Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Grandi-Cars opinie

66 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Katdlagołebiowskiego~

~Katdlagołebiowskiego~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 16:57:45

Witam 

Kupiłem u nich Citroena C4 1.6  okazało się że silnik uszkodzony,mówia że nic ich to nie obchodzi .Radzę omijać ten szrot z daleka .Sprawa trafia sądu może tych ,,cwaniaków" to czegoś nauczy.

Ja też kupiłem u nich auto i po przejechaniu 250km zaczeło się 

skoki temp.na wskażniku brak ogrzewania wywaliło mi płyn ze zbiorniczka i z chlodnicy no to wiadomo uszczelka pod głowicą do roboty.Chcę też s...synów podać do sądu.

Czy możesz mi napisać jak u Ciebie z tą sprawą sądową bo ja kupiłem w styczniu 2019 i to dopiero przede mną  

#42 ~Kat dla gołębia~

~Kat dla gołębia~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 16:58:45

Witam 

Kupiłem u nich Citroena C4 1.6  okazało się że silnik uszkodzony,mówia że nic ich to nie obchodzi .Radzę omijać ten szrot z daleka .Sprawa trafia sądu może tych ,,cwaniaków" to czegoś nauczy.

skoki temp.na wskażniku brak ogrzewania wywaliło mi płyn ze zbiorniczka i z chlodnicy no to wiadomo uszczelka pod głowicą do roboty.Chcę też s...synów podać do sądu.

Czy możesz mi napisać jak u Ciebie z tą sprawą sądową bo ja kupiłem w styczniu 2019 i to dopiero przede mną  

#43 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 18:25:56

Po dzisiejszej wizycie w tym auto - zlomie nie polecam najgo nawet najgorszemu wrogowi, panowie bezczelni, nie znają się na autach usiłował wmówić mechaników że auto na łancuchu

#44 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 18:26:38

Po dzisiejszej wizycie w tym auto - zlomie nie polecam najgo nawet najgorszemu wrogowi, panowie bezczelni, nie znają się na autach usiłował wmówić mechaników że auto na łancuchu

#45 ~Bubu~

~Bubu~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 21:10:44

Tak Katarzyno ,Karolino Edyta, zmieniasz płeć schizo........ELYTO chmielnicka

#46 ~FREDDIE~

~FREDDIE~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 13:13:08

JA NA TEMAT TEGO KOMISU NIE MOGĘ NIC POWIEDZIEĆ ZŁEGO ZAKUPILIŚMY TAM CITROENA GRAND PICASSO C4 W DOBREJ CENIE I JESTEŚMY  BARDZO ZADOWOLENI WSZYSTKO SPRAWNE NIC NIE WYBITY NIE MALOWANY .WIADOMO SĄ TO AUTA UŻYWANE WIEC NIE MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ IDEAŁU .NIEMIEC TEŻ NIE JEST GŁUPI  JAK WYDA ZA NOWE 50000 TYS EURO TO NIE PRZEJEDZIE 20000 TYS KM I NIE SPRZEDA POLAKOWI .TYPOWY POLSKI KOWALSKI PRYWATNY SPRZEDAWCA TEZ COŚ TAM ZAWSZE POPRAWI PRZED SPRZEDAŻĄ .MYŚLĘ ŻE GRANDI CARS MA DOBRE SAMOCHODY ZA DOBRĄ CENĘ  A JEŻELI KTOŚ WYMAGA  NOWEGO IDEAŁU ZA 20 TYS ZŁ TO ŻYCZĘ POWODZENIA  ALBO PROSZĘ ODWIEDZIĆ SALONY

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 14:55:51

JA NA TEMAT TEGO KOMISU NIE MOGĘ NIC POWIEDZIEĆ ZŁEGO ZAKUPILIŚMY TAM CITROENA GRAND PICASSO C4 W DOBREJ CENIE I JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI WSZYSTKO SPRAWNE NIC NIE WYBITY NIE MALOWANY .WIADOMO SĄ TO AUTA UŻYWANE WIEC NIE MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ IDEAŁU .NIEMIEC TEŻ NIE JEST GŁUPI JAK WYDA ZA NOWE 50000 TYS EURO TO NIE PRZEJEDZIE 20000 TYS KM I NIE SPRZEDA POLAKOWI .TYPOWY POLSKI KOWALSKI PRYWATNY SPRZEDAWCA TEZ COŚ TAM ZAWSZE POPRAWI PRZED SPRZEDAŻĄ .MYŚLĘ ŻE GRANDI CARS MA DOBRE SAMOCHODY ZA DOBRĄ CENĘ A JEŻELI KTOŚ WYMAGA NOWEGO IDEAŁU ZA 20 TYS ZŁ TO ŻYCZĘ POWODZENIA ALBO PROSZĘ ODWIEDZIĆ SALONY

FREDDIE właściciel komisu pan Robek i tak cie ma na oku za to że tyle bzdur tutaj napisałeś na temat jego komisu

#48 ~Józek~

~Józek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 09:14:36

Ja też kupiłem  na tym złomie i okazało się że znalazłem 

dokumenty że auto miało kolizje .NIE DLA TEGO CWANIAKA

Nawet się nie zatrzymujcie przy komisie.

#49 ~Jaga~

~Jaga~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 20:18:11

Uff...

#50 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 18:27:02

Witam, czy ktoś z Państwa mógłby mi udzielić informacji na temat komisu Grandi- Cars? Czy warto kupić u nich auto? 

Nigdy w życiu, sprzedają auta z cofanymi licznikami, poprawiają złomy czego dowodem są opinie innych, omijajcie z daleko ten szrot.

#51 ~Obserwator/ka~

~Obserwator/ka~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 19:55:01

Nigdy w życiu, sprzedają auta z cofanymi licznikami, poprawiają złomy czego dowodem są opinie innych, omijajcie z daleko ten szrot.

Te bzdury wypisuje schizofrenik Marek Katra. Nie zdziwiłbym się gdyby właściciel komisu dałby mu po mordzie i podał to do odpowiednich organów ścigania.

#52 ~???~

~???~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 08:17:38

Te bzdury wypisuje schizofrenik Marek Katra. Nie zdziwiłbym się gdyby właściciel komisu dałby mu po mordzie i podał to do odpowiednich organów ścigania.

A z ciekawości - ty jesteś obserwator, obserwatorka czy jeszcze nie wiesz?

#53 ~Włoszczowa~

~Włoszczowa~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 08:39:14

No dobra - miałem tam jechać po auto. Stan wzorowy, wszystko działa wzorowo, wzorowy model silnika, full wypas... Ale na zdjęciach inne wyposażenie niż w opisie, a kiedy przejrzałem inne oferty - to w opisie nawet marka nie zgadza się ze zdjęciami (pomylić Renault i Opla??? - ale wszystko wzorowo, w stanie wzorowym). Nawigacja (!), alufelgi - przecież nawet idiota zauważy czy to jest, czy tylko w opisie występuje. Albo auto na krajowych numerach "opłacone do rejestracji". Nie pojadę, choć nie mam daleko.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 08:53:53

A z ciekawości - ty jesteś obserwator, obserwatorka czy jeszcze nie wiesz?

To jest dopiero niepojęte jak "Pytaniki" same siebie pytają kim sĄ?

i TO JEST ZDROWE ...?

#55 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 04:19:42

Oszust i cham. Sprzedal nam auto pełne ukrytych wad, które wyszły po wizycie u mechanika. Na wyświetlaczu była przyklejone taśma izolacyjna, a pod nią? Komunikat ABS, pompa do regeneracji, jedno z niewielu. Wziął w rozliczenie mojego Opla Insignie która miała około 250tys przejechanych km. Wystawiona przez tego pana z magicznie niskim przebiegiem 165tys. Także nowy właścicielu Opla jak coś mam zdjęcia licznika

#56 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 16:45:55

Ludzie uważajcie złodzieje,mafia brudasów,dziś zostałem oszukany,ale to koniec ich machlojek,w końcu sie wezmie zanich tvn.Turbo,nie odpuszcze,karma do nich wróci Obiecuje!!!Dojde do ludzi oszukanych ich sąsiadów porusze niebo i ziemie by te sku***syny zato odpowiedzieli,wydam na adwokatów tyle ile będzie trzeba tylko poto by te ku*** zobaczyli z kim tańczą.Nigdy nie odpuszcze!!

#57 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 17:37:19

Witam . Kupiłam auto 07,05.2019 roku. Dzis odebrałam auto od mechanika który mi opisał wady. Oczywiście nie chca przyjąć auta i oddać pieniędzy. Wchodzimy na drogę sądową. Jak zakończyły się Wasze sprawy ? Może wniesiemy o pozew zbiorowy ? 

#58 ~Killer~

~Killer~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 17:57:38

Kto wie gdzie te brudasy mieszkają?Karma wróci masz kolego racje,niech te ku*** brudne odwracają sie za Siebie...Serdeczny sku***el!

#59 ~Oszukany~

~Oszukany~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 19:10:19

Do Killera!Ja Wiem gdzie i co spotkajmy sie jutro godz.15.00 Sienkiewicza koło puchatka,będe miał dzokejke koloru czerwonego..Oszukany!

#60 ~Killer~

~Killer~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 19:12:35

Dzięki za reakcje i info.Będe na pewno.Żaden sąd nie da im nauczki takiej jak Ja...!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych