Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Henryk K.~

~Henryk K.~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 15:21:40

Firma, która się nie rozwija jest zjadana przez lepszą konkurencję, taka jest prawda i każdy przedsiębiorca powinien sobie zdawać z tego sprawę. Inwestować trzeba na wiele sposobów, w zależności też od branży i obszaru działania. W związku z poszerzeniem działalności i otworzeniem nowych miejsc pracy w mojej firmie, zaczęliśmy współpracę z firmą Intelligent Technologies w obszerze Property Solutions, naprawdę warto. 

#2 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 15:56:19

Brak środków bywa zabójczy, dlatego od początku trzeba wszystko planowac i na bieżąco wprowadzać potrzebne zmiany (trzymać rękę na pulsie). By nie zostawać w tyle za konkurencją w mojej firmie ostatnio wprowadziliśmy wideokonferencje, nie przypuszczałem, że będzie to aż tak pomocne :) polecam w tym temacie współpracę z firmą ITSA.

#3 ~sprawdzona firma~

~sprawdzona firma~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 12:14:37

W zupełności się zgadzam. Z ITSA współpracuję blisko 5 lat i z czasem co raz bardziej rozszerzaliśmy współpracę, co świadczy o naszym zadowoleniu. 

#4 ~Lanek~

~Lanek~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 08:54:30

Warto zainewstować w Inteligent Technologies. Widac, ze dirma prężnie się rozwija, ma dużo pracowników i świetnie sprzedaje ;)

#5 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 09:07:52

Nasza współpraca z inteligent technologies jest bardzo owocna. polecam. komenatrze się kłamią

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biznes, innoacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych