Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gospodarz-Lanser

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dron~

~Dron~
  • Goście

Napisano 16 luty 2020 - 19:21:26

Rozpoczynając ten wątek  chcę zaznaczyć że nie jestem  fanem tej gazetki pt. Powiat Włoszczowski  ,lecz nie sposób nie zgodzić się z tezami zawartymi w art. Lansuję się ,więc jestem str.10.  Dzięki zerwaniu współpracy UG. z tą gazetką  ( a trwała dość długo) można dowiedzieć się o prawdziwych celach  naszego włodarza i że to tylko odskocznia  do tzw. warszawki . 

Jeżeli już chodzi o pieniądze  wydawane na reklamy w Biuletynie Lokalnym ,można  to jeszcze przełknąć ale już lans w partyjnym promującym psl-owców  niszowym  wydawnictwie ,na to już mojej zgody nie ma i tego faktu nie da się obronić . Panie Burmistrzu, czy może p. poinformować ile korzyści ma gmina z tej reklamy ,czy tylko chodzi  ,bo pan osobiście pewnie stał się bardziej rozpoznawalny wśród zielonej ferajny.     Polecam ,przeczytanie tego art. każdy może wyrobić sobie własne zdanie . 

#2 maniek6674

maniek6674

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 16 luty 2020 - 20:06:12

wypadek na włoszczowej: http://bziu.pl/xFp8 <_9zdjecia) znacie rannych> ? 

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 15:05:10

Rozpoczynając ten wątek  chcę zaznaczyć że nie jestem  fanem tej gazetki pt. Powiat Włoszczowski  ,lecz nie sposób nie zgodzić się z tezami zawartymi w art. Lansuję się ,więc jestem str.10.  Dzięki zerwaniu współpracy UG. z tą gazetką  ( a trwała dość długo) można dowiedzieć się o prawdziwych celach  naszego włodarza i że to tylko odskocznia  do tzw. warszawki . 

Jeżeli już chodzi o pieniądze  wydawane na reklamy w Biuletynie Lokalnym ,można  to jeszcze przełknąć ale już lans w partyjnym promującym psl-owców  niszowym  wydawnictwie ,na to już mojej zgody nie ma i tego faktu nie da się obronić . Panie Burmistrzu, czy może p. poinformować ile korzyści ma gmina z tej reklamy ,czy tylko chodzi  ,bo pan osobiście pewnie stał się bardziej rozpoznawalny wśród zielonej ferajny.     Polecam ,przeczytanie tego art. każdy może wyrobić sobie własne zdanie . 

Ale do kogo imiennie kierowany jest powyższy post  , bo ja mam kolegę o ksywie burmistrz , czy to do niego? podaj nazwicho bo tak to nie wiadomo kto jest adresatem.

#4 ~anty dron~

~anty dron~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 15:12:15

Ale do kogo imiennie kierowany jest powyższy post  , bo ja mam kolegę o ksywie burmistrz , czy to do niego? podaj nazwicho bo tak to nie wiadomo kto jest adresatem.

Dron to chory umysłowo osobnik, dlatego nie biorę pod uwagę jego wypocin!

#5 ~Dron~

~Dron~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 17:45:51

Ale do kogo imiennie kierowany jest powyższy post , bo ja mam kolegę o ksywie burmistrz , czy to do niego? podaj nazwicho bo tak to nie wiadomo kto jest adresatem.

A mówią że myślenie nie boli ,widzę że tobie sprawia trudność ,postaram ci to wytłumaczyć,otóż odnosiłeem się do artykułu w miesięczniku Powiat Włoszczowski i proponowałem zapoznać się z tezami w nim zawartych i sami mozecie ocenić czy to prawda czy fałsz .Tam jak byk stoi o jakiego burmistrza chodzi,tylko czy zrozumiesz?

#6 ~Dron~

~Dron~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 17:46:58

Dron to chory umysłowo osobnik, dlatego nie biorę pod uwagę jego wypocin!

Ja też cię uwielbiam

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 07:23:20

Co to znaczy Lanser? mnie się to kojarzy z japońska marką samochodu Mitsubishi -Lanser czy jakoś tak...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 09:34:09

Co to znaczy Lanser? mnie się to kojarzy z japońska marką samochodu Mitsubishi -Lanser czy jakoś tak...

Lancer

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 12:37:49

Lancer

No niech będzie ale MITSHUBISI i tego się trzymajmy LANCER =MITSHUBISI

#10 ~Dron~

~Dron~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 18:51:05

Spróbuję ci to wytłumaczyć -Lanser ,osoba,która przez swój wygląd potrafi  przyciągnąć uwagę innych. Lanser  nie zawsze  jest odbierany pozytywnie przez otoczenie  (wtedy  nazywany  jest raczej  pozerem). Jest to również osoba, która robi wszystko, by stać się popularną i odbieraną przez innych w pożądany sposób. 

Przykład z ostatnich dni , wielka uroczystość , pompa (z udziałem mediów) z okazji   pierwszej rocznicy otwarcia żłobka . Jaka będzie następna okazja ? ,  ja proponuję  uroczystości  z okazji podniesienia cen wody i odprowadzania ścieków .

Widzisz gościu ten lanser to jednak nie Mitsubishi ,czy jakoś tak , ale istota poruszająca się z mniejszą prędkością  i na dwóch kończynach . 

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 20:08:56

Spróbuję ci to wytłumaczyć -Lanser ,osoba,która przez swój wygląd potrafi  przyciągnąć uwagę innych. Lanser  nie zawsze  jest odbierany pozytywnie przez otoczenie  (wtedy  nazywany  jest raczej  pozerem). Jest to również osoba, która robi wszystko, by stać się popularną i odbieraną przez innych w pożądany sposób. 

Przykład z ostatnich dni , wielka uroczystość , pompa (z udziałem mediów) z okazji   pierwszej rocznicy otwarcia żłobka . Jaka będzie następna okazja ? ,  ja proponuję  uroczystości  z okazji podniesienia cen wody i odprowadzania ścieków .

Widzisz gościu ten lanser to jednak nie Mitsubishi ,czy jakoś tak , ale istota poruszająca się z mniejszą prędkością  i na dwóch kończynach . 

Krecik po przeczytaniu Twojego postu westchnąłby głęboko i powiedział wolno ACH JO......TY naprawdę jesteś mądry.

#12 ~Micibuszi~

~Micibuszi~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 21:34:30

Krecik po przeczytaniu Twojego postu westchnąłby głęboko i powiedział wolno ACH JO......TY naprawdę jesteś mądry.

Wystarczy że ty jesteś zachwycony, zobacz jak niewiele potrzeba prostaczkowi czyt. krecikowi czy jak wolisz  cy….wi.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 22:38:19

Kobieto 500 zł Ci wystarczy, żebyś przestała? Służyłaś tyle lat, a teraz kopiesz w dawnych mocodawców? Tyle razy przychodziłaś do Biura ARiMR we Włoszczowie.Nie pisałaś wtedy, że ten kto daje Ci pieniądze to lanser. I chcesz teraz
mówić o bezstronnym dziennikarstwie? O, co Ci kobieto chodzi?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 22:56:30

Pani Redaktor, żaden szanujący się dziennikarz nie atakuje innych mediów, tego wymaga kultura i etyka. Żadne komercyjne media, które brały pieniądze od zleceniodawców nie biorą na nich odwetu, tego wymaga nie tylko etos zawodu dziennikarza. To jest wymóg, wręcz obowiązek rzetelności mediów. One nie są na zmowy, nawet jak są na umowy.

#15 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 23:19:58

Powiat i jego gminy nie mają najmniejszego obowiązku współpracy z Pani gazetą. Nie może Pani egzekwowć tego wymogu tylko krytycznymi artykułami, bo to nie jest konieczna forma współpracy z mediami.I nie służy informacji publicznej taki subiektywny przekaz. Pani powinna przyjść na rozmowy o swojej działalności prywatnej. A, jeśli chce Pani uprawiać odwetowe dziennikarstwo, bo ktoś Pani za teksty nie płaci, to powinna Pani zarzucić ten zawód.

#16 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 08:53:16

Kobieto 500 zł Ci wystarczy, żebyś przestała? Służyłaś tyle lat, a teraz kopiesz w dawnych mocodawców? Tyle razy przychodziłaś do Biura ARiMR we Włoszczowie.Nie pisałaś wtedy, że ten kto daje Ci pieniądze to lanser. I chcesz teraz
mówić o bezstronnym dziennikarstwie? O, co Ci kobieto chodzi?

To w biurach Armir rozdają pieniądze  swoje? czy tez biorą pensje za pomoc w ich dystrybuowaniu?

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych