Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Grandi-Cars opinie

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~bula~

~bula~
  • Goście

Napisano 01 maj 2017 - 21:45:47

witam  to macie kur. szczescie ja kupilem u tych baranow alhambre wiem widzialy galy co bralyale pewnych zeczy przykladowo obcietych kabli do komp.nieda sie sprawdzic chyba ze na czesci pierwsze porozbieramy wyciagnieto radionavi dali jakies tanie aby bylo sprawdzilem w salonie seat kiedys nadejdzie taki czas ze ten komis zamknie prokurator oszukanych naciagnietych jak zaglebicie sie w temat sa tysiace  a co do dokumetow tez niezgodnosci dat brak polskiego przwgladu oswiadczenia jakies lipne i wiele innch zeczy zmoich informacji wynika ze wiekszosc aut jest po firmach zwlaszcza z zestawem parot i hakiem panie i i panowie nigdy nigdy nie tam to jest hurt a kij ma dwa konce  pozdrawiam

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 23:12:14

je bitny oszust , ludzie to kanciarz ojciec kupił samochód , na szybko bo miał wolne w pracy ale ten samochód to jeżdząca trumna , powypadkowy i wszystko zrobione byle jak-wrak, kupisz trochę taniej ale trzeba wpakować masę kasy i nerwów w naprawę, jebał pies tego cwela ludzie nie kupujcie tam 
!!!!

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 23:16:43

je bał cie pies cwelu oszuście, ty p[sia je***a ku rwo co sprzedał audi z zepsutym alternatorem i uszkodzonymi wtryskami , rozrząd postrzępiony opony na złom ludzie to diabelski oszust , ojciec miał wypadek po kupieniu auta od tego szelmy i mało tego to złodziejskie ubezpieczenie, 

#24 ~Bomi~

~Bomi~
  • Goście

Napisano 04 luty 2018 - 11:45:02

Dziadostwo ludzie nie kupujcie od tego w Celinach ani od tego w sladkowie.złom złom zlom

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2018 - 22:06:01

Pie****ni oszuści. Życzę żeby w końcu ich zamknęli

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 13:52:11

Podjechałem sprawdzić małe ww polo. Na zdjęciach ok. Na żywo: kazda opona (koło) inne, w jednym flak, szyby też różne.... Itp.

Nie kupiłem !

#27 ~michel~

~michel~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 14:53:20

Omijać z daleka, złodzieje i życze im żeby smażyli się w piekle, kupiłam auto, pojeździłam rok i nadaje się już tylko na złom, jeden cwaniakuje bardziej od drugiego, nawet nie mają wspólnej wersji wydarzen, jeden mówi że samochód wrócił na kołach drugi że nie...

Rok pojeździłaś? To źle? ? ?

Trzeba  było serwisować, a nie jeździć aż padnie ! ! !

#28 ~michel~

~michel~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 14:53:49

Omijać z daleka, złodzieje i życze im żeby smażyli się w piekle, kupiłam auto, pojeździłam rok i nadaje się już tylko na złom, jeden cwaniakuje bardziej od drugiego, nawet nie mają wspólnej wersji wydarzen, jeden mówi że samochód wrócił na kołach drugi że nie...

Rok pojeździłaś? To źle? ? ?

Trzeba  było serwisować, a nie jeździć aż padnie ! ! !

#29 ~michel~

~michel~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 14:58:04

witam  to macie kur. szczescie ja kupilem u tych baranow alhambre wiem widzialy galy co bralyale pewnych zeczy przykladowo obcietych kabli do komp.nieda sie sprawdzic chyba ze na czesci pierwsze porozbieramy wyciagnieto radionavi dali jakies tanie aby bylo sprawdzilem w salonie seat kiedys nadejdzie taki czas ze ten komis zamknie prokurator oszukanych naciagnietych jak zaglebicie sie w temat sa tysiace  a co do dokumetow tez niezgodnosci dat brak polskiego przwgladu oswiadczenia jakies lipne i wiele innch zeczy zmoich informacji wynika ze wiekszosc aut jest po firmach zwlaszcza z zestawem parot i hakiem panie i i panowie nigdy nigdy nie tam to jest hurt a kij ma dwa konce  pozdrawiam

Ludzie ! ! !

Przecież w kazdym wiekszym miescie macie ASO danej marki, umawiać sie ze sprzedawcami, ze chcecie wziać samochód przed kupnem na sprawdzenie do ASO ! ! !

Jeśli sprzedawca odmawia takiego sprawdzenia szukacie gdzie indziej ! ! !

#30 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 19:09:58

Witam 

Kupiłem u nich Citroena C4 1.6  okazało się że silnik uszkodzony,mówia że nic ich to nie obchodzi .Radzę omijać ten szrot z daleka .Sprawa trafia sądu może tych ,,cwaniaków" to czegoś nauczy.

#31 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 19:10:13

Witam 

Kupiłem u nich Citroena C4 1.6  okazało się że silnik uszkodzony,mówia że nic ich to nie obchodzi .Radzę omijać ten szrot z daleka .Sprawa trafia sądu może tych ,,cwaniaków" to czegoś nauczy.

#32 ~Lorson~

~Lorson~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 11:26:15

Witam 

Baranie to byleś pijany jak kupiłeś trzeba było sobie sprawdzić u mechanika prosta sprawa .

#33 ~Lorson~

~Lorson~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 11:26:35

Witam 

Baranie to byleś pijany jak kupiłeś trzeba było sobie sprawdzić u mechanika prosta sprawa .

#34 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 14:16:07

Uwaga na tych oszustów, opel insignia kupiony w 2017 z przebiegiem 194 tys. jak się okazało po kilku miesiącach auto miało tyle w 2015 roku, i oczywiście miało być w oryginalnym lakierze a było robione, złodziej, oszust, nie kupujcie i odradzajcie komis Grandi Celiny!

#35 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:23:53

Kupno samochodu w tym komisie to jak gra w totolotka, jeżeli jest jakiś problem z samochodem po zakupie to zapomnijcie o reklamacji. To są oszuści. Jedynie sprawa w sądzie.

#36 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:24:10

Kupno samochodu w tym komisie to jak gra w totolotka, jeżeli jest jakiś problem z samochodem po zakupie to zapomnijcie o reklamacji. To są oszuści. Jedynie sprawa w sądzie.

#37 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:24:38

#38 ~Oszukany Romek~

~Oszukany Romek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:25:25

#39 ~Oszukany Romek~

~Oszukany Romek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 10:25:42

#40 ~Oszukany~

~Oszukany~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 13:32:08

Witam, czy ktoś z Państwa mógłby mi udzielić informacji na temat komisu Grandi- Cars? Czy warto kupić u nich auto? 

Witam 

Nie polecam u nich kupna samochodu.

Kupiłem u tych cwaniaków samochód z uszkodzonym silnikiem.Brak możliwości reklamacji ,tyko sąd. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych