Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Głowaczów

1564 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~FAN STACHA~

~FAN STACHA~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 17:28:48

Czyżby oślepły tygodnik "OKO"  w artykule z 25 września w podanym rankingu oceny gmin w kraju, zabrakło pozycji zajętej przez gminę Głowaczów. A okazuje się, że gmina Głowaczów jest najgorzej zarządzaną gminą nie tylko w śród gmin powiatu, ale również województwa i kraju. Chyba nie ma gminy w kraju by tylko w jednej kadencji spadła o 400 pozycji i znalazła się na kompromityjącymn 2135 miejscu. Wystarczy jeszcze jedna kadencjia STANISŁAWA i ostatnie miejce głowaczówa w kraju murowane. 

STACHU zawsze mówisz że po chłopie to "GÓWNO I WODA ZOSTANIE", a po twoim rządzeniu zostanie tylko straszny smród.

#42 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 17:57:05

stachu one wszystkie te ludzie cie oszukujom i nie bedom glosowac

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 18:18:41

Skoro jesteś zwolennikiem Pana Postka a chcesz głosować na Bojara no to coś tu jest nie tak.
Przecież Pan Postek jest całym sercem z Panem Małaśnickim i chce żeby swoje głosy przekazać na Pana Małaśnickiego.
Jestem pewna na bank na 100% ze Pan Postek będzie pracował w Gminie jak zostanie wójtem Małaśnicki. I jeszcze może nawet zostać sekretarzem.
Mogą razem zmienić coś w naszej gminie.
Dopóki jest jeszcze taka możliwość.
Później może jej nie być i napewno po jakimś czasie ci co głosowali na Bojara przejrzą na oczy i będą sobie pluć w twarz że mogli coś zmienić a tego nie zrobili!!!!!!!!
I sądzę że nie jesteś zwolennikiem P. Postka bo zwolennicy P. Postka głosuja na Małaśnickiego.

Dokladnie, stwierdzenie jestem z postkiem glosuje na bojara strasznie sie kloci.
A opcja z postkiem w gminie jako sekretarza bardzo dobra! Postek to czlowiek z pasja ktory zasluguje zeby docenic jego dzialanie!
Tak wiec Małaśnicki na wójta! A wszystko w naszej gminie wroci do normalnosci ! Dodam ze jestem z brzozy i w pierwszej turze glosowalem na postka.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 18:35:07

Szanowni mieszkańcy!

jestem zwolennikiem P. Postka,

ale proszę żeby teraz głosy oddać

P.Bojarskiemu.

mieszkaniec Brzózy

Uważaj na to co piszesz bo apartament już czeka na Koziej

#45 ~ANTY~

~ANTY~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 18:37:05

Gratulacje dla wyborców Bojarskiego za wybór najwybitniejszego kłamcy, oszusta, faryzeusza, prowokatora zła i konfliktów społecznych i dziesiątki negatywnych walorów składa stary chłop tej ziemi.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 18:37:29

Ludzie zastanówcie się i wyskakujcie z tego płonącego powozu puki jeszcze nie spłoneliście żywcem! Głosujmy na Małaśnickiego! A obiecać to obiecujcie Bojaeskiemu co tylko chce, przecież kamery przy głosowaniu nie ma! Pan Grzesiek Wójtem!

#47 ~Mieszkaniec Brzózy~

~Mieszkaniec Brzózy~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 18:49:27

Szanowni mieszkańcy!

jestem zwolennikiem P.Postka

ale teraz proszę o głos dla

P.Bojarskiego.

Z szacunkiem,

mieszkaniec Brzózy.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 18:51:44

Nie reagujmy na tego pajaca :) niech sobie polize d*** starszemu panu widocznie lubie te zabawy.

#49 ~kozienice~

~kozienice~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 19:00:35

ludzie patrząc na listę radnych do powiatu to nic sie nie zmieni. Małaśnicki, nadal będzie zastępcą starosty.....po co mu taki skłócony grajdoł jak gmina Głowaczów.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 19:04:08

ludzie patrząc na listę radnych do powiatu to nic sie nie zmieni. Małaśnicki, nadal będzie zastępcą starosty.....po co mu taki skłócony grajdoł jak gmina Głowaczów.

Sklocony rozwalony idt jest tylko i wylacznie z winy bojara, dlatego Malsnicki na wojta

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 19:06:23

Po to żeby zaprowadzić tu wreszcie porządek!

#52 ~Mieszkaniec Brzózy~

~Mieszkaniec Brzózy~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 20:27:49

Szanowni mieszkańcy!

ale teraz proszę o głos dla

P.Bojarskiego.

Z szacunkiem,

mieszkaniec Brzózy.

Szanowni mieszkańcy!

dlatego głosowałem na P.Bojarskiego

aby mu wejść w dupę

nawet jak będzie na emeryturze

to nadal będę go po tej du*** głaskał.

Z szacunkiem

włazi d*** z Brzózy

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 22:20:44

Szanowni mieszkańcy!

dlatego głosowałem na P.Bojarskiego
aby mu wejść w dupę
nawet jak będzie na emeryturze
to nadal będę go po tej du*** głaskał.

Z szacunkiem
włazi d*** z Brzózy

Skoro lubisz te zabawy to czemu nie:)

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 22:48:52

Czy ktoś o tym słyszał?

Uchwała NR VI/282/2014 Rady Gminy w Magnuszewie z dnia 25.06.2014r. w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Gminy Głowaczów

Paragraf 1

Udziela się z budżetu Gminy Magnuszew pomocy finansowej w formie dotacji celowej dla Gminy Głowaczów na dofinansowanie zadania  "Budowa Drogi Gminnej - ul. Rudki wraz z przebudową kanalizacji technicznej oraz budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Głowaczów w kwocie 150 000, 00 PLN.

Ciekawe czy byli radni wiedzieli za czym głosują zgadzając się na kolejne zadłużenie?

A może zapożyczono się w innej gminie, gdyż do tego nie potrzebna jest opinia RIO? W banku takiej wymagają.

Kredyt za kredytem. Widzę, że te rządy jak nie skończą się w niedzielę to zapewne komisarzem jeżeli będzie się ta gmina tak zapożyczać i ograniczać sobie dochody poprzez wypędzanie ludzi chcących zakładać i prowadzić na naszym terenie działalność gospodarczą.

Wracając do radnych Uchwała o opłacie adiacenckiej w gminie Magnuszew i Grabów nad Pilicą nie przeszła. Radni chyba słuchali tam i myśleli za czym głosują, u nas to chyba nie bardzo.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 01:17:02

A niech ktoś powie jak zebrania Malasnickiego w marianowie Ursynowie adamowie i na Wólce brzozkiej?

Pieczarka mówił w brzozie ze bojarski nie wygrał w glowaczowie bo Głowaczów jest zazdrosny o to że większość planowanych inwestycji na nast. Kadencję jest planowana na brzozę i okolice :). Wcześniej jednak powiedział że w glowaczowiw nie ma już nic do roboty :).IstnIstne przedszkole, cwaniaczek

to nich to samo powie w Głowaczowie to w ryj zarobi ,

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 09:04:07

No nie powie, bo oni tak jezdza i w kazdej miejscowosci mowia co innego. I mowia to co ludzie chca slyszec.
I zapewniam ze sa osoby ktorzy przychodza i mu wierza i beda na niego glosowac. Nie wazne ze nie mzona nawet zrozumiec co on gada bo poziom wypowiedzi jest dalekimod poprawneg, a do tego gada za niego pieczara, w brzozie ktos zapytal czemu wypowiada sie za niego koziolek, to stwierdzl ze od tego ma pelnomocnika.... No rece i cycki opadaja!

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 11:48:10

Postek przegral i powinien sie usunac kiedys wchodzil w d*** bojarskiemu  po przegranej a teraz Malasnickiemu.   Malasnicki stracil moje poparcie  wchodzac w uklady z Postkiem....

za to bojarowi zwiększa się poparcie jak w kampanii kupczy he he he !!! ,ludzie wszystko widzą wódę ,cukier ,mąkę  i paliwo itp rozdawane  za friko!!!!!! ty sie nie martw o Małasnickiego tylko o siebie co z tobą  bedzie po wyborach??? To że Postek chce pomóc Małaśnickiemu to jaki układ??? Może chce naprawić błąd z przed 12 lat .Lepiej późno niż wcale.a ty myśl co chcesz?????

Jak ktoś ładnie napisał machiny zwycięstwa Małaśnickiego nie da sie zatrzymać ,bo co raz szybciej pędzi i ludzie to widzą!!!!!! Jest  już w powiecie  wicestarostą a będzie naszym wójtem

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 12:02:21

za to bojarowi zwiększa się poparcie jak w kampanii kupczy he he he !!! ,ludzie wszystko widzą wódę ,cukier ,mąkę i paliwo itp rozdawane za friko!!!!!! ty sie nie martw o Małasnickiego tylko o siebie co z tobą bedzie po wyborach??? To że Postek chce pomóc Małaśnickiemu to jaki układ??? Może chce naprawić błąd z przed 12 lat .Lepiej późno niż wcale.a ty myśl co chcesz?????
Jak ktoś ładnie napisał machiny zwycięstwa Małaśnickiego nie da sie zatrzymać ,bo co raz szybciej pędzi i ludzie to widzą!!!!!! Jest już w powiecie wicestarostą a będzie naszym wójtem

Tego sie trzymajmy!

#59 ~Strażak z Głowaczowa~

~Strażak z Głowaczowa~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 12:02:37

Bojar z Plakiem  chciał władze zmieniać w powiecie  nawet tego ........ wystawił do powiatu ,gadoł  na zebraniu strażackim w Głowaczowie ze wszystko zrobi że Małaśnicki  nie zostanie nawet radnym w powiecie I co? słowa jego obróciły sie w gówno i tyle!!!A te dwa cwaniaczki przapier***ili wybory w I rundzie i tera nogami i rękami trzymają sie korytka a korytko co raz bardziej przed nimi ucieka i ucieka a że to stare chłopy juz nadużyć ni mogum i zostjum w tyle.Trza było do powiatu sie nie wpier***ać nie mielibyśta kłopotu w gminie .Za głupotę trza  tera zapłacić .Obydwa pójdzieta na emeryturę pa pa pa

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 12:08:08

Postek przegral i powinien sie usunac kiedys wchodzil w d*** bojarskiemu po przegranej a teraz Malasnickiemu. Malasnicki stracil moje poparcie wchodzac w uklady z Postkiem....

I z malasnickiego przeszedles na bojara... Co sie stalo w twoim zyciu ze ci rozum odbiera?:) Troszeczke sciema zawialo :)
A ja nie popieralam postka, od poczatku glosowalam na malasnickiego, i uwazam ze ta kolalicja pomoze wreszcie wywalic bojara. Oby tak bylo ! Kazde rozwiazanie w drodze do tego celu jest dla mnie dobre, zwlaszcza ze bojar leci po bandzie i trzyma sie stoleczka jkaby zycie od tego zalezalo.... Nie zastanawia Was to?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych