Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~nobody~

~nobody~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 08:38:08

Ty oczywiście śmieci spalasz w piecu.

Ilu jeszcze was, troglodytów, zostało?

PS. Swoją drogą opłata 21 zł/os/mies to przesada. W tym Grójcu to chyba najdrożej w promieniu wielu kilometrów.

 


Ty oczywiście śmieci spalasz w piecu.

Ilu jeszcze was, troglodytów, zostało?

Hehehe! Tego was tam uczą? "troglodytów". Ach, jakie to światowe! Elita i troglodyci. Nie mam żadnego pieca w domu więc nie spalam śmieci ani niczego. A ty jesteś zwykła płatną .... wiesz kim.#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:47:26

Hehehe! Tego was tam uczą? "troglodytów". Ach, jakie to światowe! Elita i troglodyci. Nie mam żadnego pieca w domu więc nie spalam śmieci ani niczego. A ty jesteś zwykła płatną .... wiesz kim.


Morda w kubeł parchu Pislamski , wspierający faszyzujące świnie i homogeniczną etniczność kraju.

#23 ~R-m~

~R-m~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 12:44:20

Prawda jest taka, że rząd nie spełnia swoich podstawowych funkcji wobec obywatela. Wybiera się ludzi do decydowania o Państwie , aby ludiom żyło się lepiej i wygodniej. Tymczasem rząd nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Podwyższać podatki i wszelkie inne opłaty, to każdy głupi potrafi, ale stworzyć sensowny program gospodarki odpadami, dla dobra ogólnego, to już nie wystarczy tylko gadać. Bardzo dobrym rozwiązaniem było wprowadzenie opłat za plastikowe torebki, których coraz mniej wiatr roznosi.Teraz rząd musi stworzyć sensowny program segregacji śmieci, kaucji za plastikowe butelki i walki ze smogiem. Inaczej sami utoniemy w tych śmieciach a przyszłym pokoleniom pozostawimy żałosną pustynię. Jednym z pilnych do załatwienia problemów jest zakaz wwozu na teren Polski i składowania, bądź utylizacji "obcych" śmieci, bo zatrucie wód gruntowych,to już trochę większy problem niż kilka butelek. Niestety takie działania są kosztowne, ale gdy  te pieniądze są przeznaczane na inne cele, bądź wykorzystywane nieefektywnie, to takim "rządzicielom" trzeba podziękować przy najbliższych wyborach. I nie ma tu nic do rzeczy pod jaką flagą ci mądrale napychają swoje kieszenie (bo po to oni się pchają do tego rządzenia), tylko o to chodzi, że oni są po prostu nieudolni w zarządzaniu państwem.#24 ~W kosmos z nimi~

~W kosmos z nimi~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 13:46:21

Prawda jest taka, że rząd nie spełnia swoich podstawowych funkcji wobec obywatela. Wybiera się ludzi do decydowania o Państwie , aby ludiom żyło się lepiej i wygodniej. Tymczasem rząd nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Podwyższać podatki i wszelkie inne opłaty, to każdy głupi potrafi, ale stworzyć sensowny program gospodarki odpadami, dla dobra ogólnego, to już nie wystarczy tylko gadać. Bardzo dobrym rozwiązaniem było wprowadzenie opłat za plastikowe torebki, których coraz mniej wiatr roznosi.Teraz rząd musi stworzyć sensowny program segregacji śmieci, kaucji za plastikowe butelki i walki ze smogiem. Inaczej sami utoniemy w tych śmieciach a przyszłym pokoleniom pozostawimy żałosną pustynię. Jednym z pilnych do załatwienia problemów jest zakaz wwozu na teren Polski i składowania, bądź utylizacji "obcych" śmieci, bo zatrucie wód gruntowych,to już trochę większy problem niż kilka butelek. Niestety takie działania są kosztowne, ale gdy te pieniądze są przeznaczane na inne cele, bądź wykorzystywane nieefektywnie, to takim "rządzicielom" trzeba podziękować przy najbliższych wyborach. I nie ma tu nic do rzeczy pod jaką flagą ci mądrale napychają swoje kieszenie (bo po to oni się pchają do tego rządzenia), tylko o to chodzi, że oni są po prostu nieudolni w zarządzaniu państwem.


Czyli ten co nie pozwoli mordować górnictwa i twierdzi że mamy węgla na następne 200 lat musi odejść razem z banksterem,który obiecał milion elektrycznych aut. Prezes też powinien jeździć lub inaczej być wożonym czymś bardziej ekologicznym niż trucicielem tdi.

#25 ~Mietek~

~Mietek~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 20:40:31

Płaćta chamy i nie marudźta.#26 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 21:23:12#27 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2018 - 21:25:47

 zainteresowanym współpracą, grupa na FB: Informacja publiczna - wnioski grupy,  :-)

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych