Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie zjeść w Radomiu?

jedzenie radom

70 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mela~

~Mela~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 20:25:17

Hej! Gdzie warto wyskoczyć coś zjeść w Radomiu? Co polecacie, co odradzacie? Czasem każdy chce/musi wyskoczyć coś zjesć na szybko, pytanie: GDZIE? Piszcie! 

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 21:12:22

Zapiekanki na Moniuszki :D

#3 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2016 - 08:14:02

świetne jest w restauracji pasja, wiem, wiem jak restauracja to się zaraz wydaje wszystkim że drożyzna ale na szybko też jak najbardziej można coś dobrego i niedrogo zjeść  bo chociażby mają świetne makarony do 20 dyszek spokojnie, no ale że miejsce ze świetnym klimatem, bardzo ładne i wszystko cudnie podane to na większe wyjścia też się jak najbardziej nadaje więc niezależnie od okoliczności wielki plus 

#4 ~Fifix~

~Fifix~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 20:19:03

chińskie jadło zdecydowanie na propsie, dużo w spoko cenach, sajgoneczki bardzo dobre, ogólnie blisko mam, więc czesto wpadam jak mi sie gotować nie chce, nic w tłuszczu nie pływa, to też plus! 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 10:47:05

W domu, w domu ku***.

#6 ~christian700n~

~christian700n~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 14:39:00

Pivovaria moim zdaniem najfajniejsze jedzenie i klimat. 

Pasja również świetne jedzenie, ale to już klasyczna restauracja, bez 'tego czegoś' co znajdziemy w piwniczce na moniuszki, jednak zdecydowanie warto odwiedzić.

#7 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 05:49:42

jak dla mnie najsmaczniejszym miejscem w Radomiu pozostaje do tej pory restauracja pasja i nic jeszcze nie zdołało strącić jej z piedestału :) kuchnię mają w klimacie europejskim i włoskim i niespróbowanie chociaż raz ich pizzy wypiekanej w piecu na węgiel to jak dla mnie prawdziwy błąd

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 07:02:00

jak dla mnie najsmaczniejszym miejscem w Radomiu pozostaje do tej pory restauracja pasja i nic jeszcze nie zdołało strącić jej z piedestału :) kuchnię mają w klimacie europejskim i włoskim i niespróbowanie chociaż raz ich pizzy wypiekanej w piecu na węgiel to jak dla mnie prawdziwy błąd

Jeśli ktoś podaje do pizzy sos majonezowo-czosnkowy to nie ma pojęcia o pizzy i dyskwalifikuje go do podawania kuchni włoskiej, bo nie ma o niej najmniejszej świadomości. Dobrze jeździć autem nie wystarczy posiadać Pr.jazdy - dobrze gotować nie wystarczy czytać przepisy. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 10:38:12

Jeśli ktoś podaje do pizzy sos majonezowo-czosnkowy to nie ma pojęcia o pizzy i dyskwalifikuje go do podawania kuchni włoskiej, bo nie ma o niej najmniejszej świadomości. Dobrze jeździć autem nie wystarczy posiadać Pr.jazdy - dobrze gotować nie wystarczy czytać przepisy. 

To akurat racja, w Pasji jest  dobre jedzenie, ale znam przynajmniej jedno lepsze miejsce w Radomiu z wiodącą kuchnią europejską.

Odnośnie pizzy - to akurat również uważam za minus - wiele knajpek próbuje wtrącić to do menu, bo marże są na tym nieprzyzwoite i w takiej restauracji pizza w menu, to moim zdaniem ślepa pogoń za $$$.

Przepraszam, ale wg mnie, do dobrej restauracji, która nie specjalizuje się przede wszystkim we włoskiej kuchni, pizza po prostu pasuje jak pięść do nosa.

Jeśli ktoś ma ochotę na najbardziej włoską pizzę, to nie znam nic bardziej odpowiedniego niż La Favorita. Typowo włoska kuchnia, makarony zresztą też dość dobre. Jeśli ktoś szuka typowo włoskiego menu, to tam będzie bardziej zadowolony niż w Pasji.

Pasję oczywiście polecam odwiedzić, ale z menu ostatnią rzeczą którą warto wybrać jest pizza.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 11:00:31

Pivovaria i Pasja faktycznie na czele, ale jest jescze jedna mała fajna knajpka - Pronto przy Koszarowej. Nie umywa się do jednej ani drugiej, nie jest to miejsce na posiadówki, ale wpaść na szybko coś zjeść - całkiem smacznie i przyjemnie.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 12:38:29

Pivovaria i Pasja faktycznie na czele, ale jest jescze jedna mała fajna knajpka - Pronto przy Koszarowej. Nie umywa się do jednej ani drugiej, nie jest to miejsce na posiadówki, ale wpaść na szybko coś zjeść - całkiem smacznie i przyjemnie.

a na deser lody rzut beretem

#12 ~Jasiek~

~Jasiek~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 14:24:14

Nie zapominajcie o dobrej kuchni włoskiej w Bella Italia na wacynie

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 15:30:47

Na szybki posiłek dla amatorów wschodniej kuchni - matrioszka - niepozorny lokal na Chrobrego, ale barszcz ukraiński świetny, pierogi dość przyzwoite.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 07:43:01

Węglem? na pewno? ;-P

Pizza z pieca węglowego raczej nie brzmi zachęcająco... ;-P

Odnośnie pizzy - wiele pizzeri nie używa sera, lecz wyrobu sero-podobnego czyli topionych resztek. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda  w porządku - ale ser się nie ciągnie - jakby coś wspólnego z twarogiem miał.

Ciekawe jest tu dagrasso - to które kiedyś było przy statoilu - wg mnie kiepskie i ser się nie ciągnął, natomiast to na kelles krauza, zupełnie inna bajka - całkiem fajne.

Co gorsza jest jest jeszcze jedna odnowiona nie tak dawno knajpka, znana z pizzy. Miejsce fajne, żeby posiedzieć ze znajomymi, menu dość obszerne - steki itp. tylko ser na pizzy się nie ciągnie ;-).

#15 Marlon

Marlon

VIP

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12338 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 16:26:21

Pivovaria moim zdaniem najfajniejsze jedzenie i klimat. 

Na swoim fanpage na Facebooku maju bardzo dużo krytycznych opinii od klientów...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 19:04:03

Na swoim fanpage na Facebooku maju bardzo dużo krytycznych opinii od klientów...

O, to ciekawe... co do obsługi - rzeczywiście, zawsze trochę kulała. Co do kuchni i samego lokalu jednak - przetestowałem raczej wszystkie knajpy i pomimo plusów i minusów każdej, najlepiej czuję się w pivovari. 

A swoją drogą, może ktoś coś może o rozmarynie? trzykrotnie wstąpiłem, raz ok, pozostałe dwa - jak na restaurację z górnej półki, na którą się zresztą kreuje - moim zdaniem mocno przeciętnie. Jeśli szukamy 'wyszukanego' menu, to moim zdaniem pasja bije to na głowę, ale ponad rok nie byłem, więc może ktoś się podzieli wrażeniami, czy ostatnio coś lepiej? 

#17 ~Sebastian B.~

~Sebastian B.~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:15:59

Z tych wymienionych byłem w pasji i w chińskim jadle - pasja mi nie siadła, nie wiem czemu podała mnie zgaga straszna i już wiecej tam nie zawitałem, chińskie jadło - dla mnie spoko, niby chińczyk, ale naprawdę smacznie z tego co pamiętam

#18 ~Patka~

~Patka~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:50:26

hahaha z tym węglem to pewnie miało być drewnem i się komuś pomyliło :D łoo szkoda że tak Ci się słabo trafiło ale może u Ciebie jakiś słabszy dzień bo ja w pasji goszczę regularnie i jedzenie jest tam zdecydowanie na najwyższym poziomie, z resztą robiłam tam wesele więc zaufanie mam do nich pełne, wszystko jest zawsze przepyszne a goście na zabawie też zajadali że aż im się uszy trzęsły :P

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 14:57:31

Potłuczone gary tezż można odwiedzić - bez wodotrysków, ale jak się w domu nie chce gotować - przyzwoita opcja.

#20 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 11:36:17

Proponuję abyś odwiedził Mohito na Grzecznarowskiego (tam gdzie Lemon).
Niewiele ludzi wie, że to też restauracja. Jak mamy Gości zagranicznych, to szefostwo zawsze tam ich zabiera. Mają dość ciekawe menu i najważniejsze: powtarzalny smak. 

Osobiści polecam steki, zupę z baraniny i rewelacyjne racuchy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jedzenie, radom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych