Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie wymienić opony w Staszowie?

opony wymiana staszów tanio szybko

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 22:17:10

Gdzie w staszowie polecacie wymiane opon? Mam same gumy i chcę je założyć na felge na której obecnie mam letnie. Jakieś propozycje. Pozdrawiam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 07:35:01

W Mazagumie jak się na Bogorię leci. Ewentualnie w Woli Osowej, ale tam lepiej najpierw zadzwonić

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 23:36:11

Za każdym razem żałuję kiedy wymieniam opony na Towarowej. Niemiła obsługa, ceny z kosmosu i partacze, Odradzam.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 07:50:02

najlepiej wymienić samemu, lub u tego co się tu będzie reklamował, a innych skrytykuje.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 08:31:09

A może wiecie gdzie mogę sprzedać opony zimowe wraz z felgami niedrogo czy firmy oponiarskie skupując mam na zbyciu miejsce zajmują 15*5 rozstaw śrub

#6 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 08:43:26

A może wiecie gdzie mogę sprzedać opony zimowe wraz z felgami niedrogo czy firmy oponiarskie skupując mam na zbyciu miejsce zajmują 15*5 rozstaw śrub

Najlepiej wystawić na tablica.pl teraz olx.pl, firmy oponiarskie jesli juz to dadzą Ci grosze bo oni musza zarobic:)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 09:51:25

Jak masz cierpliwość to na Opatowskiej w Mazagumie. A cierpliwość trzeba mieć bo tam nawet jak pojedziesz z oponami po jednym sezonie używania to będą Ci na potęgę wciskać, że to już szroty i koniecznie dla własnego bezpieczeństwa trzeba kupić nowe.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 13:34:19

Jak masz cierpliwość to na Opatowskiej w Mazagumie. A cierpliwość trzeba mieć bo tam nawet jak pojedziesz z oponami po jednym sezonie używania to będą Ci na potęgę wciskać, że to już szroty i koniecznie dla własnego bezpieczeństwa trzeba kupić nowe.

Bez pierdół,nic ci nie wcisną na siłę,a pojęcia trochę mają.widzą to czego zwykły kierowca nie widzi.......więc co kto woli.

#9 ~Tytus~

~Tytus~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 22:20:51

Bez pierdół,nic ci nie wcisną na siłę,a pojęcia trochę mają.widzą to czego zwykły kierowca nie widzi.......więc co kto woli.

co ty gadasz, słyszałem, że najlepiej na Radzikowie w firmie Protektor nawet powietrze ekologiczne. obsługa szybka i żetelna jak struś pędziwiatr. Zobacz Przekonaj się.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2014 - 08:57:02

co ty gadasz, słyszałem, że najlepiej na Radzikowie w firmie Protektor nawet powietrze ekologiczne. obsługa szybka i żetelna jak struś pędziwiatr. Zobacz Przekonaj się.

W rowerku z bocznymi kółeczkami to ci tatuś wymieni oponki.

Naucz się pisać po polsku.

#11 ~Krzyś~

~Krzyś~
  • Goście

Napisano 01 maj 2014 - 06:57:04

U Arka!!!!! za szpitalem w strone Golejowa szybko tanio i solidnie polecam

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2014 - 17:37:29

U Arka!!!!! za szpitalem w strone Golejowa szybko tanio i solidnie polecam

Podpisano: Arek

hehe

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opony, wymiana, staszów, tanio, szybko

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych