Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Grandi-Cars opinie

67 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 21:56:51

Witam, czy ktoś z Państwa mógłby mi udzielić informacji na temat komisu Grandi- Cars? Czy warto kupić u nich auto? 

#2 Mały Rysiek

Mały Rysiek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 15:47:46

jakbyś napisał gdzie oni się mieszczą, można by skojarzyć, a po nazwie - nie sądzę aby koś wiedział (poza właścicielami).

Ogólnie komisy i handlarze kręcą jak mogą. Weź auto i jedź do ZAUFANEGO mechanika, lub na stację diagnostyczną, ale oddaloną o co najmniej 15-20km.

Poza tym, wypisz wszystko w umowie co zapewnia sprzedający:

oryginalny lakier (ale pisz, że oryginalny lakier - bo bezwypadkowy, to taki w którym osób rannych nie było, a że składany z dwóch.. osób rannych nie było).

Jaki stan techniczny, że działa: klima, ma ABS, sprawne poduszki itd. I nie bądź zdziwiony, że nie chce tego wpisać...

Jeśli by Ciebie oszukał, będziesz miał o wiele łatwiej wywalczyć zwrot pieniędzy. Na fakturze też pisz faktyczną kwotę zakupu, bo jeśli zapłacisz np 20, wpiszecie 16, to w przypadku sądu - dostaniesz z powrotem 16...

Użytkownik Mały Rysiek edytował ten post 21 sierpień 2014 - 16:04:16

#3 ~zmiasta~

~zmiasta~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 12:24:43

komis...

pewnie jak każdy

kiedy wreszcie będzie można wsadzać do pierdla oszustów, którzy cofają liczniki

to jest zadanie dla rządu

#4 ~klijent~

~klijent~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2014 - 15:53:24

Grandi Cars? chyba najwieksi oszuści w swietokrzyskim.
Kilka razy ogladałem auta wystawione przez nich w internecie.
To co sie widzi na miejscu powala na kolana.

#5 Mały Rysiek

Mały Rysiek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 05 wrzesień 2014 - 16:12:25

tak jest w prawie każdym komisie, może są uczciewe - ale jeszcze takiego nie znalazłem. Ostatnio jak kupowałem auto, to pojechałem do NL po nie. Tutaj nawet nie miałem bardzo co oglądać.

#6 ~GOŚC~

~GOŚC~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 23:43:11

NA PEWNO NIE POLECAM KRETY I OSZUSCI . SAMOCHODY NIESPRAWNE , SPRAWDZAJCIE CZY WSZYSTKO DZIAŁA BO SPRZEDAJA Z POKRADZIONYMI PODZESPOŁAMI , NIESPRAWNE A I BARDZO MNIE ZASTANAWIAJA PRZEBIEGI BO RACZEJ NIEWIARYGODNE. MIJAC DALEKIM ŁUKIEM 

#7 ~Daro~

~Daro~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 15:20:38

Czyli lepiej samemu sprowadzić jak tam kupować.. Tak zrobię

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2015 - 22:21:52

Witam. Słyszałem wiele opinii na temat komisu i postanowiłem sam sprawdzić ich ofertę. Krótko- to nie jest auto komis a autoszrot. Idą na ilość a na pewno nie na jakość. To są złomy spawane z kilku egzemplarzy, liczniki absolutnie nie wiarygodne, szpachla rzucana kilnią itp. Ceny- może i atrakcyjne, ale ludzie dobry towar musi mieć swoją cenę, nikt nie odda swojego auta dilerowi dobrego samochodu w cenie złomu. Zresztą oni nie sprowadzają sami aut więc co kogą o nich wiedzieć. Nie polecam!!!!!!!

#9 ~paro~

~paro~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 10:00:42

zlodzieje i nic wiecej!! szkoda sobie d*** zawracac tymi pajacami i skur..

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 09:01:23

Omijać z daleka, złodzieje i życze im żeby smażyli się w piekle, kupiłam auto, pojeździłam rok i nadaje się już tylko na złom, jeden cwaniakuje bardziej od drugiego, nawet nie mają wspólnej wersji wydarzen, jeden mówi że samochód wrócił na kołach drugi że nie...

#11 ~lucy~

~lucy~
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 11:13:13

cóż, jak wpiszą Ci na fakturze przebieg

to znaczy, że uczciwi

jak nie chcą wpisać, czyli zagwarantować autentyczność oferty to...

no coment

znam taki komis co kupuje samochody od pewnych znanych spółek kieleckich, przy sprzedaży mają po 300 tys km

a na placu... po 150 tys km

gości powinno się zamykać za oszustwo

#12 ~Anna łódź~

~Anna łódź~
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 16:36:50

Ja na temat tego komisu oraz zakupionych tam aut nie mogę powiedzieć nic złego. Moi rodzice kupili tam Passata, ja Focusa i oba auta sprawują się rewelacyjnie . Auta są zadbane i się nie psują. Jeśli w przyszłości będę zmieniała auto na pewno wezmę ten komis ponownie pod uwagę mimo iż dzieli nas 200 km

#13 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2016 - 09:34:18

OMIJAĆ OMIJAĆ OMIJAĆ oszuści, samochody które tam stoją nie są warte połowę ceny za które są wystawiane, mam nadzieje że się ktoś weźmie za tych oszustów, liczniki cofane, technicznie w bardzo słabym stanie samochody do tego problemy z dokumentami w urzędzie. NIE POLECAM

#14 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 09:38:17

Omijać z daleka, 15 letnie, 20 letnie samochody z przebiegiem po 170 000. Do samochodu trzeba było ponad 1000 zł dołożyć na naprawy żeby w ogóle przegląd przeszedł, brak trójkąta i gaśnicy, nieopłacona opłata recyklingowa, tłumaczenie dokumentów trzeba sobie samemu zapłacić. W samochodzie jak się okazało to nic nie działało. Oczywiście samochody powypadkowe, maskę to strach dotknąć żeby się dziura nie zrobiła. Przełączniki od szyb, lusterek itp nie działają.

Nawet brak radia czy półki, takie egzemplarze są sprzedawane

#15 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 09:21:56

Prosta sprawa, niech podpiszą się na umowie, że gwarantują stan faktyczny kilometrów i że nie był bity. Tylko jedno zdanie dodatkowo wpisać i ten który nie podpiszę się omijać szerokim łukiem.

#16 ~stefan~

~stefan~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 19:44:09

jakbyś napisał gdzie oni się mieszczą, można by skojarzyć, a po nazwie - nie sądzę aby koś wiedział (poza właścicielami).

Ogólnie komisy i handlarze kręcą jak mogą. Weź auto i jedź do ZAUFANEGO mechanika, lub na stację diagnostyczną, ale oddaloną o co najmniej 15-20km.

Poza tym, wypisz wszystko w umowie co zapewnia sprzedający:

oryginalny lakier (ale pisz, że oryginalny lakier - bo bezwypadkowy, to taki w którym osób rannych nie było, a że składany z dwóch.. osób rannych nie było).

Jaki stan techniczny, że działa: klima, ma ABS, sprawne poduszki itd. I nie bądź zdziwiony, że nie chce tego wpisać...

Jeśli by Ciebie oszukał, będziesz miał o wiele łatwiej wywalczyć zwrot pieniędzy. Na fakturze też pisz faktyczną kwotę zakupu, bo jeśli zapłacisz np 20, wpiszecie 16, to w przypadku sądu - dostaniesz z powrotem 16...

ale rysiu jesteś jebnięty, chyba sam walisz w huja że uważasz że każdy tak robi

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 16:06:28

Też u tych deb***i miałem problem z dokumentami. Miało być wszystko poopłacane a jak poszedłem rejestrować to mi powiedzieli że nie dali mi wszstkich papierów a jak sprawdzili vin to wogóle auto nie miało oplat celno skarbowych. Dopiero jak do nich pojechałem bo nie odbierali telefonów to z wielkim trudem wymusiłem na nich opłacenie auta a za przegląd techniczny do tej pory nie zwrócili mi pieniędzy

A po za dokumentami to auto było nie spawne m.in  klima, dmuchawa, przełączniki do odsuwania szyb. I auto było mocno powypadkowe bo zbierzności do tej pory nie można ustawić 

nie polecam tg komisu!!!

!!!!!!!!!!!!!!!! GRANDI CARS ŚLADKÓW MAŁY k.CHMIELNIKA ZAWSZE NA NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 20:44:38

Nie polecam absolutnie tego komisu. Miałem problem z jednym z właścicieli który wyłudził ode mnie ponad 6000 tysięcy zlotych i do dziś nie odzyskalem pieniędzy. Omijać z daleka ten komis . Po kupnie auta zaraz dwumas trzeba było wymienić i turbo sprezarke. Oszusci jakich mało w świętokrzyskim. !!!

#19 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 19:13:37

Oszukują co do kwoty na fakturze i samochód był nie ubezpieczony wpowadzili w blad

#20 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 20:07:36

chciałem kupić s-maxa. Miał być nie bity w idealnym stanie. Na miejscu okazał się być porysowany, uszkodzone elementy, drzwi odstające tylna klapa nierówno się zamyka z krzywo przyklejoną klapą., błąd silnika, padnięty akumulator pordzewiały cały wydech i tarcze ze szczękami, alu porysowane. Jednym słowem złom i przekręconym dodatkowo przebiegiem. Żenada- To są oszuści i krętacze. Uważajcie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych