Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

84 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 20:47:39

Bo od "gimbazy" z Echa, to telefonów nie należy odbierać.

I to jest taka niepisana zasada.

Wszelki SPAM usuwa się natychmiast.  : )

#22 ~Tutejszy~

~Tutejszy~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 20:59:14

Ten gość zaraz po pogromie Żydów jest największym wstydem dla Kielczan

A pokaż mi polityka, który ma "czyste pazury" ?

Masz 12 lat, czy ograniczone postrzeganie rzeczywistości ???

#23 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:00:09

Tarczyński nie odbiera bo ma zajęty język podmywanie szefa.

#24 ~Dior~

~Dior~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:03:43

ZAMELDUJ TO WSZYSTKO KONIOWI JUŻ DZIŚ ----ON MA TAAAAAAAAAAKI WIELKI ŁEB TO CIĘ WYSŁUCHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Kulturalnyś i skromnyś i żeś wrażliwy na suwerena jak ten swój żałosny poseł. Kultura pszenno-buraczana się odezwała.

#25 ~EU~

~EU~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:08:59

"mają poparcie"

To jak ich popierasz to się do nich przeprowadź. Dostali +- 30% ( z Tych co głosowali ) więc może stwórzcie sobie "Wioskę szczęścia" i się tam kochajcie od której strony chcecie a od Polski się od...cie.  

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:18:04

bo gościu dawno już numer telefonu zmnienił i nie będzie z wieśniakiami z Kielc rozmawiał

A co niektórzy dalej tak wpatrzeni w tą zakłamaną władzę i nie widzą co się w kraju dzieje-wierzyc się nie chce

Co ?

Emeryturkę resortową obcięli ci do podstawowej

(ale i tak nienależnej) pensyjki ???

Stare komuchy powinni dzisiaj grzebać po śmietnikach, a nie

zabierać głos w sprawie obecnej Polski.

Won za Don !!!

#27 ~trzeźwy~

~trzeźwy~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:23:12

Wstyd  to był  przez  8 lat  jak złodzieje  kradli  co  się  tylko dało .

Ich następcy za to kradną także to, czego się nie da.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:31:06

Kto cię imbe,cylu pisowski spłodził???

Złodzieje z PO to do pięt nie dorastali tym pisowskim-neokomunistycznym złodziejom. Z tą złodziejską juntą pisowską może się równać tylko reżim Białorusi i Korei PŁn

Ty masz chyba obecnie bardzo trudne życie.  

Jeszcze trochę i "pompka" ci nie poda.............   : ))

A jeśli uważasz, że to, co teraz dzieje się w Polsce można 

"porównać" do ZŁODZIEJSTWA, które odbywało się 

w latach 90-tych, to jesteś amebą, albo "pantofelkiem z laboratorium".....

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:43:13

Jak głosowałem w wyborach na PiS to się łudziłem, że dotrzymają obietnicy, że będzie inaczej, że nie będzie bufonady, kolesiostwa i ośmiorniczek, a jest jeszcze gorzej. Urzędy i firmy państwowe obstawione funkcjonariuszami partyjnymi. Urzędnicy sami sobie przyznają premie liczone w dziesiątkach tysięcy złotych. W ministerstwie obrony jacyś goście, którzy mają dostęp do kart kredytowych, a których nazwisk do dziś nie znam lekką ręką wydają 15 milionów złotych, kilka razy tyle co ich kolesie w innych ministerstwach i nie wiemy na co. A tu jakiś gość śmie pisać, że "wstyd był przez 8 ostatnich lat jak złodzieje kradli co się da" !!! Jak piszesz, że przez 8 ostatnich lat to ci przypominam, że o swoich kolesiach partyjnych też piszesz, bo już dwa lata rządzą!!!! Tak, zgadzam się z Tobą. Wstyd był przez 6 lat działalności PO i przez ostatnie 2 lata PiSu! Nie wiem tylko, który gorszy?! I następny ogarnięty działalnością misyjno - patriotyczną pisze jaki to dynamiczny jest ten poseł Tarczyński. Gdzie dynamiczny? W czym dynamiczny? W relacjach z wakacji z Majami czy h... wie gdzie z jakąś tam Agą 72 w formie? W ubieraniu gustownych futerek i rypaniu słitfociek na fejsa? W walce z uchodźcami w województwie, których nikt nie widział i nikt nie zamierza sprowadzać?! No przecież jakiejś cholery normalny człowiek może dostać!!! Jakieś  wyklęte, jacyś Żydzi ratujący Polaków czy odwrotnie, jakieś IPNy. Świąt napranych nie wiadomo po co?! Co chwila to święto, co chwila pomnik! A za to szary człowiek ma ogromny wzrost cen  żywności i innych rzeczy. O pracownika trudno jak cholera bo większość woli rozbuchany socjal, nawet jak się płaci nieźle. Teraz chcą nowelizować kodeks pracy i człowiek nie będzie sobie mógł uczciwie dorobić w czasie wolnym! Jak się moja mama o tym dowiedziała to aż się kobiecina popłakała! Skr.. syny! Zarabia marne grosze i dorabia sobie parę złotych i to jeszcze wam solą w oku! Nadmienię, że też głosowała na PiS i teraz biedna cholernie żałuje! Ja uczciwie i ciężko pracuje na to co mam, nie biorę socjalu i 500plusów i cholera mnie bierze jak widzę u mnie w bloku stypendystów 500+, którzy z lekka zawiani wychodzą sobie po kolejnego sznabsa! Na to płacę cholernie duże podatki?! Z resztą zaraz okaże się, że koszty tak mnie dobiją że będziecie mieli ode mnie gówno nie podatki i przejdę na garnek państwa. Kto na was będzie wtedy robił darmozjady!!!!! Ulało mi się, ale już nie mogę z tą sitwą wytrzymać!!! Niech mi rękę odejmie następnym razem jak będę chciał zagłosować na PIS!!! Na PSL zagłosuje wbrew wam wszystkim żałosne barany, bo będę głosował na tego kogo nienawidzicie najbardziej!!!

To teraz określ się konkretnie chłopku.  : ))

Jesteś tylko głupim i naiwnym ćwokiem, czy też

zwyczajnym trollem z sąsiedniego kraju.  : ))

#30 ~UE~

~UE~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:50:43

Mam propozycję,

Niech "dobra zmiana" zmienia tych co na nich głosowali...

kto się nie wstydzi/boi/nie ocknął się - zróbcie listę i do Wa-wy poleconym...  

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:55:28

Był PZPR jest PiS to jest to samo.J. Kaczyński I Sekretarz KC PiS.

Pimpuś - odstaw dopalacze !!!

Zbyt niszczą ci beret.  

#32 ~ketrab~

~ketrab~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:57:16

ED też ma głuchy telefon, spróbujcie się dodzwonić na jakiś nr podany na www, nie ma szans!!!

#33 ~EU~

~EU~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:58:25

Wasi "dobrodzieje" przekażą tą listę "Tacie z Torunia" a on może wydzieli wam ze swoich zasobów ziemskich "racje", gdzie będziecie mogli żyć w szczęściu i dobrobycie. A kiedyś zrobimy tam skansen i będziemy pokazywać wnukom jak było pięknie i radośnie lecz "My tego nie zrozumieliśmy na czas" i pech...

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 22:00:15

Nie przeszkadzać panu pos-oslowi w egzorcyzmach , bo diabły nie śpią a potem musi długo wypoczywać w tropikach lub polować na nowe futro z jenota .

Długo nad tym deb***nym wpisem siedziałeś 

futrzaku z borsuka ?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 22:07:53

Kulturalnyś i skromnyś i żeś wrażliwy na suwerena jak ten swój żałosny poseł. Kultura pszenno-buraczana się odezwała

Chciałeś być dowcipny w swoim wpisie ???

No cóż...  tylko lewackie gumofilce z tego wyszły...

#36 ~Hahaha~

~Hahaha~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 22:09:49

To teraz określ się konkretnie chłopku. : ))
Jesteś tylko głupim i naiwnym ćwokiem, czy też
zwyczajnym trollem z sąsiedniego kraju. : )) </p></p>

Hahahaha.... no pisowskie śledztwa ... buahhhhha ... albo ruski lub brukselski troll coś napisał albo głupi ćwok. Szacunek pisowsko tarczyńskie gnomy ... hahahaha

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 22:13:38

Tarczyński nie odbiera bo ma zajęty język podmywanie szefa.

A ty akurat podtrzymujesz mu jajka, czy tylko samą fajkę ?

Bo widzę, że doskonale wiesz - kto i co komu robi.  : ))

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 22:21:01

Ich następcy za to kradną także to, czego się nie da.

Ty gościu, to jesteś potężnie "naje...ny", a nie "trzeżwy"...  

Wyłącz więc lepiej kompa, bo ośmieszasz się. 

VIaduto calle

#39 ~Silnic~

~Silnic~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 22:29:21

Mam propozycję,

Niech "dobra zmiana" zmienia tych co na nich głosowali...

kto się nie wstydzi/boi/nie ocknął się - zróbcie listę i do Wa-wy poleconym...  

A możesz - swoją propozycję - wsadzić sobie

BARDZO głęboko w dupę, tam gdzie (w twoim przypadku)

mózg szuka rozumu ???

#40 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 22:37:30

Cham, zwykły cham, wybraniec obywateli, obywateli ziemi kieleckiej !!!!!!!!!!!!!! Który od początku planuje start w wyborach na europosła. Został dyrektoremreginalnym oddziału TV Polskiej WYBRANYM ZA RZĄDÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, OBURZONY, JAK BYŁ DYREKTOREM TO PLATFORMA MU NIE PRZESZKADZAŁA. Tarczyński, skakańcu mijają trzy lata ! Co zrobiliście dla Kielc, Kielczan, trzy lata. Nic się w Kielcach zasrany PiS. W Kielcach macie pozamiatane Wenta będzie prezydentem, ( pieski przy Lubawskim ten jego Think Tank, śmieją się z Ciebie - koledzy ) i ten pseudo przyjściel który cię upomina i ci doradza, ty wychodzisz a on się śmieje z kolesiami, opowiada jak Ten narwaniec ..... a sam się do PIS-u nie zapisał.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych