Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

gdzie zamówić drzwi na konkretny wymiar ?

drzwi producent

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ninjaa~

~ninjaa~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 14:20:22

Hej, macie pomysł gdzie mozna zamówić drzwi robione pod konkretny ( zaznaczam, że dość nietypowy ) wymiar ? Najlepiej gdyby były to drzwi w całości wykonane z drewna. Ja sama się już co nieco rozglądałam w sieci ale nie znalazłam niczego ciekawego. z góry dzięki

#2 ~anetar~

~anetar~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 15:54:05

chętnie się podpnę pod pytanie. byłam juz w kilku marketach budowlanych ale niestety albo jakość mega słaba albo nie ma opcji by zamówić odpowiednio szerokie skrzydła. Niby plus taki, że dostępne są z reguły od ręki ale coś za coś. 

#3 ~kilor~

~kilor~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 10:06:18

najlepiej zamaiwac bezposrednio u producenta. zerknijcie sobie np na ofertę firmy Kris Drzwi. Robią drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, wykonane w 100% z dobrego gatunkowo drewna sosny lub dębu. Realizuja też zlecenia na takie nietypowe wymiary.

#4 ~ninjaa~

~ninjaa~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 11:18:27

dzięki kilor za namiar tej firmy nie znam i na pewno sprobuje sie z nimi skontaktowac :) poczytałam jeszcze w miedzyczasie opinie na ich temat i wyglada na to, że sporo osob ich poleca :)

#5 ~kilor~

~kilor~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 08:39:26

no i super, ja jestem mega zadowolony i jak widać inni też także śmiało możesz zamawiać. Pamiętaj tylko by dobrze zdjąć wymiary żeby potem nie było żadnych problemów z dopasowaniem i osadzeniem drzwi.

#6 ~ninjaa~

~ninjaa~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 12:06:08

tak tak wiem już się zorientowałam jak się w ogóle takie wymiary zdejmuje, sprawdziłam wszystko 4 razy i poszło :) teraz tylko musze się uzbroić w cierpliwość i czekać na zamówienie :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: drzwi, producent

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych