Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gdzie zrobić tattoo w Warszawie ?

tatuaż warszawa studio tatuażu

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ewita~

~ewita~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 09:41:25

Hej wszystkim :) czy możecie podzielić się namiarem na sprawdzone studio tatuażu w stolicy ? W końcu się zdecydowałam i od razu wymyśliłam sobie dość skomplikowany wzór także szukam naprawdę doświadczonego i utalentowanego fachowca :)

#2 ~allek_w~

~allek_w~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 10:07:22

hmm wiesz co na mysl przychodzi mi tylko studio jah love tattoo. znajdziesz ich na ulicy Wilczej także to ścisłe centrum. mają w ekipie kilka osób i na pewno znajdziesz wśród nich takiego, który taki portret wykona 1:1.

#3 ~zibilol~

~zibilol~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 19:43:15

ja tez moge smialo polecic to studio na uliczy wilcznej w wawie. tam w zespole pracuje kilka osób, każda z nich w sumie ma inny styl i charakter pracy takze zalezy od tego co chcesz sobie wytatuowac :)

#4 ~dowira~

~dowira~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 09:07:34

tak, jah love tattoo najlepsze :) robiłam cover u Adolfa i jeden kolorowy tatuaż u Kingi. Bardzo utalentowani ludzie, dobre warunki. ewita, najlepiej zerknij sobie na ich fanpage na facebooku, tam możesz sobie obejrzeć fotki ich dotychczasowych prac :)

#5 ~ewita~

~ewita~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 09:27:37

wow bardzo Wam dziękuje za tak liczne odpowiedzi :) zajrzałam dziś na wątek z nadzieją na jakieś info i prosze - super :) namiar na jah love tattoo juz zapisalam i na pewno odezwe się do nich :) jeszcze raz dzieki :)

#6 ~TheMedia~

~TheMedia~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:59

Jest o ile pamiętam Alternative Studio. Przy zrobieniu tatuażu pamiętaj też o odpowiedniej pielęgnacji takiego tatuażu. I tutaj swietnym kosmetykiem jest Tattoo Butter Loveink, nie zawiera żadnych parabenów .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tatuaż, warszawa, studio tatuażu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych