Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

ginekolodzy w szpitalu w ostrowcu

58 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gosiek~

~gosiek~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 11:23:54

:blush: Miałam się odezwać po pierwszej wizycie u dr Mazura. Napiszę krótko: rzeczowy,konkretny fachowiec i do tego miły bez względu na to , czy przyjmuje prywatnie, czy na fundusz.
POLECAM

#42 ~Fado~

~Fado~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 12:37:28

Ginekologa trzeba bardzo rozważnie wybierać. Swego czasu mojej koleżance (w ciąży) jeden taki powiedział, że to ciąża pozamaciczna i chciał kierować ją na badania, zabiegi. Poszła do innego i okazało się że wszystko jest w porządku, urodziła zdrowe maleństwo. Ale co się nerwów najadła, to jej.

#43 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 13:26:06

Na oddziale jest tylko dwóch lekarzy ,którzy coś prezentują. Jest to Pan Szczepaniak i jeszcze jeden ale nie jest to Karolik.Gawron ,Frydecka i Martynowska. Jest to znana ekipa hohsztaplerow i cwaniaczków .Reszta może być .

Gdzieś wyczytałam same pochlebstwa o dr Martynowskiej. Czy rzeczywiście to taki dobry specjalista? może ktoś wie coś na jej temat?

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 15:47:10

sama sobie nie polecam, prawie zabił dziecko mojej znajomej teraz jest niepełnosprawne, a ja mam w tym szpitalu rodzić i dlatego o niego pytam

Masz problem. Sprawa bada prokuratura. Gdy ustali adres IP grozi ci za ten wpis do 2 lat więzienia,grzywna na cele harytatywne.To jest przestepstwo naruszenia dóbr osobistych tego lekarza.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 15:48:18

sama sobie nie polecam, prawie zabił dziecko mojej znajomej teraz jest niepełnosprawne, a ja mam w tym szpitalu rodzić i dlatego o niego pytam

Masz problem. Sprawa bada prokuratura. Gdy ustali adres IP grozi ci za ten wpis do 2 lat więzienia,grzywna na cele harytatywne.To jest przestepstwo naruszenia dóbr osobistych tego lekarza.

#46 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2012 - 22:02:46

nie polecam popielskiej ani szczepaniakowej. siostra chodzila do popielskiej i niby bylo ok, u szczepaniakowej byla na 3D i tez ok a za tydz miala przedwczesny porod, szyjka macicy byla za gietka i miala rozwarcie na 6 mm. stracila dzidziusia.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 14:14:40

http://daa.pl/prosze_o_pomoc

#48 ~GOSIA~

~GOSIA~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 20:45:58

Oni wszyscy diabła warci, jak prywatnie to umieją się pacjentem zająć, a na NFZ to wielka LIPA.

#49 ~wiolka~

~wiolka~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 21:10:58

ja bardzo miło wspominam doktora Gawrona i Aleksandrowicz. Dla mnie koniowałem jest Piasecki, pacjentki traktuje jako zło konieczne, zawsze opryskliwy.

doktor Piasecki to fantastyczny specjalista

#50 ~Iga.~

~Iga.~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 20:10:01

Frydecka okropna zero dobrego podejscia do pacjenta, nie liczy się z bólem. Nie polecam

#51 ~Iga.~

~Iga.~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 20:10:50

Frydecka okropna zero dobrego podejscia do pacjenta, nie liczy się z bólem. Nie polecam

#52 ~Pacjetka~

~Pacjetka~
  • Goście

Napisano 21 maj 2016 - 21:34:56

Obecnie polecam tylko i wyłącznie dr.Szwabowicza wspaniały człowiek który nie podchodzi do pacjenta jak do nr w kolejce tylko robi wszystko aby pomóc lekarz z powolania

#53 ~dorota12325@amorki.pl~

~dorota12325@amorki.pl~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 14:19:31

Witam.Czy któraś z Kobiet miała zabieg usunięcia macicy na oddziale w Ostrowcu? Jak wygląda taki zabieg? Jaki lekarz jest w tym dobry i czy trzeba najpierw ustalać termin czy poprostu jechać ze skierowaniem.Pozdrawiam.

#54 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 12:58:19

Ja osobiście polecam dr Kozaka Krzysztofa.Godny zaufania i cc zrobił po mistrzowsku.

#55 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 20:02:33

Ja rodziłam w Ostrowcu i właśnie moim lekarzem prowadzącym był Kozak jest to bardzo uczciwy Lekarz...

#56 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2017 - 19:06:48

Czy wie ktoś w jakich godzinach przyjmuje dr Martynowska? I ile trzeba czekać na wizytę?

#57 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 14:43:02

To nic , że miły , ale nie fachowy. Przez niego umarłby mój syn , który teraz ma 22 lata. To tylko interwencji doktora Szatki żyje, za co ogromne dzięki.

#58 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 19:45:59

Witam.Czy któraś z Kobiet miała zabieg usunięcia macicy na oddziale w Ostrowcu? Jak wygląda taki zabieg? Jaki lekarz jest w tym dobry i czy trzeba najpierw ustalać termin czy poprostu jechać ze skierowaniem.Pozdrawiam.

#59 DeckRyk

DeckRyk

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 luty 2019 - 18:49:35

nie polecam tego osrodka zdrowia 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych