Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 14:21:10

Skąd wiadomo,że to grypa?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 14:49:38

I znowu PISwinne .
OJ.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 14:56:00

A czemuż to tak szybko w nocy redachtory Echa Dna najpierw zablokowały a potem w ogóle usunęły komentarze internautów pod materiałem o 70 rocznicy urodzin milionera Jerzego Suchańskiego - byłego prezydenta Kielc? Dlatego, że komentujący tam ludzie napisali kilka słów prawdy o tym jak wyglądają kariery w III RP?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 15:28:41

A czemuż to tak szybko w nocy redachtory Echa Dn...
a najpierw zablokowały a potem w ogóle usunęły komentarze internautów pod materiałem o 70 rocznicy urodzin milionera Jerzego Suchańskiego - byłego prezydenta Kielc? Dlatego, że komentujący tam ludzie napisali kilka
słów prawdy o tym jak wyglądają kariery w III RP?

....Z G O D A TAK JEST JUŻ OD DAWNA DAWNA DAWNA DAWNA.
TAM SIEDZI PARU ..REDACHTORÓW..I COŚ NIE.WYGODNEGO A PRAWDA JEST KASOWANA ..MNIE JUŻ NIC NIE DZIWI.
PRAWDA BOLI OJ BOLI .

#5 ~Matka~

~Matka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 17:04:48

a ja się domyślam...mykoplazama....powoduje zapalenie płuc atypowe...osluchowo nic, rtg nic!!! lekarze olewają, bo np. 30 latek, gorączka ma być, ostry kaszel, no trudno, taka grypa,  i kończy się szpitalem...tu też nie zlecono badań na myko....ale szukano zatoru i dzięki tk pluc wyszlo obustronne!!! zapalenie płuc..prywatne płatne badania wykazały później mykoplazmę.....leczenie łącznie trwało ponad 5 tygodni!!!!!! a mogło skończyć się ...wiadomo jak......

#6 ~Adek~

~Adek~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 17:10:40

A ilu lekarzy się zaczepiło?

#7 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 20:27:25

Witam ja już 4 tydzień mam silny suchy kaszel silny ból pod prawą piersią .RTG bez zmian ból cały czas utrzymuje.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 22:56:35

Skąd wiadomo,że to grypa?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 23:02:15

Pewnie na podstawie objawów. Ciekawe ilu lekarzy zleciło jakieś badania? A ciekawe ilu przepisało antybiotyk "tak na wszelki wypadek"? Przecież są jakieś testy, które mogą określić czy to grypa czy nie. Ale po co przecież sezon grypy to wszyscy muszą mieć grypę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych