Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie zjeść w Radomiu?

jedzenie radom

70 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marlon

Marlon

VIP

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12338 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 11:46:43

przetestowałem raczej wszystkie knajpy i pomimo plusów i minusów każdej, najlepiej czuję się w pivovari. 

Mam to samo. Jeżeli mam wybrać jakiś lokal, to na pierwszym miejscu jest Pivovarnia...

#22 ~gluslado~

~gluslado~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 10:22:17

Ja jestem tym chińczykiem z Sienkiewicza zaskoczony! Ktoś tam wcześniej polecał, stwierdziłem ostatnio: a wpadnę i zobaczę. I naprawdę dobra szamka! Jak coś zjesć tak wiecie na szybko, to super sobie dają radę. Porcje naprawdę duże a ceny bardzo ok :P

#23 ~Bartosz46~

~Bartosz46~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 14:46:32

Mojito na strefie Łucznik - moim zdaniem w Radomiu nie mają konkurencji. Szczerze polecam

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 07:06:11

Ja jestem tym chińczykiem z Sienkiewicza zaskoczony! Ktoś tam wcześniej polecał, stwierdziłem ostatnio: a wpadnę i zobaczę. I naprawdę dobra szamka! Jak coś zjesć tak wiecie na szybko, to super sobie dają radę. Porcje naprawdę duże a ceny bardzo ok :P

Jeśli ktoś lubi chińszczyznę, jest ok, ja specjalnie nie przepadam, ale parę razy w roku zaglądam na właśnie tam i do wok'n'roll - jeśli ktoś gustuje w chińczykach to i jedno i drugie warto odwiedzić - niby chińczyki, ale jednak zupełnie inne.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 07:08:23

Mojito na strefie Łucznik - moim zdaniem w Radomiu nie mają konkurencji. Szczerze polecam

jest to całkiem niezły lokal, ale co do konkurencji - jednak się nie zgodzę. Warto sobie wyrobić własne zdanie i zajrzeć również i tam, ale moim zdaniem konkurencja trochę przewyższa mojito.

#26 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 08:37:19

ja jednak obstaję przy tym, że w Radomiu najsmaczniejsza jest Pasja, wiadomo każdy też lubi inną kuchnię ale jak ktoś jednak ceni sobie europejską kuchnię to drugiego takiego pysznego miejsca ze świecą szukać, a i obsługa bardzo miła więc w przyjemniej atmosferze spędza się tam czas 

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 22:41:56

ja jednak obstaję przy tym, że w Radomiu najsmaczniejsza jest Pasja, wiadomo każdy też lubi inną kuchnię ale jak ktoś jednak ceni sobie europejską kuchnię to drugiego takiego pysznego miejsca ze świecą szukać, a i obsługa bardzo miła więc w przyjemniej atmosferze spędza się tam czas

Dużej świecy do tego nie trzeba - jest jak najbardziej w porządku, tylko mnie trochę mierzi udowadnianie podium z jednoczesnym dostosowaniem się do popytu na 'przeciętność'.

#28 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 14:45:36

jest to całkiem niezły lokal, ale co do konkurencji - jednak się nie zgodzę. Warto sobie wyrobić własne zdanie i zajrzeć również i tam, ale moim zdaniem konkurencja trochę przewyższa mojito.

Zgadzam się z Gościem, że samki to subiektywne kwestie.

Zreszta czytałam gdzieś, że na smak składają się 3 rzeczy:
smakowitość (odczucia kubkami smakowymi) + aromat + to co widzimy = smak.

Z tym, że "smakowitość" ma podobno najmniejszy udział...;-)
Osobiście lubię kuchnie Mojito zarówno lunch'e jak i co jakiś czas coś bardziej wykwintnego a'la carte.

#29 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 19:45:02

Najlepsza Bella Italia. Pyszna pizza, makarony, przystawki. Klimat typowo wloski. Idealnie na spotkania rodzinne czy z przyjaciółmi ;)

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 09:10:45

Najlepsza Bella Italia. Pyszna pizza, makarony, przystawki. Klimat typowo wloski. Idealnie na spotkania rodzinne czy z przyjaciółmi ;)

Jeśli gustujemy we włoskiej kuchni La Favorita moim zdaniem lepsza

#31 ~Ippes~

~Ippes~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 12:57:53

Ja nawet jak za chińczykami jakoś mega nie przepadam, to w tym chińskim jadle ze smakiem kiedyś zjadłem :P ba, najadłem się porcją, a to u mnie nie jest oczywiste :P

#32 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 02 październik 2016 - 21:35:01

W Bella Italia jadłam pizzę i nie mówię, nie była zła, ale ta w pasji dużo smaczniejsza jak dla mnie i jednak przy nich pozostanę, fajnie że mają piec opalany drewnem to też nadaje charakteru, i niezależnie czy w lokalu czy na dowóz, zawsze była przepyszna

#33 ~flexxia~

~flexxia~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 21:14:08

W takim razie muszę tę belle odwiedzić, bo powiem szczerze - nigdy o nich nie słyszałam. Z tych wspomnianych dobrze znam tylko chińskie jadło, bo mam do nich mega blisko - i zdecydowanie mogę polecić, bo jedzonko zacne, dużo i tanio 

#34 ~Olaf~

~Olaf~
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 01:58:22

Ja jadłem przezajebisty stek w Mojito. Naprawdę umieją tam gotować. I serwować!

#35 ~Mesila~

~Mesila~
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 20:46:11

Mojito nie znam, ale w takim razie sprawdzę :P Bella tez jest na liście. Jak na razie sprawdziłam to chińskie jadło i zdecydowanie na plus moim zdaniem jak na chińczyka, oby następne były równie super :P

#36 ~Marel~

~Marel~
  • Goście

Napisano 15 październik 2016 - 16:53:22

Szef kazał mi towarzyszyć Włochowi, który serwisował nam maszynę. Na lunch kazał się zawieść do mojito, bo kiedyś jego kolega tam jadł jakąś ichnią zupę z pomidorów. 

Mimo, że nie lubię "pomidorówek" dla towarzystwa też zamówiłem.

Zmieniłem zdanie co do zup z pomidorów!

Włoch powiedział, że jest zdziwiony, że poza Italią zjadł tak doskonałą.

#37 ~robes~

~robes~
  • Goście

Napisano 21 październik 2016 - 08:27:18

ja sprawdziłem tego chińczyka ostatnio po robocie, jestem mega zadowolony. nie dość ze sie najadłem i to konkretnie, to było bardzo smacznie, czysto tam u nich, obsługa miła, szok. kiedys jeszcze na 100 procent wpadnę! 

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2016 - 01:00:28

ja sprawdziłem tego chińczyka ostatnio po robocie, jestem mega zadowolony. nie dość ze sie najadłem i to konkretnie, to było bardzo smacznie, czysto tam u nich, obsługa miła, szok. kiedys jeszcze na 100 procent wpadnę!

Niech już może Chińczyk przestanie się sam chwalić, bo ludzie jednak potrafią takie wpisy rozróżnić - może ktoś tu jednak chciałby zasięgnąć opinii konsumenta, nie producenta...
Oczywiście mojito i pasja też przeginają - najgorsze, że wszystkie w porządku, ale goebelsowska propaganda obecnie bardziej zniechęca niż promuje - uwierzcie!

#39 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 23 październik 2016 - 22:01:21

Zdecydowanie. Najbardziej Teatralna. Bardzo klimatycznie. Bardzo smacznie. Obsługa zawsze na poziomie.

#40 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2016 - 22:04:21

W Teatralnej "się bywa". Lokal na innym poziomie niż wszystkie w tym mieście. Kelnerzy świetni, a klient czuje się zaopiekowany. Nie ma małoletow na piwku. Za to z dziećmi można przyjść.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jedzenie, radom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych