Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~AAAAAAAAA~

~AAAAAAAAA~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 21:23:06

Nie komentowałem długo postawi Wisły. Ludzie!!!!!!!, co zrobiliście z drużyną!!!!!!!!!!!!. Jedyne co może zmobilizować drużynę to natychmiastowa zmiana trenera i to już!!!!!.

1)   Drzymała - bardzo dobry chłopak ale po tych bykach jakie widziałem trzeba doświadczonego Wierzgacza puścić bo Drzymale zdarza się to co teraz. 

2)   Nie jestem za zmianą trenera - jednak trzeba wstrząsu i tyle. Jest Tadek Krawiec - może swoim autorytetem w Sandomierskiej Wisle coś ruszyć. Nie zna drużyny ale zna Piątkowskiego i to w tym duecie widzę próbę ratowania drużyny. 

3)   O transferach nie wspomnę - bo takich szopek nie widziałem jak żyję - Od awansu do trzeciej ligi 12 nowych chłopów i ani jeden na trzecią ligę - kto miał tego nosa?. 

4) Pomysłu na grę nie widzę - tu trzeba wstrząsu- W PSYCHICE ZAWODNIKÓW - bo tylko tu jest szansa na ratunek.

5) ZARZĄD DO DZIEŁA - można i trzeba działać - !!!!!!!!!!!!!!!!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 21:45:01

Mobilizacja? chyba w Mariano w nagrodę po rzegranym meczu hahaha

#3 ~BBBBBBBBBB~

~BBBBBBBBBB~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 21:45:42

#4 ~BBBBBBBBBB~

~BBBBBBBBBB~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 21:46:54

#5 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 08:29:15

miałem nadzieje , ale po tym co ci piłkarze wyprawiają zaczynam ją szybko tracić , po meczu z Motorem mamy '' czerwoną latarnię '' wstyd dla Sandomierza

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 20:41:15

Na temat drużyny i jej gry nawet szkoda cokolwiek tu komentować.
Chciałem zwrócić uwagę na inny aspekt, otóż czy nikt z organizatorów meczy na Sandomierskim stadionie nie zauważył tego od dłuższego czasu , ze siatki na bramkach wiszą jak "condony na trzepaku"?!!!
Od czego są te metalowe słupki z za bramką?! Chyba od tego aby tą siatkę naciągnąć prawda!!
Ehhhhhhhhh.............. nawet tego nie potrafią w sposób profesjonalny zrobić!

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2018 - 20:41:48

Na temat drużyny i jej gry nawet szkoda cokolwiek tu komentować.
Chciałem zwrócić uwagę na inny aspekt, otóż czy nikt z organizatorów meczy na Sandomierskim stadionie nie zauważył tego od dłuższego czasu , ze siatki na bramkach wiszą jak "condony na trzepaku"?!!!
Od czego są te metalowe słupki z za bramką?! Chyba od tego aby tą siatkę naciągnąć prawda!!
Ehhhhhhhhh.............. nawet tego nie potrafią w sposób profesjonalny zrobić!

#8 ~sdfsfsdfsdf~

~sdfsfsdfsdf~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 21:01:33

Tańsze produkty wiele przecen i promocji   -- wuwuwu kropka g2a kropka com -- wpisz to w wyszukiwarce 
ale zanim naciśniesz enter skopiuj tą frazę --->  /r/user-5b23ab4e41c30  i wklej po kropka com i naciśnij enter.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych