Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kacha~

~kacha~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 18:48:02

Zastanawia mnie jedna rzecz, skoro wskazywało na to, że jest pijany dlaczego pozwolili mu odjechać ? dopiero jak się przewrócił to zabrali mu kluczyki ? Jakby się nie przewrócił to jechałby dalej stwarzając zagrożenie dla innych na drodze. A teraz chwała i cześć bohaterom. Bohaterem byłby dla mnie gdyby nie pozwoliłby mu odjechać z nad stawu.

#2 ~COOLPHONE~

~COOLPHONE~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 21:55:26

Zastanawia mnie jedna rzecz, skoro wskazywało na to, że jest pijany dlaczego pozwolili mu odjechać ? dopiero jak się przewrócił to zabrali mu kluczyki ? Jakby się nie przewrócił to jechałby dalej stwarzając zagrożenie dla innych na drodze. A teraz chwała i cześć bohaterom. Bohaterem byłby dla mnie gdyby nie pozwoliłby mu odjechać z nad stawu.

A Ty czemu siedzisz i piszesz głupie komentarze zamiast iść łapać pijaków, którzy lada moment zasiądą za kierownicą samochodu albo skutera. Trzebabyło tam być i wykazać się swoim superbohaterstwem. Bosze, co za ludź...

#3 ~COOLPHONE~

~COOLPHONE~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 21:55:43

A Ty czemu siedzisz i piszesz głupie komentarze zamiast iść łapać pijaków, którzy lada moment zasiądą za kierownicą samochodu albo skutera. Trzebabyło tam być i wykazać się swoim superbohaterstwem. Bosze, co za ludź...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 23:31:07

Dopiero Okaże się czy coś mu grozi. Czy poruszał się po drodze publicznej czy po łące sąsiada. Na łące sąsiada to i 6 promili może mieć jak da radę jechać.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pytanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych