Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ginekolodzy w szpitalu w ostrowcu

58 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~radzia~

~radzia~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 09:55:36

http://www.fakt.pl/Z...ly,81420,1.html

#22 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 11:37:49

Witam, ja osobiście polecam dr Chwyczkę, jest miły, dba o pacjentki. Choć obawiam się rodzić w szpitalu w Ostrowcu bo słyszałam więcej negatywnych inforamcji, może nie o samych lekarzach lecz o położnych i pielęgniarkach.

#23 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 12:03:43

http://www.fakt.pl/Zrozpaczona-matka-pyta-Czy-moja-Ewa-musiala-umrzec-,artykuly,81420,1.html

to straszne współczuje rodzinie

#24 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 21:38:41

Dziwne, że Szczepaniaka jeszcze za to łapownictwo nie zamknęli, przecież każdy o tym wie, jak mu się ręce do kasy kleją... A Aleksandrowicz, cóż...trudno chyba się leczyc u tak przystojnego ginekologa...? ;-) Ech, człowiek o głupotach myśli. Ale swoją drogą, polecam wszystkim dr Izę Frydecką - super specjalistka i bardzo fajna jako człowiek. Nawet posiedzenie na koźle łatwiej się znosi, jak miła, zabawna atmosfera... Tyle że ona od kilku lat w swoim gabinecie jest po prostu obleeeeeeegana.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 10:57:34

Pacjentki z Ostrowca poznaly się na miejscowych specjalistach i wybierają do porodu inne szpitale.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 18:49:26

Pacjentki z Ostrowca poznaly się na miejscowych specjalistach i wybierają do porodu inne szpitale.

Na oddziale jest tylko dwóch lekarzy ,którzy coś prezentują. Jest to Pan Szczepaniak i jeszcze jeden ale nie jest to Karolik.Gawron ,Frydecka i Martynowska. Jest to znana ekipa hohsztaplerow i cwaniaczków .Reszta może być .

#27 ~kaha~

~kaha~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 15:08:20

DR.Iza Frydecka-polecam

#28 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 19:29:35

to ciekawostka bo w szpitalu jakos nie jest p doktor az tak bardzo zainteresowana chorymi pacjetkami i nie polecam tej p doktor i nie zgodze sie z wyzej opinia sama przekonalam sie ze dzieli pacjetki a tak nie powinno byc szpital ma zepewnic opieke medyczna na rowni narazie mamy do tego prawo bo oplacamy skladki i nie moze tak byc ze pacjentka p doktor jest jest najwazniesza a inna lezy to niech sobie lezy z szacunkiem ale taka prawda uznanie dla innych lekarzy z ginekologii

HMMM?i Frydecka i Martynowska mają olewające podejście w szpitalu,raz nie chciałay udzielic mi informacji po badaniu KTG,stwierdziły,że one tego badania nie zlecały i niech mi odczyta lekarz,który to zlecił,to raz a dwa to po porodzie a była to cesarka i poźniej stan zapalny szwu i brzucha,ból niesamowity,ledwo się poruszałam,zgłosiłam się do szpitala i jedna z nich ta niższa miała głęboko w 4litarach to jak się czuję i z wielką łaską mnie przyjeła i przebadała,to samo karolik-lekarz od siedmiu boleści,sadysta,totalna znieczulica. POlecam Aleksandrowicza.

#29 ~gosiek~

~gosiek~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 15:20:33

4 tydz. ciąży to każdy zdiagnozuje. Co do dr Gawrona, jest on popularny,bardzo kontaktowy, dbający o pacjentki. Jednak co do jego fachowosci słyszałam różne rzeczy. A znajomość fachu jest dla mnie wazniejsza od aparycji i podejścia do pacjentki, chociaż to też jest ważne.A słyszał ktoś o dr Popielskiej?

#30 ~gosiek~

~gosiek~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 15:27:59

Dobre pytanie. Dr Popielska przyjmuje razem z dr Mazurem w przychodni na Targowej. Niestety nikt nic o nich nie wie... Ja zapisałam się na pierwszą wizytę do dr Mazura. Poczekamy, zobaczymy... Jak już będzie po, napewno podzielę się informacjami.
Chcę jeszcze dodać, że przez kilka dobrych lat chodziłam do dr Karolika. Z przykrością stwierdzam, że oprócz zdrowych pacjentek, które płacą za wizytę niewiele go już interesuje.

#31 ~oczekująca~

~oczekująca~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 20:08:57

Dr Popielska przyjmuje na ul. Targowej. Z tego, co słyszałam, to dobry specjalista i ma dobrze wyposażony gabinet,również w usg dopochwowe.

#32 ~bib~

~bib~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 09:42:11

Dobre pytanie. Dr Popielska przyjmuje razem z dr Mazurem w przychodni na Targowej. Niestety nikt nic o nich nie wie... Ja zapisałam się na pierwszą wizytę do dr Mazura. Poczekamy, zobaczymy... Jak już będzie po, napewno podzielę się informacjami.
Chcę jeszcze dodać, że przez kilka dobrych lat chodziłam do dr Karolika. Z przykrością stwierdzam, że oprócz zdrowych pacjentek, które płacą za wizytę niewiele go już interesuje.

#33 ~AAA~

~AAA~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 09:49:35

Dr Popielska- bardzo dobry specjalista. Jeszcze żaden lekarz nie zrobił mi tak dokładnego wywiadu lekarskiego. Do tego przemiła i zna się na swoim fachu.

#34 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 11:13:40

4 tydz. ciąży to każdy zdiagnozuje. Co do dr Gawrona, jest on popularny,bardzo kontaktowy, dbający o pacjentki. Jednak co do jego fachowosci słyszałam różne rzeczy. A znajomość fachu jest dla mnie wazniejsza od aparycji i podejścia do pacjentki, chociaż to też jest ważne.A słyszał ktoś o dr Popielskiej?

Dr Gawron to świetny specjalista, w moim przypadku postawił super trafną diagnozę , potwierdzoną w Wawie. Chodzę do Niego od blisko 2 lat i każdej z dziewczyn polecę Go z czystm sumieniem.

#35 ~abo~

~abo~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 19:17:54

Polecam dr. Popielską z Targowej,sympatyczna,dobrze wyposażony gabinet(usg dopochwowe),w razie pilnej wizyty czy monitoringu cyklu,pani dr.może się dostosować z terminem i godz.dogodną dla pacjentki.Od niedawna można skorzystać na Targowej z wizyty na NFZ,zarejestrować się przez stronę internetową przychodni.

#36 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 23:31:52

Chwyczko Stanisław, usg dopochwowe w cenie wizyty, tak samo jak cytologia

#37 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 07:06:58

Chwyczko Stanisław, usg dopochwowe w cenie wizyty, tak samo jak cytologia

tak najlepszy lekarz na oddziale w szpitalu iwdomu jest bardzo miłym człowiekiem odrazu mija stres przed badaniem wida ze jest lekarzem z powołania a nie karierowicz jak pozostali

#38 ~kar~

~kar~
  • Goście

Napisano 20 luty 2011 - 21:59:29

Doktora Mazura znam od dobrych kilkunastu lat dziesięć lat temu przyjmował w poradni K i ostrowieckim szpitalu ale przeniósł się do szpitala w Lipsku. Prowadził mi kiedyś ciąże i od sierpnia prowadzi mi następną. Bardzo konkretny lekarz a zarazem miły.

#39 ~gosiek~

~gosiek~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 11:14:57

Doktora Mazura znam od dobrych kilkunastu lat dziesięć lat temu przyjmował w poradni K i ostrowieckim szpitalu ale przeniósł się do szpitala w Lipsku. Prowadził mi kiedyś ciąże i od sierpnia prowadzi mi następną. Bardzo konkretny lekarz a zarazem miły.

#40 ~gosiek~

~gosiek~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 11:18:19

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych