Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 23:05:05

masz rację Tak się kończy głupota małolatów jestem pewny ze prawa jazdy tez nie miał Szkoda jego matki skoro czytam ze kilka lat temu straciła męża Nie wiem w jakich okolicznościach ... Ale ten Mateusz no coż za glupote się płaci czasem najwyższa cene Oby przez tego  człowieka dzieciątku nic nie było Bo lepiej że on niż przez swoją glupote miałby stracić życie ktos inny Ducato jest dość wysokie a gdyby to była zwykła osobówka?

Dobrze ze deb***e nie mający pojecia o przepisach ruchu drogowego oraz braku umiejetności jazdy jednośladem eliminują sie sami

Nie wierzę, że tacy jak Ty ludzie rodzą się w takim samym kraju jak ja

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 23:06:10

No cóż - selekcja naturalna czuwa!

Dobrze, że obyło się bez ofiar!

Ty człowieku w ogóle masz sumienie?

#23 ~CBR~

~CBR~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 07:38:36

Autor każdego posta, który podpada pod zniesławienie będzie postawiony do odpowiedzialności karnej. Na szczęście anonimowi nie jesteście.

#24 ~Szalony~

~Szalony~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 08:25:48

Wiecie co ? Serce pęka jak czyta się niektóre komentarze ...

Jak wy ludzie możecie być tacy podli?? 

Wielka tragedia się stała ...a w y gadacie o selekcji ....

Chłopak posiadał prawko na motor do 125 i własnie NSR jechał ...

Nie wiadomo jeszcze jak dokładnie doszło do wypadku ...

Ale życie jest nie sprawiedliwe ... Bo ginie chłopak młody mający przed sb całe życie ,perspektywy , ambicje ...

A taki menel chodzi sb i nic mu się nie stanie ...Jaka tu sprawiedliwość ?

Mateusz nie zapomnimy Cię !!! 

#25 ~mia~

~mia~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 09:23:25

Stara ta honda - 17 lat? i to jeszcze jeździło?

17 lat miał chłopak!! a nie Honda!!!

#26 ~mia~

~mia~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 09:27:17

Motor faktycznie nie kojarzy się z niczym dobrym, Ale wyobraźcie sobie sytyację- w roku 2009 ginie ojciec w wypadku samochodowym. Matka robi co może, żeby dzieciom nic nie brakowało po stracie ojciec. Robi co może. Chce, żeby nic im nie brakowało. A w dzień dziecka ginie jej 17 letni syn. To jest tragedia, jakieś fatum! Zanim napiszecie głupoty to pomyślcie o cierpieniu rodziny, która kiedyś może te posty odczyta

#27 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 09:37:25

Ogarnijcie się troche, nie znacie sytuacji a jeździcie po nim. Troche szacunku :)

#28 ~[*]~

~[*]~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 09:39:22

I Czemu to życie jest takie nie sprawiedliwe??  Chłopak z którym sie znalem od małego :/  

nie ma go i wiecej sie z nim nie zobacze   :( ktos pisze jakies pierdoły chociaz go nie znal

pomyslcie co czuje jego Mama  bo ja placze bo straciłem dobrego kolege  

ŚP. Mateusz  będziemy pamiętać o Tobie  Gościu  [*]

#29 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 09:47:28

Czy ktoś wie skąd był chłopak?Jak miał na imię?

a pomożesz mu czy książkę piszesz ?

#30 ~Xlol~

~Xlol~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 10:17:51

No cóż - selekcja naturalna czuwa!

Dobrze, że obyło się bez ofiar!

Czy ty człowieku widzisz to, co piszesz? Oczywiście nie życzę Cię, abyś kiedyś znalazł się w takiej sytuacji, ale widząc Twoją wypowiedz przydałoby się żebyś był teraz na miejscu rodziny. może wtedy zrozumiałbyś powagę sytuacji!

#31 ~niedowierzam~

~niedowierzam~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 11:49:39

Wiecie co jestescie potworami, nie bedziwcie wiedzieli co to za trageedia, dopoki nie wydarzy sie to u was w rodzinie lub w gronie najblizszych. Jak mozna nie miec serca wypisywac brednie typu zginal selekcja naturalna. Plakac sie chce. Chlopak mlody, sympatyczny, ambitny, dobrze wychowany, z pasja.czasu sie nie cofnie, tragedia ogromna, co musi czuc jego mama, siostra, dziewczyna, dziadkowie rodzina. Ni da opisac sie tego slowami. Nie moge w to jednak Ciagle uwierzyc.
Odpoczywaj w pokoju ! Mateusz ! [*] ;((

#32 ~czlowiek~

~czlowiek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 11:53:24

obojetnie kto jest winny to straszna tragedia. moja zona jechala do rodziny i widziala reanimacje tego dziecka i z tego co opowiedziala i widziala to naprawde trauma dla niej .niech ci ,co pisza z jadem o takich sprawach zastnowia sie naprawde nad soba ..........jestescie chyba/napewno wykolejonymi deeeebilami. oby was i waszych bliskich taka tragedia nie spotklala bo spojrzelibyscie na to inaczej.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 12:05:05

masz rację Tak się kończy głupota małolatów jestem pewny ze prawa jazdy tez nie miał Szkoda jego matki skoro czytam ze kilka lat temu straciła męża Nie wiem w jakich okolicznościach ... Ale ten Mateusz no coż za glupote się płaci czasem najwyższa cene Oby przez tego  człowieka dzieciątku nic nie było Bo lepiej że on niż przez swoją glupote miałby stracić życie ktos inny Ducato jest dość wysokie a gdyby to była zwykła osobówka?

Dobrze ze deb***e nie mający pojecia o przepisach ruchu drogowego oraz braku umiejetności jazdy jednośladem eliminują sie sami

Zdradź tylko swoje imię, nazwisko i gdzie można Cię spotkać, a chętnie z Tobą podyskutuje na temat tego posta.

#34 ~1996~

~1996~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 13:10:06

Ludzie nie maja uczuć nie wiedzą jak  to jest mieć taka pasję

Znałem Mateusza od ponad 4 lat często razem jeżdziliśmy. 

Spoczywaj w pokoju [*]

#35 ~Czesio~

~Czesio~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 14:06:16

Jak własciwie doszło do tego wypadku?

#36 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 14:55:06

Czy ktoś wie skąd był chłopak?Jak miał na imię?

z Ostrowca Świętokrzyskiego . Miał na imię Mateusz :(

#37 ~mm~

~mm~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 17:08:22

zawistne ku***

#38 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 17:46:07

Czy ktoś wie skąd był chłopak?Jak miał na imiĘ?

Mateusz...

#39 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 17:48:21

Tragedia jednym słowem ;( tragedia, ,, Spieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą " .. :(

#40 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 17:54:38

Wielka tragedia życie jest takie ulotne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych