Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zulka~

~zulka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2008 - 21:06:44

ukarac ukarac i to surowo... jeszcze glupoty mowi ze nie mial obrozy i wygladal na bezpanskiego... a jakby nawet tak bylo to musiales łobuzie zastrzelic zwierze ?... najwyzszy czas zeby pogonic tych mordercow zwierzat na kopach.... przyjezdza toto z warszawy i strzela do bezbronnych

#2 ~PC~

~PC~
  • Goście

Napisano 04 luty 2008 - 21:17:14

Tak - wszystkie psy w lesie powinny nosić bron!
Czego sie czepiasz gościa, po prostu sie pomylił.
Całe szczęście, że ludziom się nic nie stało.

#3 ~zulka~

~zulka~
  • Goście

Napisano 05 luty 2008 - 19:07:58

Tak - wszystkie psy w lesie powinny nosić bron!
Czego sie czepiasz gościa, po prostu sie pomylił.
Całe szczęście, że ludziom się nic nie stało.

jak to sie pomylil .... przeciez to podobno mysliwy.... niedlugo ciebie zastrzeli i powie ze sie pomylil.....dobre sobie

#4 ~PC~

~PC~
  • Goście

Napisano 06 luty 2008 - 13:52:34

jak to sie pomylil .... przeciez to podobno mysliwy.... niedlugo ciebie zastrzeli i powie ze sie pomylil.....dobre sobie

Zulka, być może niektórych można pomylić z psem, ale zapewniam Cię! Nie jestem podobny.

A skąd wiesz czy czasami pies sie nie rzucił na gościa i nie musiał sie biedaczek bronić.
Sam bym tak zrobił jak bym spotkał takie zwierze bez smyczy i kagańca i w dodatku agresywne. Nie znasz szczegółów wiec nie warto od razu oskarżać i osądzać. Takie czasy minęły i całe szczęście!

#5 ~ajax~

~ajax~
  • Goście

Napisano 06 luty 2008 - 21:33:58

Ale gadacie bzdety. Znam dobrze myśliwych... Po pierwsze nie raz są nieźle narąbani podczas polowań, co oznacza , że czasami nie myślą logicznie. Po drugie słysząc opinie znajomych myśliwych i opowieści wiem, że zazwyczaj zabijają psy dla rozrywki. Bo w tym stanie ( np. 1mg /dm alkoholu) nie są w stanie podkraść się do dzikiego zwierzęcia a piesek ufny ludziom sam podejdzie szukając pożywienia. Ot... zwyczajnie dla hecy sobie odstrzelą a potem tłumaczą, że bezpański. Sam kiedyś słyszałem taki tekst myśliwego: " No i jakiś burek podleciał, to mu kumpel kiełbasę rzucił. Potem szedł za nami, to się wkur... i palnąłem w łeb" Słysząc takie teksty powiesił bym tych tępych buraków za jaja.

#6 ~life~

~life~
  • Goście

Napisano 06 luty 2008 - 23:09:51

P.lić bufonów. Narąbana "elita" bawi się w Panów Życia i Śmierci. Policjanci, politycy, prokuratorzy, sędziowie i proste bogate buraki. Ot, miłośnicy przyrody.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych