Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

237 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 08:55:31

Prezydent zakupił sobie wypasione Volvo, zabrał przyjaciół na wycieczkę do Chin, to marne 2.8 mln też sforsuje. Wszak pryncypał ma różne instrumenty, aby niepokornych radnych spacyfikować.

Ja w to wierzę.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 09:05:55

Zdecydowanie powiękrzyć grono zwolnionych przedszkolanek! Zamknąć ze 4 szkoły i nauczycieli na pysk! Nie wycinać traw! A zimą nie odśnieżać jezdni!

I kasa na KORONKĘ! się znajdzie!!!!!

I to nie marne 3 banie tylko 30!

#3 ~anissa~

~anissa~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 09:13:54

Co to jest 2,8 mln złotych, to tylko niecałe 6 przystanków MPK, co to jest. I takie pytanie, czy za te pieniądze na każdym nowo budowanym przystanku będzie sracz publiczny, czy jak zwykle - gdzie tu jest sracz , a Kielcach wszedzie.

#4 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 09:20:08

sprzedać korone w pizdu jak sie weżmie za to jakiś biznesmen to klub zobaczycie jak skoczy w lidze bo narazie to banda nuerobów co przy ostatnim drinku mysla - w morde za pare godzin mecz.......

#5 Koszerny

Koszerny

Koszerny

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów

Napisano 12 czerwiec 2015 - 09:35:26

Niech ktoś to wytłumaczy. Jak to możliwe że właścicielem Korony jest miasto, w osobie prezydenta a klub ma radę nadzorczą której nie da się kontrolować. Klub tonie w długach, pożera kolejne pieniądze i dalej zarządzają nim ci sami ludzie. Kto widział gdziekolwiek tak zarządzaną firmę( chociaż w Polsce to norma, stocznie,kopalnie itd.). Korona to najgorsza i najgłupsza inwestycja w tym mieście!

#6 ~luk~

~luk~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 09:46:20

Wąsaty przypał...

#7 ~piłkarzyk~

~piłkarzyk~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 09:47:35

Korona to doskonały pretekst do wyprowadzania publicznych pieniędzy.

#8 ~Kielczanin~

~Kielczanin~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 09:58:13

Radni ktorzy będa głosowac za bez rozliczenia na co poszły (dzielone pod stołem publiczne pieniądze ) dotychczas przekazane miliony będą działać na szkodę tego miasta Nie może być mowy o żadnej tajemnicy w wykorzystaniu tych pieniędzy.Już jest wiadomo,że część poszła na kampanię wyborcza Janusza K o czym mówiła Pani na rozprawie sądowej.część poszła na wycieczki do Włoch bo trudno to nazwać inaczej .Były Prezes Korony choć nie jest specjalnie wylewny też mówi  w Sądzie o olbrzymich pieniądzach dzielonych pod stołem.

Czy Prezydent nic o tym nie wie skoro ma tam  w klubie zatrudnione osoby bliskie mu osoby?

Czas rozliczyć te miliony ktore Kielce dały na dotowanie klubu.

Ustawa o Samorządzie terytorialnym nawet nie przewiduje finansowania tego rodzaju dziłalności jak prowadzenie komercyjnego klubu, a w dodatku wszystko tam jest tajne przez poufne.

Zastanówcie się dobrzez Radni ,a szczególnie ci z Prawa i Sprawiedliwości.Uwazajcie co macie wypisane na sztandarach waszej Partii ,żeby Ziobro i Prezes nie rozliczali was po dojściu do władzy.

Platforma ma dośc swoich afer i chyba nie pójdzie na randkę w ciemno z Prezydentem ,który notorycznie oklamuje ,że INwestor chetny na kupno jest tuż tuż tylko trzeba dać jeszcze kasę.

#9 ~kub~

~kub~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 10:10:15

Mam nadzieje ze radni w końcu się opamiętaja i nie dadzą tych pieniędzy. Nie poto ich wybieralismy

#10 ~luk~

~luk~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 10:14:42

Kolejne obiecanki ze jak dacie to sprzedamy. A naiwni kibice w to wierzą i straszą ze jak nie dacie to będzie bojkot

#11 ~jorg~

~jorg~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 10:33:59

Dotacja musi być dana .a te hjeny polityczne i przyklaskujacy im hejterzy wara od Korony

#12 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 10:36:31

niedawno dostali 6 mln a teraz jeszcze chcą prawie 3 ? zamknąć ten goowniany klub

#13 ~jorg~

~jorg~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 10:37:57

Brawa dla Prezydenta tylko jemu na sercu leży dobro naszej Korony

#14 ~wasz wąsaty idol~

~wasz wąsaty idol~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 10:38:22

Oto korzyści, jakie odnoszę z finansowania Korony za publiczne, miejskie pieniądze:

1) to najlepsza promocja mojej osoby, a w dodatku ani grosza mnie to nie kosztuje

2) głupie kibole z wdzięczności na mnie głosują i dlatego zawsze będę prezydentem Kielc

3) dzięki temu, że Korona płaci się po 40 tys. miesięcznie ściąganym z całego świata kopaczom (np. Murzynom i Ukraińcom), nie trzeba się martwić o sport kieleckiej młodzieży, bo nie ma na to kasy

4) klub stanowi raj finansowy dla moich przyjaciół i ich rodzin, których zrobiłem "działaczami klubowymi", czego przykładem są dwaj kolejni prezesi (Chojnowski i Paprocki) - obaj czują się teraz jak pączek w maśle

5) marne 100 milionów, które poszło na Koronę to jeszcze nic, bo trzeba spłacić długi klubu, ale Kielce stać na to

6) w Kielcach nikt nie ma żadnych potrzeb, nie ma biedy, bezrobocia i innego dziadostwa (wiem, bo czasem wyglądam przez okno magistratu), dlatego możemy sobie pozwolić na utrzymywanie zawodowego klubu piłkarskiego w ekstraklasie

7) miasto Kielce dzięki mnie jest najbogatsze na świecie i nikt stąd nie ucieka, a wręcz przeciwnie, wszyscy przyjeżdżają - dlatego należy mi się w nagrodę jakaś rozrywka, np. finansowany przez kielczan klub piłkarski Korona

8) pieniądze dawane na Koronę zwracają się jako promocja miasta - w całej Polsce ten klub znany jest jako Korupter Korona Kielce.

#15 ~OKO!~

~OKO!~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 10:43:50

Panie Adamczyk pan twierdzi, że nie wie jak zagłosuje. Ja głosowałem na Pana i Panią Wojdę i teraz się przylądam. Ja chcę oddzielenia biznesu Koronu od miasta! Więc w następnych wyborach w przeciwieństwie do Pana wiem na kogo będę głosował! A otrzymał Pan i Pani Agata odemnie po 5głosów ( wraz z rodziną głosowałem).

#16 ~jaro~

~jaro~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 10:52:33

Dotacja musi być dana .a te hjeny polityczne i przyklaskujacy im hejterzy wara od Korony

Dotacja nie może być dana ".a te hjeny polityczne i przyklaskujacy im hejterzy wara od Korony" wtedy klub wyjdzie na prostą bez łuypienia miejskiej kasy!!!

#17 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 11:02:13

Panie Adamczyk pan twierdzi, że nie wie jak zagłosuje. Ja głosowałem na Pana i Panią Wojdę i teraz się przylądam. Ja chcę oddzielenia biznesu Koronu od miasta! Więc w następnych wyborach w przeciwieństwie do Pana wiem na kogo będę głosował! A otrzymał Pan i Pani Agata odemnie po 5głosów ( wraz z rodziną głosowałem).

Sam sobie przeczysz. Przecież SLD to biznes w rekach państwa jak za PRL

#18 ~Kibice Korony~

~Kibice Korony~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 11:07:17

Nie pozwolimy Korony Kielce zamknąć !!!

My wierni kibice na to nie pozwolimy 

Niech tylko te wsioki PSLowskie tylko spróbują,

to im zgotujemy burde.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście