Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

237 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Patogen~

~Patogen~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 09:51:11

Rozgonić łobuzów, złodziejów, chamów, łachudrów, oszustów,

#222 ~cyklista~

~cyklista~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 10:22:55

Nie chcę nikogo obrażać, dlatego użyję słowa naiwność. Zapytam tą grupkę kibiców, co tak opluwają tych radnych, którzy są odpowiedzialni za Kielce i nie chcą wyrzucać pieniędzy w błoto. Kiedy do was dotrze, że podatnicy się sprzeciwiają wyrzucaniu kasy nie na Koronę, ale na grupę niekompetentnych darmozjadów, którzy są tam na siłę utrzymywani i poprzez swoją niekompetencję na dodatek niszczą nasz klub? Brawo Pani Janku! Wreszcie ktoś miał odwagę to głośno powiedzieć.

Nie zrozumieją.Ale właśnie tak jest.Żeby istniał klub trzeba to towarzystwo pogonić.Razem z hersztem.

#223 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 10:44:35

Co pier***icie o 4 tys. na Vive i 8 tys. na Koronie. 4 tys. to 100 procent widowni hali. 8 tys. to 50 proc. widowni stadionu. Prawie nakżdym meczu VIVE widownia zapełniona prawie w 100 proc. A ile razy na meczu Korony stadion zapełnił się w 100 proc. Może raz, góra dwa.

#224 ~jn~

~jn~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 10:50:11

Zdaniem kieleckich malkontentów były lub są zbędne w Kielcach

1. Budynek nowego teatru (obecne KCK)

2. Politechnika

3. Akademia medyczna

4. koncesja na handel zagraniczny dla EXBUD

5. Targi Kielce

6. nowy stadion piłkarski

7. nowa hala sportowa

9. Oddział telewizji

10. Kielecki Teatr Tańca

11. Kieleckie Oratoria Rubika

12. Popiersia sławnych artystów na Skwerze Szarych Szeregów

13. nowy budynek Międzynarodowego Centrum Kultur

14. Uniwersytet

15. Lotnisko w Obicach

16. ośrodek szkoleniowy dla piłkarzy

17. ośrodek rehabilitacji osób niepełnosprawnych

18. sztuczne lodowisko

19. garaż wielopoziomowy

20. remont rynku

21. remont placu NMP

22. remont placu Piłsudskiego

23. ogród botaniczny

24. pomnik Piłsudskiego

Argumentacja zawsze taka sama. Po co to w Kielcach jeżeli już jest w Krakowie, Warszawie, Lublinie, Rzeszowie itp. To kosztuje a tu potrzebne szkoły, przedszkola, ulice itp. Oczywiście można z tej listy skreślić wszystko i Kielce by dalej istniały ale czy o to chodzi aby Kielce tylko istniały?

Można oczywiście zniszczyć Koronę i Kielce będą dalej istniały. Szanowni radni -  ale czy Wam tylko o to chodzi by Kielce istniały?

Przepraszam, że  przeoczyłem najświeższy powód do marudzenia kieleckich malkontentów. Do listy dopisuję poz. 25 przystanki autobusowe.

#225 ~cyklista~

~cyklista~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 11:05:18

Przepraszam, że  przeoczyłem najświeższy powód do marudzenia kieleckich malkontentów. Do listy dopisuję poz. 25 przystanki autobusowe.

A ty znowu konsekwentnie spamujesz.

#226 ~Aktywista~

~Aktywista~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 12:14:59

BARDZO SIĘ CIESZĘ,ŻE KIELCE BEDZIE BUDOWAĆ OD NOWA NOWY ZESPÓŁ PIKARSKI.Taki jaki był w latach 70.

#227 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 14:52:47

niech spadają od korony złodzieje po 

złodzieje są nie tylko z PO. Korona niech się sama finansuje.

#228 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 14:57:09

12 stron komentarzyu ! kto by czytał ? po ch*** je pisać

#229 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 15:05:04

JEBAĆ KORONE

#230 ~XX!XXX~

~XX!XXX~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 15:14:52

jakl kur.a bez decyzji, przecież sonda wyraźnie pokazała, że nie powinni dostać więcej kasy !!!

#231 ~we~

~we~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 16:11:35

Nie jestem zbyt młody.Ale co ma wspólnego KCK na które kupowałem cegiełki z bieżącą polityką miasta.O reszcie przykładów nie wspominając.Zrobiłeś po prostu zwykły spam.

Nie to nie jest spam. Ja też kupowałem cegiełki i na budowę nowego teatru (wtedy nie KCK) czy na budowę pomnika Piłsudskiego. We wszystkich przypadkach byli tacy co marudzili, że to w Kielcach niepotrzebne. Zachęcam do lektury archiwalnych roczników "Słowa Ludu" i "Echa Dnia" tak gdzieś do 1968r. Tam znajdziesz potwierdzenie wszystkich przypadków tego o czym piszę.

#232 ~cyklista~

~cyklista~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 17:07:33

Nie to nie jest spam. Ja też kupowałem cegiełki i na budowę nowego teatru (wtedy nie KCK) czy na budowę pomnika Piłsudskiego. We wszystkich przypadkach byli tacy co marudzili, że to w Kielcach niepotrzebne. Zachęcam do lektury archiwalnych roczników "Słowa Ludu" i "Echa Dnia" tak gdzieś do 1968r. Tam znajdziesz potwierdzenie wszystkich przypadków tego o czym piszę.

Co ty porównujesz do tego kiepsko zarządzanego klubu .Podpinanie Korony do tego wykazu to manipulacja.Kończę ten temat bo wszystko już zostało powiedziane.

#233 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 20:41:49

Czyli nic się nie zmieniło. Lubawski tupnie nogą i mądrale zagłosują tak jak będzie chciał. Na przyszłość dla ułatwienia proponuję cały budżet podzielić na pół i dac po równo koronie i kościołowi.
Bardzo zawiodłam się na radnym Adamczyku.

#234 ~cyklista~

~cyklista~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2015 - 21:55:25

Program naprawczy jest bardzo prosty:

1. Likwidujemy spółkę zarządzającą klubem i ogłaszamy przetarg na usługi księgowe, zarządcze, trenerskie, sprzątania, ochrony itp, a przed rozstrzygnięciem przetargu wszyscy pracownicy spółki łącznie z prezesem - najniższa krajowa.

2. Podnosimy ceny biletów, tak, aby zbędna była dotacja

3. Piłkarze w ramach wynagrodzenia pracują dodatkowo na rzecz miasta (praca z młodzieżą, koszenie trawników)

4. Stadion ma służyć miastu - nie tylko mecze ale i koncerty plenerowe, a nawet targowisko (na czas budowy hali targowej).

Każdy kibic będzie miał wybór: chodzi na mecze lub nie ma komu kibicować. Zawsze może kupić 5 biletów zamiast 1 jak mu tak zależy lub sprzedać dom i kasę przelać na klub. Różni hobbyści płacą grube tysiące rocznie na wędki, ikony, starocie, znaczki czy kolekcje siekier, to kibice mogą płacić na klub.

Głupotą była budowa stadionu w tym miejscu (podobne pobliskiej hali legionów). Porządny stadion i halę należało wybudować pod miastem, nie zapominając o dobrym dojeździe, parkingach, hotelach i np. aquaparku, żeby MOSiR mógł na to całe zamieszanie zarobić.

Pomysł dobry ale z tymi władzami niewykonalne.Ich wiedza ekonomiczna kończy się na poziomie zarządzania max warzywniakiem.Mówię tu o głównodowodzącym bo urzędzie pracuje masę dobrze merytorycznie przygotowanych ludzi.Ale co z tego,co oni mogą.Pozdrawiam ich.

#235 ~kupic i sprzedac~

~kupic i sprzedac~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2015 - 14:00:55

Panie Adamczyk  ja glosowalem na pana w wyborach samorzadowach ,chyba na starosc odebralo mi rozum ,ale juz nie popelnie takiego wariactwa.Pana za obietnice kawalka dzialki lub wygrania prztetargu  mozna kupic jak na rogu rogalik za 1zl.C

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych