Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Gmina Sadowie pierwsze decyzje Wójta

7097 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~easy rider~

~easy rider~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 06:55:55

To raczej nie CV Pani Wójt bo nawet ona nie ma takich umiejętności. Tak na marginesie rzeczywiście ciekawie "rozpisany" konkurs. Właściwie dyrektora można obstawić w ciemno. Tylko zastanawia mnie dlaczego o tej karetce nic nie ma? Byłoby 100% jasne. :D

#2 ~Youman~

~Youman~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 15:45:59

Co za życie wszędzie trzeba mieć znajomości. Lepiej zmienić kraj bo w Polsce to już jest taki obyczaj.

#3 ~semi~

~semi~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2010 - 21:06:19

To kogo macie na mysli? Czy Pani Wojt juz ma kogos upatrzonego na to stanowisko? Ladnie sie zaczyna;)

#4 ~Drupi~

~Drupi~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2010 - 14:02:35

semi jak byś był z Sadowia dobrze byś wiedział kto jest 100% kandydatem na to stanowisko znając koleżanki i kolegów Pani Wójt.

PS
poczytaj wpisy powyżej :rolleyes:

#5 ~viki~

~viki~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2010 - 15:41:44

jak dla mnie są to normalne wymagania na takie stanowisko ale jak ktoś chce coś zobaczyć to zawsze zobaczy B)

#6 ~Lilka~

~Lilka~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2010 - 12:58:05

Tak rzeczywiście normalne - szczególnie wymagania dodatkowe
"Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B i własnego samochodu osobowego". Może nawet trzeba było podać markę, kolor, i model :D

#7 ~vilemo~

~vilemo~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 19:07:11

pożyjemy, zobaczymy ;)

#8 ~bob~

~bob~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 20:13:10

O kim mowicie? Co to za uklad? Ja pomoglem Tobie, to Ty mi!?!:)

#9 ~egrehtrgrege~

~egrehtrgrege~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 01:21:05

:angry: :P :D :o :lol: :angry:

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 15:18:16

No jak się patrzy w ciemnych okularach nawet w pochmurny dzień to niewiele widać. Ciekawe dlaczego na stanowisko dyrektora nie ma wymogu doświadczenie zawodowego na stanowisku kierowniczym? Tak samo kwestia wykształcenia dlaczego ekonomia- zarządzanie a nie stanowisko bezpośrednio związane z kulturą (lub przynajmniej pokrewne)? No cóż, chyba jeden Pan właśnie takowe posiada a jakoś odwdzięczyć mu się trzeba. Wyniki konkursu mogę podać dzisiaj ale być może..... ktoś namiesza. :D Oby.

bardzo ale to bardzo zawiodłam się na Marzenie popierając ją na Wojta.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 15:20:26

No jak się patrzy w ciemnych okularach nawet w pochmurny dzień to niewiele widać. Ciekawe dlaczego na stanowisko dyrektora nie ma wymogu doświadczenie zawodowego na stanowisku kierowniczym? Tak samo kwestia wykształcenia dlaczego ekonomia- zarządzanie a nie stanowisko bezpośrednio związane z kulturą (lub przynajmniej pokrewne)? No cóż, chyba jeden Pan właśnie takowe posiada a jakoś odwdzięczyć mu się trzeba. Wyniki konkursu mogę podać dzisiaj ale być może..... ktoś namiesza. :D Oby.

#12 ~Norma~

~Norma~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 18:23:01

Ludzie,ale Wam sie gada-masakra,kobitka raptem urzęduje dwa tygodnie,a już się zawiedliście? Chyba to raczej porażki,co niektórzy nie mogą przetrawić... I tak wchodzą na to forum i wylewają te swoje żale... Ale cóż,demokrację mamy-każdy może mieć swoje zdanie...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2010 - 11:53:13

i jak się czujesz teraz Marzenko z tą nieuczciwością?

#14 ~vilemo~

~vilemo~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2010 - 14:11:56

i jak się czujesz teraz Marzenko z tą nieuczciwością?

żeby takie coś pisać musisz mieć "twarde " dowody

może je nam przedstawisz? :blink:

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2010 - 16:50:12

żeby takie coś pisać musisz mieć "twarde " dowody

może je nam przedstawisz? :blink:

chyba żle mnie zrozumialeś ja odpowiadam na komentarze które są napisane wyżej. Przecież od razu widac że to nie jest konkurs uczciwy ale jeżeli sie myle Pani Wójt to wybacz, takie jest tylko moje skromne zdanie.

#16 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 21:22:24

Sama głosowałam na panią Marzenę i bardzo się zawiodłam na spotkaniach przedwyborczych mówiła co innego a teraz i tak robi tak jak jej pasuje.

#17 ~asu~

~asu~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 19:50:02

chcieliście to macie;PP

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 13:16:09

Sama głosowałam na panią Marzenę i bardzo się zawiodłam na spotkaniach przedwyborczych mówiła co innego a teraz i tak robi tak jak jej pasuje.

No to podziel się z nami, co robi, tak jak jej pasuje...

#19 ~vilemo~

~vilemo~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 09:10:49

Będąc tyle lat dyrektorem GOK-u jakoś nie organizowała finałów. Teraz się jej przypomniało?
Dokonania Pani Wójt to:
http://sadowie.com.pl/aktualnosci/230 - nie będę tego komentował,
no i przesunięcie terminu składania ofert na dyrektora GOK (czyżby superbohater yyy przepraszam superkandydat potrzebował więcej czasu?)
Pani Wójt gdzie obiecane sprawozdania z sesji Rady Gminy? Przynajmniej z tego punktu swojego programu mogłaby się Pani już wywiązać. Całą resztę zostawmy bo i tak nic z tego nie będzie.

Krytykować , ach krytykować! :o
Skąd w tym narodzie tyle zawiści?
Ja jak na razie w UG zauważyłam same pozytywy z objęcia przez Marzenkę urzędu- pracownicy stali się jacyś milsi- oczywiście ci co wcześniej byli tacy sobie.

A sprawa przesunięcia terminu składania ofert na Dyrektora GOK-jeśli jest z mało kandydatur , trzeba poczekać aż więcej osób się zgłosi . B)

#20 ~vilemo~

~vilemo~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 16:36:19

Koleżanko vilemo ja nie wiem kiedy Ty masz czas tak często bywać w UG w Sadowiu, żeby to wszystko widzieć, bo wydaje mi się, że pracujesz w innym urzędzie. Chyba, że informacje przekazuje Ci mąż- zwolennik obecnej Pani Wójt i osoba funkcyjna jakby nie było.
[/quote]
Ale pudło- nie pracuję w urzędzie- jestem na "swoim" i z tego powodu bywam w naszym urzędzie gminy
Jak się załatwia sprawy, to się zauważa niektóre rzeczy, a troszkę jednak się zmieniło ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych