Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 15:48:41

Co za analfabeta to pisał :/

#2 ~ziabsko~

~ziabsko~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 15:51:52

cyt "W sobotę o godzinie 14:20 we wsi Czazow w gminie Waśniów w powiecie ostrowieckim do szło do wypadku motoru z fiatem dukato. 17-letni motocyklista zginął na miejscu."to w końcu jechał na motorze czy był motocyklistą......trochę więcej profesjonalizmu panie redaktorze............współczucia dla rodzin poszkodowanych w wypadku........................

#3 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 15:53:35

Niesamowita tragedia, biedny chłopak- mógł żyć!

Jednak nie mogę się powstrzymać i muszę napisać, że "doszło" pisze się razem! Błąd aż razi w oczy!

#4 ~ella~

~ella~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 16:38:37

cyt "W sobotę o godzinie 14:20 we wsi Czazow w gminie Waśniów w powiecie ostrowieckim do szło do wypadku motoru z fiatem dukato. 17-letni motocyklista zginął na miejscu."to w końcu jechał na motorze czy był motocyklistą......trochę więcej profesjonalizmu panie redaktorze............współczucia dla rodzin poszkodowanych w wypadku........................

Sam/a/ nie umiesz poprawnie pisać, a czepiasz się redagujacego. Inteligentny człowiek zrozumie, a ty "ziabsko" ...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 16:39:04

Powiedziałabym,że naturalnej selekcji ciąg dalszy, ale pewnie tak na mnie wejdziecie,że się nie pozbieram.

Lecz się Ty chory idioto

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 16:40:17

Powiedziałabym,że naturalnej selekcji ciąg dalszy, ale pewnie tak na mnie wejdziecie,że się nie pozbieram.

Lecz się Ty chory idioto

#7 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 16:42:50

Czy ktoś wie skąd był chłopak?Jak miał na imię?

#8 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 17:25:21

Boże co za tragedia.... Wspólczuje bliskim, trzymajcie się kochani.

#9 ~kot~

~kot~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 17:56:11

Kilka lat temu zginął jego ojciec na obwodnicy Ostrowca . Chłopak ze Świrny . Za dużo jak na jedną rodzinę . 

#10 ~kot~

~kot~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 18:29:17

Jakiej selekcji , chłopak jechał do Skarżyska był na drodze z pierwszeństwem . Musiał się facet z Dukato zagapić i tragedia gotowa . 

#11 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 19:35:12

Jakiej selekcji , chłopak jechał do Skarżyska był na drodze z pierwszeństwem . Musiał się facet z Dukato zagapić i tragedia gotowa . 

Gdzie Skarżysko a gdzie Czażów kolego.Chłopak wyjeżdzał z podporządkowanej i wyjechal pod busa .Ale tak to jest jak dzieciom daje sie skuterki motorki itd .to rodzice powinni miec troche więcej rozumu i nie kupować małolatom takich zabawek bo potem tylko płacz ...

#12 ~Ninka~

~Ninka~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 19:42:54

Gdzie Skarżysko a gdzie Czażów kolego.Chłopak wyjeżdzał z podporządkowanej i wyjechal pod busa .Ale tak to jest jak dzieciom daje sie skuterki motorki itd .to rodzice powinni miec troche więcej rozumu i nie kupować małolatom takich zabawek bo potem tylko płacz ...

Chłopak miał tylko mamę,jego tata 4 lata temu zginął w wypadku samochodowym,niedaleko domu :( Tragedia straszna.yrazy współczucia dla mamy,nie wiem,jak ona teraz będzie żyć.Za dużo tragedii jak na jedną rodzinę :( Mateusz,spoczywaj w pokoju (*)

#13 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 20:14:43

Co to za chlopak byl ?

#14 ~[*]~

~[*]~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 21:46:21

To był mój kolega :( Mateusz S.

#15 skalpel

skalpel

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 21:55:01

Ale po co ,byle co zeżresz,byle co mówisz,ułomnych trzeba zrozumieć i im wybaczyć

#16 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 22:07:42

masz rację Tak się kończy głupota małolatów jestem pewny ze prawa jazdy tez nie miał Szkoda jego matki skoro czytam ze kilka lat temu straciła męża Nie wiem w jakich okolicznościach ... Ale ten Mateusz no coż za glupote się płaci czasem najwyższa cene Oby przez tego  człowieka dzieciątku nic nie było Bo lepiej że on niż przez swoją glupote miałby stracić życie ktos inny Ducato jest dość wysokie a gdyby to była zwykła osobówka?

Dobrze ze deb***e nie mający pojecia o przepisach ruchu drogowego oraz braku umiejetności jazdy jednośladem eliminują sie sami

#17 ~Tygrys~

~Tygrys~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 22:19:27

Jak nie masz pojęcia, to nie wypowiadaj sie na ten temat. A co do prawa jazdy To Posiadał je.

#18 ~Karolekk~

~Karolekk~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 22:42:23

Gdzie głupota małolatów wy też gadacie głupoty. Ja ostatnio wjechałem w jednokierunkową zgodnie z kierunkiem jazdy a gościu we mnie. Też mam 17-lat i nie byłaby to moja wina a nie omal stracilbym noge wiec przestac pisac głupoty i też zacząć patrzeć na znaki i innych bo jednak choćby i pierdzikółką jechał to i tak jest człowiekiem i trzeba go szanowac na drodze.

#19 ~gtyujk~

~gtyujk~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 22:43:32

Stara ta honda - 17 lat? i to jeszcze jeździło?

#20 ~władi~

~władi~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 22:47:29

Jak nie masz pojęcia, to nie wypowiadaj sie na ten temat. A co do prawa jazdy To Posiadał je.

Nie wypada się śmiać bo ktoś stracił życie ale w tym wieku mógł posiadać tylko karte motorowerową kategorię (AM) lub kategorię (A1) motocykl którego pojemność nie przekracza 125cm3

trzeba mieć 20 lat – dla kategorii A w przypadku posiadania wcześniej przez 2 lata prawa jazdy kategorii A2

a jeśli się nie posiadało wcześniej prawa jazdy kategorii A2 to trzeba ukończyć 24 lata, przydało by sie więcej faktow żeby określić sytuację jaka zaistniała.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych