Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

237 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~zwykły człowiek~

~zwykły człowiek~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 11:22:02

Nie pozwolimy Korony Kielce zamknąć !!!

My wierni kibice na to nie pozwolimy 

Niech tylko te wsioki PSLowskie tylko spróbują,

to im zgotujemy burde.

Brawo!!! Tylko jedna drobna uwaga - to kupcie sobie w takim razie Koronę albo płaćcie po 5 tys. złotych za bilet na mecz. Wtedy to będzie uczciwe i słuszne. A jak jest teraz??? Otóż ja kibicem nie jestem, a płacę podatki na zawodowy klub piłkarski. Uważam to za złodziejstwo, bo wolę płacić np. na szkoły, służbę zdrowia, infrastrukturę miejską, czy też na sport amatorski, np. młodzieżowy. A nie na bajońskie pensje dla różnokolorowych piłkarzy z całego świata oraz dla przyjaciół Lubawskiego zwanych "działaczami sportowymi". Gdyby to jeszcze była II czy III liga, ale to przecież ekstraklasa, czyli ekstra kasa!!!

#22 ~cyklista~

~cyklista~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 11:27:09

A ja się pytam jak długo będzie trwała ta farsa?

Chyba wszystkim zależałoby żeby Korona była w eksraklasie tylko jakim kosztem?

Czy miasto stać na takie wydatki?

Ja osobiście uważam że nie. Każdy ma jakiś budżet, chociażby domowy , z którym musi się liczyć. Jak mam mało to nie jade na wczasy na Bali tylko spędzam czas pod namiotem na Mazurach za 10 % ceny a zaoszczędzone złotóweczki robie sobie remoncik w domku.

A tutaj wygląda na to że żyjemy ponad stan - niestety.

Dość ten rozdawnictwa, kolesiostwa i mydlenia oczu wirtualnymi sponsorami ( wczoraj usłyszałem a radio że negocjacje są prowadzone mailowo !!!!!! ).  Troszkę żyję już na tym świecie, z niejednego pieca chleb jadłem i w różnych negocjacjach uczestniczyłem, ale żeby dopinać takie transakcje mailowo? inowacyjne bardzo. Do chin można wycieczki robić a do włoch pojechać ważne sprawy załatwić to już nie?

Mam nieodparte wrażenie że arogancja, pycha i buta włądzy przekracza wszelkie granice.

Po prostu uważają nas, Kielczan,  za kompletnych idiotów a to mi się już mało podoba.

#23 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 11:31:59

Lubawski, o czym ty bredzisz? Co to jest dla Romy niecałe 3 miliony? Przecież oni tyle dziennie wydają. Pomyliłeś tylko adres - nie Rada Miasta Kielce, tylko klub AS Roma Rzym. Dokładnie tak, jak sam zapowiadałeś.

#24 ~xo~

~xo~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 11:40:18

niech sprzedadzą lub zamkną. i tak ch***wo grają 

#25 ~Cezar~

~Cezar~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 11:42:05

Korona jest dumą i wizerunkiem miasta wojewódzkiego. Stąd włodarzom powinno szczególnie zależeć na jej utrzymaniu w ekstraklasie.

#26 ~jacu~

~jacu~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 11:52:12

Może to chodzi nie o AS Roma tylko o Pizzerie Roma a oni takich pieniędzy nie maja :-)

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 11:58:22

Ciesze się, że może skończy się ładowanie kasy w tę studnię bez dna. "Duma miasta" - ale bzdura. Wąska grupa kibiców narzuca reszcie, na co maja łożyć. Szpital, uczelnia, szkoła, to jest duma miasta. VIVE także nia jest. Korona to dla mnie taka duma, jak nastepca prawny kileckiej filii klubu COCOMO.

#28 ~rozsadek~

~rozsadek~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:01:49

Korona to spolka miejska, dlug zrobil byly prezes. Miasto powinno zachowac sie uczciwie w stosunku do wierzycieli  i ich splacic po czym wystapic do sadu o zwrot pieniedzy od tych co dlugow narobili. Ale to nie w Polsce bo blady strach by padl na wszystkich politykierow, co publiczne pieniadze traktuja jak swoje.

#29 ~Boguś~

~Boguś~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:03:22

A włodarz się z nas śmieją i kpią wiedząc, że ogłupić naród dziś bardzo łatwo. Wy myślicie że im chodzi o ratowanie klubu? - ocknijcie się. Klub i tak zdążyli w zaledwie kilka dni rozpier***ić - cały czas niejasna jest kwestia z finansowymi machlojkami - i odwiecznie żyjąca legenda ze sponsorem!

Przecież oni nigdy sponsora nie dopuszczą bo mają swoje poje***e (włodarze) plany. Wiecie czemu nie znaleźli jeszcze sponsora? Bo mają tak skostniałe struktury w zarządzie, że żaden sponsor na to nie przystanie - kasa w większości idzie właśnie na utrzymywanie stołków. Przypomnijcie sobie do Bertus z Iskrą zrobił - wypierdzielił cały zarząd w postaci kilkudziesięciu członków (bo po co to komu potrzebne?) - i jako jedyny właściciel zbudował własny zarząd tak jak to jest w firmach a nie wsiowych urzędach.

#30 ~Q100sz~

~Q100sz~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:07:48

na przystanki (wiekszość budowana bez potrzeby beznadziejnych miejscach) to ponad 30 mln jest a na Koronę szkoda???? Bez przesady!!!!!!!!  

Przystanki to nam antyreklamę w Polsce robią. O Kielcach to się tylko mówi przy okazji kabaretu (raz w roku) na Kadzielni A tak to dzięki Koronie czasami przy okazji sukcesów VIVE.

#31 ~Boguś~

~Boguś~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:17:03

Ciesze się, że może skończy się ładowanie kasy w tę studnię bez dna. "Duma miasta" - ale bzdura. Wąska grupa kibiców narzuca reszcie, na co maja łożyć. Szpital, uczelnia, szkoła, to jest duma miasta. VIVE także nia jest. Korona to dla mnie taka duma, jak nastepca prawny kileckiej filii klubu COCOMO.

I tak samo twierdzę - dumą to może być Vive a nie Korona. Patrzmy na to racjonalnie i odnośmy "dumę" do faktycznych sukcesów a nie złudnych planów... co, niby ciągłe niesnaski i brak kasy oraz rozwalony klub mają być tym czymś do dumy?

#32 ~Boguś~

~Boguś~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:23:57

Lubawski, o czym ty bredzisz? Co to jest dla Romy niecałe 3 miliony? Przecież oni tyle dziennie wydają. Pomyliłeś tylko adres - nie Rada Miasta Kielce, tylko klub AS Roma Rzym. Dokładnie tak, jak sam zapowiadałeś.

Bo była o tym mowa - rzekomo Roma będzie dalej rozmawiać jak Korona na czysto wyjdzie z kłopotami finansowymi (widać, że robią to wszelkim kosztem zwalniając piłkarzy - tylko czy Roma kupi rozje***y klub?). Także najpierw muszą wyprostować kwestie finansowe a później rozmawiać.

Było fajne rozwiązanie (ktoś na Onecie pisał w komentarzu), aby Roma czy też inny sponsor jaki miałby wejść, wyłożył te blisko 3mln w zamiast za obniżenie kosztów nabycia klubu właśnie o tą kwotę... ale jednak trudno doszukiwać się w tym realnych planów, bo już włodarze nasi zapowiedzieli, że najpierw muszą wyprostować kwestie finansowe - widać w tym momencie jak bardzo zależy im na kasie nie na klubie (przywołam ponownie kwestie rozwiązania kontraktów z praktycznie wszystkimi zawodnikami!!!!!!! - nie mam na myśli rezerwowych)

#33 ~UUJ kibić piłki nożnej~

~UUJ kibić piłki nożnej~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:36:14

DAJMY TĄ KASĘ PRAWDZIWEJ DRUŻYNIE KTÓRA NIE TYLKO ZDOBYWA PUCHARY NA TLE POLSKI ALE TEŻ EUROPY.

VIVE ZASŁUGUJE NA TO A KIELCE JAKIEŚ SYMBOLICZNE KWOTY DAJE NA TĄ DRUŻYNE

Z TAKIEJ DRUZYMY MOŻEMY BYĆ DUMNI

#34 ~jogi~

~jogi~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:50:29

Lubawski - moze byś tak przeznaczył chociaż troszeczkę z tych pieniędzy na  place zabaw dla dzieci , bo to co jest teraz to przeraża , przystanki już zrobiłes (są w czarnej d....) OSZUKUJESZ LUDZI  dobrze że nie głosowałem na ciebie . 

#35 ~kielczanin~

~kielczanin~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:53:53

A może czas najwyższy wprowadzić do Korony managera (nie trenera, Managera na stanowisko kierowania całym klubem) z prawdziwego zdarzenia, który opanuje ten administracyjny moloch, opanuje kwestie zarobkowe tych miernot ("piłkarzy) i zacznie inwestować w akademię?

Póki co to to przechowalnia dla rodzinki ekipy pana prezydenta.

NIE!

#36 ~kielczanin~

~kielczanin~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:54:22

A może czas najwyższy wprowadzić do Korony managera (nie trenera, Managera na stanowisko kierowania całym klubem) z prawdziwego zdarzenia, który opanuje ten administracyjny moloch, opanuje kwestie zarobkowe tych miernot ("piłkarzy) i zacznie inwestować w akademię?

NIE!

#37 ~leon~

~leon~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:59:54

NIE!

Lubawski nie ma takich w rodzinie, a znajomych tym bardziej!!!

On i jego "familijno-znajomkowi" namiestnicy to takie same pasożyty-nieroby jak On!!! Nie dość tego to jeszcze malwersanci łupiący klub, miasto i resztki drobnmych sponsorów!!!

#38 ~Aktywista~

~Aktywista~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 12:59:59

Korona to ZAKAŁA Kielc.Tylko doją pieniądze.Nie umieją zarobić na siebie.Po resztą,grać też nie umieją.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 13:09:39

Serdeczne podziękowania dla 12 radnych (nie pionków betonu) za podjęcie słusznej decyzji.

#40 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 13:17:12

Dlaczego w radzie miasta siedzi jeszcze " radny Gierada" . Był ordynatorem w szpitalu na czarnowie i dzięki niema wszyscy ortopedzi odeszli, doprowadził do tego że lekarzy szpital ściągał z Warszawy lub brał prosto po studiach bez doświadczenia. Szpital prawie przestał funkcjonować. Teraz chce rozp........  zespół który był i jest w pisany w nasze miasto.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych