Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ginekolodzy w szpitalu w ostrowcu

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kalina~

~kalina~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 19:00:06

Mam pytanie, czy ktoś może mi podać nazwiska lekarzy ginekologów pracujących na porodówce w ostrowcu św. Szczególnie chodzi mi o to czy pracuje tam lekarz z Lipska Kozak?

#2 ~lipszczanka~

~lipszczanka~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 19:21:43

Tak, pracuje.

to nie lekarz to ła -----------------aż nie polecam

#3 ~~Kamila~~

~~Kamila~~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2010 - 15:42:42

A ja polecam.

#4 ~kalina~

~kalina~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2010 - 16:30:34

sama sobie nie polecam, prawie zabił dziecko mojej znajomej teraz jest niepełnosprawne, a ja mam w tym szpitalu rodzić i dlatego o niego pytam

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 06:52:06

sama sobie nie polecam, prawie zabił dziecko mojej znajomej teraz jest niepełnosprawne, a ja mam w tym szpitalu rodzić i dlatego o niego pytam

nie znam lepszych lekarzy jak w ostrowieckim szpitalu sa bardzo mili amusiałam skorzystac z lecznia szpitalnego wyrazy podziekowania im sie naleza a nie krytyka a po zatym pielęgniarki są super

#6 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 09:21:29

nie znam lepszych lekarzy jak w ostrowieckim szpitalu sa bardzo mili amusiałam skorzystac z lecznia szpitalnego wyrazy podziekowania im sie naleza a nie krytyka a po zatym pielęgniarki są super

tak popieram az miło jest przebywac w szpitalu a zwłaszcza gdy ma dyzur lekarz st chwyczko nie dzieli pacjentek twoje moje tylko jednakowo traktuje

#7 ~50+~

~50+~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2010 - 22:22:49

tak popieram az miło jest przebywac w szpitalu a zwłaszcza gdy ma dyzur lekarz st chwyczko nie dzieli pacjentek twoje moje tylko jednakowo traktuje

CHOć jestem z woj. mazowieckiego wszystkie dzieci urodziłam w szpitalu w Ostrowcu i dzięki temu żyją-było to w czasach gdy ordynatorem był dr. Krzykawski, ale i dr. Chwyczko pamiętam doskonale.Oni są po prostu specjalistami w swojej dziedzinie.....

#8 ~~kaska~~

~~kaska~~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2010 - 08:24:09

CHOć jestem z woj. mazowieckiego wszystkie dzieci urodziłam w szpitalu w Ostrowcu i dzięki temu żyją-było to w czasach gdy ordynatorem był dr. Krzykawski, ale i dr. Chwyczko pamiętam doskonale.Oni są po prostu specjalistami w swojej dziedzinie.....

Krzykawski juz nie zyje ordynator tez konkretny szczepaniak jako szef ginekologii ale ma zawsze wyraz twarzy jak byl zly ale lecza konkretnie ale bardzo sympatyczni i b znani to chwyczko i aleksandrowicz az milo gdy maja dyzur pacjetki czuja sie pewnie

#9 ~elemelek~

~elemelek~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2010 - 15:34:41

Dziwne, że Szczepaniaka jeszcze za to łapownictwo nie zamknęli, przecież każdy o tym wie, jak mu się ręce do kasy kleją... A Aleksandrowicz, cóż...trudno chyba się leczyc u tak przystojnego ginekologa...? ;-) Ech, człowiek o głupotach myśli. Ale swoją drogą, polecam wszystkim dr Izę Frydecką - super specjalistka i bardzo fajna jako człowiek. Nawet posiedzenie na koźle łatwiej się znosi, jak miła, zabawna atmosfera... Tyle że ona od kilku lat w swoim gabinecie jest po prostu obleeeeeeegana.

#10 ~~kazimiera~~

~~kazimiera~~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2010 - 22:24:55

Dziwne, że Szczepaniaka jeszcze za to łapownictwo nie zamknęli, przecież każdy o tym wie, jak mu się ręce do kasy kleją... A Aleksandrowicz, cóż...trudno chyba się leczyc u tak przystojnego ginekologa...? ;-) Ech, człowiek o głupotach myśli. Ale swoją drogą, polecam wszystkim dr Izę Frydecką - super specjalistka i bardzo fajna jako człowiek. Nawet posiedzenie na koźle łatwiej się znosi, jak miła, zabawna atmosfera... Tyle że ona od kilku lat w swoim gabinecie jest po prostu obleeeeeeegana.

to ciekawostka bo w szpitalu jakos nie jest p doktor az tak bardzo zainteresowana chorymi pacjetkami i nie polecam tej p doktor i nie zgodze sie z wyzej opinia sama przekonalam sie ze dzieli pacjetki a tak nie powinno byc szpital ma zepewnic opieke medyczna na rowni narazie mamy do tego prawo bo oplacamy skladki i nie moze tak byc ze pacjentka p doktor jest jest najwazniesza a inna lezy to niech sobie lezy z szacunkiem ale taka prawda uznanie dla innych lekarzy z ginekologii

#11 ~elemelek~

~elemelek~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2010 - 10:51:05

Ad vocem do Kazimiery. Co do dzielenia pacjentek na "lepsze" i "gorsze" - leżałam w szpitalu (pewne powikłania, nie poród) i byłam kierowana od zupełnie innego lekarza, z zewnątrz. Potem zaczęłam chodzic do dr Frydeckiej - tylko i wyłącznie dlatego, że miałam z jej strony dobrą opiekę w szpitalu, zainteresowanie i troskę, której nie przejawiają znów tak szeroko inni lekarze. Druga rzecz, że znając niemalże wszystkich lekarzy ginekologów z nieco innego "gruntu" - do niektórych nie wybrałabym się chociażby ze względu właśnie na tą znajomośc. Ale nie o to chodzi, by tu kogokolwiek bronic czy atakowac - nie zależy mi na tym, by dr Frydeckiej pacjentem "napędzac", bo ma ich ona aż nadmiar. Dziewczyna pytała o opinie co do ginekologów i kogo można polecic - z czystym sumieniem również dr Stanisława Chwyczkę (dobry fachowiec i niezwykle taktowny człowiek) i dr Aleksandrowicza - ten również jest chwalony. I uprzedzając ewentualne uwagi - wiadomo, że upływ lat, doświadczenia i przypływ pieniędzy zmieniają niemal każdego lekarza.

#12 ~~kama~~

~~kama~~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2010 - 14:02:01

A co sądzicie o dr Karoliku? Czy to dobry specjalista?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2010 - 15:03:08

Który lekarz ma w swoim gabinecie usg dopochwowe?

#14 ~~kama~~

~~kama~~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 12:22:35

Który lekarz ma w swoim gabinecie usg dopochwowe?

prywatne gabinety maja napewno wszystkie

#15 ~zocha~

~zocha~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 17:34:24

Właśnie nie wszystkie. Wiem jedynie,że dr Szczepaniak mają, ale oni odpadają. Interesuje mnie, kto oprócz nich

#16 ~ojciec~

~ojciec~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 21:09:33

Karolik i Aleksandrowicz mają u siebie, Aleksandrowicz zdiagnozował za jego pomocą mojej żonie ciążę w 4 tygodniu :-)

#17 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 02 luty 2010 - 12:37:59

Karolik i Aleksandrowicz mają u siebie, Aleksandrowicz zdiagnozował za jego pomocą mojej żonie ciążę w 4 tygodniu :-)

4 tydz. ciąży to każdy zdiagnozuje. Co do dr Gawrona, jest on popularny,bardzo kontaktowy, dbający o pacjentki. Jednak co do jego fachowosci słyszałam różne rzeczy. A znajomość fachu jest dla mnie wazniejsza od aparycji i podejścia do pacjentki, chociaż to też jest ważne.A słyszał ktoś o dr Popielskiej?

#18 ~bebe~

~bebe~
  • Goście

Napisano 04 luty 2010 - 15:45:01

nie, chociaż wydawało mi się, że z różnych względów (branża, w której pracuję, ale bynajmniej nie roznosiciel leków ;-) - znam nazwiska lub kojarzę wszystkich ginekologów w Ostrowcu;

#19 ~Dino~

~Dino~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 07:50:14

USG dopochwowe ma gabinet w NZOZ OPIEKUN przy Targowej. Przyjmuje tam przemiła pani doktor Popielska. Porada u niej trwa długo bo nie opyla tylko przeprowadza dokładne badanie i wywiad. Polecam

#20 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 15:11:56

A ja polecam dr Karolika u mnie wykrył ciąże pozamaciczną i dzięki temu szybko znalazłam się na stole operacyjnym i żyje :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych