Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie zjeść w Radomiu?

jedzenie radom

69 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 22:34:59

Teatralna kiedyś była jedną z lepszych, ale obecnie niestety ten "inny poziom" jest coraz bardziej widoczny - wydaje mi się, że zostaje w tyle.

#42 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 08:54:45

Polecam Mega Zapiekanki na Traugutta. Szpinak z kurczakiem i do tego sos ziołowo czosnkowy. Wiele dodatkow kazdy znajdzie cos dla siebie.

#43 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 08:57:15

Mega Zapiekanki na Traugutta. Polecam

#44 ~ANITKA~

~ANITKA~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2017 - 14:06:45

Najlepsze jedzenie w jadłam w pasji, (na słowackiego) . Świeże, duzy wybór, aha szczególnie posmakowało mi pizza  - RUCOLA PROSCIUTTO pyszne  do  tej pory ślinka mi leci jak sobie przypomnę!

#45 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 21:04:34

Zdecydowanie Teatralna. Klasa, pyszne jedzenie. Steki i golonka! Do tego obsługa na najwyższym poziomie.

#46 ~bereszka~

~bereszka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 19:36:16

A ja tez jadłam w Pasji i pyszne jedzenie świeże no i tu także obsługa pierwsza klasa! Na prawdę super  klimatyczne miejsce.
Często bywam tam z chłopakiem i jemy sobie obiadki.

#47 ~VERONA~

~VERONA~
  • Goście

Napisano 13 luty 2017 - 14:54:33

Ja tam też jadam w Pasji rzeczywiście  ma pyszne jedzenie no i dosyć fajną obsługę. Odkąd raz spróbowałam tak często powracam. Szczególnie uwielbiam pizze!

#48 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 22:17:01

To akurat racja, w Pasji jest dobre jedzenie, ale znam przynajmniej jedno lepsze miejsce w Radomiu z wiodącą kuchnią europejską.
Odnośnie pizzy - to akurat również uważam za minus - wiele knajpek próbuje wtrącić to do menu, bo marże są na tym nieprzyzwoite i w takiej restauracji pizza w menu, to moim zdaniem ślepa pogoń za $$$.
Przepraszam, ale wg mnie, do dobrej restauracji, która nie specjalizuje się przede wszystkim we włoskiej kuchni, pizza po prostu pasuje jak pięść do nosa.
Jeśli ktoś ma ochotę na najbardziej włoską pizzę, to nie znam nic bardziej odpowiedniego niż La Favorita. Typowo włoska kuchnia, makarony zresztą też dość dobre. Jeśli ktoś szuka typowo włoskiego menu, to tam będzie bardziej zadowolony niż w Pasji.
Pasję oczywiście polecam odwiedzić, ale z menu ostatnią rzeczą którą warto wybrać jest pizza.</p></p>

A ja uważam , ze ich pizza jest najlepsza w mieście! W Ła gaboruta pizza Prosciutto to pizza z szynka konserwowa

#49 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 22:17:24

To akurat racja, w Pasji jest dobre jedzenie, ale znam przynajmniej jedno lepsze miejsce w Radomiu z wiodącą kuchnią europejską.
Odnośnie pizzy - to akurat również uważam za minus - wiele knajpek próbuje wtrącić to do menu, bo marże są na tym nieprzyzwoite i w takiej restauracji pizza w menu, to moim zdaniem ślepa pogoń za $$$.
Przepraszam, ale wg mnie, do dobrej restauracji, która nie specjalizuje się przede wszystkim we włoskiej kuchni, pizza po prostu pasuje jak pięść do nosa.
Jeśli ktoś ma ochotę na najbardziej włoską pizzę, to nie znam nic bardziej odpowiedniego niż La Favorita. Typowo włoska kuchnia, makarony zresztą też dość dobre. Jeśli ktoś szuka typowo włoskiego menu, to tam będzie bardziej zadowolony niż w Pasji.
Pasję oczywiście polecam odwiedzić, ale z menu ostatnią rzeczą którą warto wybrać jest pizza.</p></p>

A ja uważam , ze ich pizza jest najlepsza w mieście! W Ła gaboruta pizza Prosciutto to pizza z szynka konserwowa

#50 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 22:21:25

Oczywiście chodziło o La favorita- pizza z polskiej maki, z nędznej jakości serem i szynka konserwowa- bleee

#51 ~Daroo~

~Daroo~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 09:30:26

Jeśli ktoś podaje do pizzy sos majonezowo-czosnkowy to nie ma pojęcia o pizzy i dyskwalifikuje go do podawania kuchni włoskiej, bo nie ma o niej najmniejszej świadomości. Dobrze jeździć autem nie wystarczy posiadać Pr.jazdy - dobrze gotować nie wystarczy czytać przepisy.

#52 ~Daroo~

~Daroo~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 09:41:32

[quote name="Gość" post="3398583" timestamp="1473746520"]
Jeśli ktoś podaje do pizzy sos majonezowo-czosnkowy to nie ma pojęcia o pizzy
No ale tam sa oliwy do pizzy, czosnkowa i ostra. Sos można poprosić ale nie jest sos do pizzy, ktory sie do nie otrzymuje tylko można poprosić .
Radom to moje miasto rodzinne i wracam tu do rodziny, często odwiedzamy Pasje i wg mnie pizza idealnie uzupełnia pyszne dania, gdyż zawsze zamawiamy ja dla naszych dzieci (na pewno nie zjadłyby żołądków czy muli, na ktore my wracamy) restauracja jest przyjaźnie nastawiona do dzieci , jest fajny kącik zabaw a pizza jest wypiekana w piecu na drewno wiec to nie jest "zwykły" placek. Nie mieszkam w Radomiu od 15 lat i dziwi mnie skąd w ludziach w Radomiu tyle "zawiści" i krytyki, zamiast cieszyć sie ze macie fajne miejsca, miasto sie rozwija to zawsze narzekanie :-/ eChyba powinna tu byc przeprowadzona jakaś terapia zbiorowa.

#53 ~Daroo~

~Daroo~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 09:46:18

Węglem? na pewno? ;-P
Pizza z pieca węglowego raczej nie brzmi zachęcająco... ;-P
Odnośnie pizzy - wiele pizzeri nie używa sera, lecz wyrobu sero-podobnego czyli topionych resztek. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda w porządku - ale ser się nie ciągnie - jakby coś wspólnego z twarogiem miał.
Ciekawe jest tu dagrasso - to które kiedyś było przy statoilu - wg mnie kiepskie i ser się nie ciągnął, natomiast to na kelles krauza, zupełnie inna bajka - całkiem fajne.
Co gorsza jest jest jeszcze jedna odnowiona nie tak dawno knajpka, znana z pizzy. Miejsce fajne, żeby posiedzieć ze znajomymi, menu dość obszerne - steki itp. tylko ser na pizzy się nie ciągnie ;-).</p></p>

Sprostuje tylko czyjaś wypowiedz... Pizza w Pasji wypiekana jest w piecu na drewno, opiekaną drewnem a nie węglem (ch No i ser to na sto procent Mozarella, zreszta jesli ktoś ma wątpliwości- można zapytać kucharza aby ja pokazał, śni przygotowują ja na oczach ludzi).

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 09:49:18

Proponuję abyś odwiedził Mohito na Grzecznarowskiego (tam gdzie Lemon).
Niewiele ludzi wie, że to też restauracja. Jak mamy Gości zagranicznych, to szefostwo zawsze tam ich zabiera. Mają dość ciekawe menu i najważniejsze: powtarzalny smak.
Osobiści polecam steki, zupę z baraniny i rewelacyjne racuchy.

Tylko tam strasznie śmierdzi... opinie tez maja nieciekawe

#55 ~Karola 343.5~

~Karola 343.5~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 10:01:29

Dużej świecy do tego nie trzeba - jest jak najbardziej w porządku, tylko mnie trochę mierzi udowadnianie podium z jednoczesnym dostosowaniem się do popytu na 'przeciętność'.

Widać "kolego" lub "koleżanko" ze bardzo ci ta pasja nie pasuje... czyżby konkurencja ktora nie moze pogodzić, sie ze jest tam lepiej niż u was? Ojjj nie ładnie. Zajmijcie sie lepszym gotowaniem a nie krytykommiejsxa w którym gotuje sie dobrze. Na pewno można zjeść w kilku miejscach w Radomiu, ale to ze Pasja to miejsce godne polecenia nie ulega wątpliwości, jesli ci nie pasuje to ok, nie odwiedzaj ale po co na sile próbujesz zniechęcić innych? Moze poprostu niech każdy przekona sie sam czy oby ta zarzucona "pogon za przecietnoscia" ma tam
Miejsce? Bo wg mnie to joni w Radomiu podążaj za trendami w gadtronomii
Jestem za odwiedzeni : Pasji, Mama Mia, bella italia i sushi Edo.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 22:51:48

Tak to juz w Radomiu jakos bywa, ze jesli ktoś, cos pochwali to zapewne "propaganda" a jak skrytykuje to pewnie konkurencja- zero obiektywności.
Musisz iść i sie przekonać, mysle ze dość szybko można to zweryfikować, np szukając opini o danym miejscu , na trip advisor czy Google- tam sa te opinie chyba najbardziej miarodajne.
Ja najbardziej lubię pizzę z kilku wymienionych wyżej.

#57 Piotrek43

Piotrek43

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 13:57:29

Teatralna kiedyś była jedną z lepszych, ale obecnie niestety ten "inny poziom" jest coraz bardziej widoczny - wydaje mi się, że zostaje w tyle.

zgadzam się .... kiedyś często tam zaglądalem

#58 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 20:14:19

Garnizon wina jak dotąd najlepsze miejsce

#59 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 19:19:24

Pasja- super jedzenie szapoba dla szefa kuchni naprawdę genialne dorsz, polędwiczki palce lizać

#60 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 19:20:27

Pasja- super jedzenie szapoba dla szefa kuchni naprawdę genialne dorsz, polędwiczki palce lizać

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jedzenie, radom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych