Gmina potrzebuje powrotu pana Stanisława Jarosza jako wiceburmistrza albo prezesa MPGK. Ja też głosuję na pana Wasilewskiego. Młodość pana Wasilewskiego i doświadczenie pana Stanisława Jarosza postawi naszą gminę na nogi

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 13:59:45

-Jest uczciwy 

-Jest kulturalny 

Spółka w momencie przejęcia przez Pana Gajewskiego nie była zadłużona wręcz przeciwnie na koncie było około 400 000 złotych.

Budowa bloku to nie żadna zasługa  Pana Gajewskiego a pieniądze prywatnych osób.

Czy jest uczciwy - nie wiem,  filmik Roberta Rutkowskiego na Facebooku sugeruje coś innego

Kulturalny - o ile miernikiem kultury jest mówienie dzień dobry to tak

Prezentuje się bardzo dobrze - co to znaczy?, że jest  młody?,że ma dobrze skrojony garnitur? że dobrze wygląda na plakacie?

Był radnym powiatowym i jakoś nie błysnął pomysłem na szpital a teraz kiedy wie, że to temat chwytliwy dla wyborców - to ma "pomysła". 

Wartości wyższe to min.- miłość i szacunek do rodziców, uczciwość małżeńska a nie tylko służenie do mszy.   A jak ktoś jest niewierzący to już zły?!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 15:17:51

Tak, na dodatek ten cukiereczek nie ma żadnego doświadczenia w administracji, a jego mentorem jest znany w Opatowie Stanisław Jarosz, który organizował komitet pana Krystiana.

Tylko osoba mocno przeciwna mogła takie coś napisać, wystarczy czytać ze 9 że stawia na młodych A nie jarosza na emeryturze. Oj boją się o posady boją. 100 głosów? Żeby się nie zdziwili. Panie Krystianie proszę utrzeć nosa tym kumoterom

#20 ~Johny~

~Johny~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 15:22:20

Panie wróbel panie gg terzeba wiedzieć kiedy zejść że sceny bay bay korytko

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych