Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2018 - 17:25:10

Na czym polegała ta okazałość? Ktoś, coś okazał?. Bo okazałego nikogo tam nie było. Raczej mdło było, pusto jak na gminną inaugurację przystało. Dzieci-brawo, reszta to tradycyjny lansik medialny.#2 ~Zz~

~Zz~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 11:20:39

Hehehe Brawo Ty !

#3 ~sapiens(ka)~

~sapiens(ka)~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 07:15:40

Na czym polegała ta okazałość? Ktoś, coś okazał?. Bo okazałego nikogo tam nie było. Raczej mdło było, pusto jak na gminną inaugurację przystało. Dzieci-brawo, reszta to tradycyjny lansik medialny.

Okazałe, to było wychwalanie przez pewną  blond-rozczochrankę, pewnego kardiologicznego narządu wewnętrznego, pewnego przedstawiciela z gatunku ponoć homo sapiens. Jak to teraz jest na tym świecie? Ludzie opisują, wychwalają, widzą to czego inni nie widzą i czego w większości tych niby homo sapiens nie ma. Szkoda, że zniszczono pewną polsko-amerykańską klinikę w Starachowicach bo tam by można było badania przeprowadzić. To zdumiewające jak można żyć bez tego wychwalanego organu wewnętrznego i jeszcze słuchać opowieści jaki to ten organ którego nie ma jest wspaniały.

Jedni czegoś nie mając udają i myślą, że to mają. Drudzy natomiast z wyraźną wadą wzroku wmawiają innym , że widzą to czego w innych " niby ludziach"  nie ma. Duecików, tercecików  itp. zbiorów niby homo sapiensów od wzajemnych adoracji, powiązań i zależności przybywa. Te niby homo sapiensy  uważają, że prawdziwi, myślący ludzie  są tak głupi, że dadzą sobie wmówić te kłamstwa, oszustwa i fałsz.

Przecież homo sapiens w/g np. wikipedi to człowiek rozumny. W tym konkretnym przypadku to ani rozumny ani człowiek a to już okazałe nie jest.#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 07:40:22

To są homo sapiens czy chamo sapiens? Bo trudno rozpoznać.#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 17:02:31

Obejrzyjcie sobie filmik z fb Gminy brody - ślubowanie I-szo klasistów w Sp Brody Ja bym dziecko zabrała natychmiast. Pompowanie balonika i niesmaczny lans. Dzieci to trzeci plan.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych