Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ginekolog

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Natka~

~Natka~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 23:26:18

Proszę o poradę. Niedawno przeprowadzilismy się w okolice Lipska, nie znam tu zadych lekarzy, a potrzebuje porady ginekologicznej. W związku z tym moje pytanie czy jest w Lipsku ginekolog? Jeśli tak to na jakiej ulicy przyjmuje. Potrzebuje kontaktu do dobrego ginekologa, który udzieli konkretnej porady, jak rownież podejmie się poprowadzenia trudnej ciązy.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2012 - 23:56:01

ja radze uciekac z lipska gdzies dalej,

#3 ~kawka~

~kawka~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 20:55:00

na pewno nie polecam Kozienic

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 12:24:25

Proszę o poradę. Niedawno przeprowadzilismy się w okolice Lipska, nie znam tu zadych lekarzy, a potrzebuje porady ginekologicznej. W związku z tym moje pytanie czy jest w Lipsku ginekolog? Jeśli tak to na jakiej ulicy przyjmuje. Potrzebuje kontaktu do dobrego ginekologa, który udzieli konkretnej porady, jak rownież podejmie się poprowadzenia trudnej ciązy.

Dr Milczarek - delikatny, konkretny, wszystko wytłumaczy, przejmuje się pacjentkami i dba o nie...

#5 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 14:35:48

na pewno nie polecam Kozienic

Byłam w Kozienicach i naprawde polecam

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 18:46:20

Ja też rodziłam w Kozienicach i naprawdę polecam.

#7 ~kawka~

~kawka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 18:48:01

Byłam w Kozienicach i naprawde polecam

Jeżeli ciąża przebiega prawidłowo to ok, ale jeśli coś się zaczyna dziać to lekarze nie wiedzą co robić.

#8 ~Natka~

~Natka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 19:17:02

No własnie poprzednią ciaże miałam z problemami i teraz zależy mi na konkretnym, znajacym sie ginekologu. Najlepiej w Lipsku ponieważ nie moge długo jechac samochodem. Dziś kolo rynku widziałam w domku jedno rodzinnym że przyjmuje jakiś ginekolog - położnik. Czy ten Pan jest dobry, i czy to jest jedyny ginekolog w Lipsku, poniewaz już nigdzie nie zauwazyłam innego napisu?

#9 ~kawka~

~kawka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 19:23:06

No własnie poprzednią ciaże miałam z problemami i teraz zależy mi na konkretnym, znajacym sie ginekologu. Najlepiej w Lipsku ponieważ nie moge długo jechac samochodem. Dziś kolo rynku widziałam w domku jedno rodzinnym że przyjmuje jakiś ginekolog - położnik. Czy ten Pan jest dobry, i czy to jest jedyny ginekolog w Lipsku, poniewaz już nigdzie nie zauwazyłam innego napisu?

ja też miałam ciążę z problemami, leżałam w szpitalu Kozienicach prawie 2 tyg. i przy po rodzie moje dziecko zmarło. Mam żal do lekarzy, jestem pewna, że byłam źle leczona.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 19:30:08

Ja polecam dr Izdebską. Dobry lekarz, przyjmuje w Lipsku w szpitalu i Przyłęku.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 14:49:09

Ja polecam dr Izdebską. Dobry lekarz, przyjmuje w Lipsku w szpitalu i Przyłęku.

No może jeszcze ona , nigdy u niej nie byłam. Mam zdrowe cudowne dzieci ale wizyt w Lipsku bym juz raczej nie zaryzykowała. Nie wiem może chociażby Zwoleń dr Bogusiewicz

#12 ~Anna M.~

~Anna M.~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 00:25:39

Witam. Jeżeli nie nie straszny wam dojazd do Lublina to polecam dr n med Marlenę Kaczmarczyk. Pani dr Przyjmuje na Jutrzenki w ProVivo tel:607 287 912, natomiast pracuje w Szpitalu na Alejach Kraśnickich w Lublinie. Leczę się u niej już od 2 lat!ekstra lekarz. Bardzo miła, konkretna osoba. Prowadziła moją ciążę. Dawała skierowania na wszystkie możliwe badania. Udzielała szczegółowych informacji nawet nie pytana. Na każdej wizycie robiła USG , jeździłam do niej z przyjemnością - a nie myślałam że można cieszyć się na wizytę u ginekologa. Pani dr była u mnie podczas porodu. Obecnie jestem szczęśliwą mamą, mimo to dalej jeżdżę do Lublina na badania kontrole:USG przezpochwowe, wymazy, cytologię, videokolposkopię. Polecam ròwnież parom które mają problemy z poczęciem potomstwa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych