Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie szybka pożyczka?

Gdzie pozyczka szybka pozyczka pożyczka

51 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 13:11:47

Nie znam lepszej formy zadłużenia dla osób o słabej lub żadnej zdolności kredytowej niż fresh-finance.pl. Pieniądze otrzymujesz na zasadzie wypełnienia wniosku, a później komunikujesz się już z zainteresowanym zyskiem inwestorem. Wiem, że można się dogadać bez większych problemów. Jak masz minimalny dochód lub jesteś w trakcie zmiany pracy, ewentualnie potrafisz wyjaśnić perspektywy spłaty pożyczki to idź tam. Nie ma innych opłat poza oprocentowaniem.

#42 ~arssss~

~arssss~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 12:09:17

Przystępną porównywarkę masz na stronie lowcachwilowek.pl. W tym sensie przystępną że wszystko jest na głównej stronie podane, nie trzeba przeklikiwać milionów podstron tak jak w innych takich serwisach. Dużo różnych ofert, naliczyłem ponad dwadzieścia także już jest szansa żeby przy takiej ilości coś dla siebie korzystnego znaleźć. Ja się załapałem na darmową chwilówkę dla nowego klienta, więc nic poza to co pożyczyłem nie będę musiał spłacać.

#43 ~vesss~

~vesss~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 14:01:23

Wiesz co, jest trochę tych kalkulatorów i zestawień pożyczek. Ja korzystam najczęściej z serwisu odpowiedniapozyczka.pl. Najbardziej mi odpowiada sama szata graficzna, ale też mają duży wybór chwilówek, także nie trzeba się ograniczać do 2-3 alternatyw, ale faktycznie można sobie znaleźć coś na lepszych warunkach. Chwilówki za 0 zł są, ale często są obwarowane jeszcze dodatkowymi zastrzeżeniami np. tylko w przypadku nowych klientów są udzielane.

#44 ~walterjamesj12@gmail.com~

~walterjamesj12@gmail.com~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 00:52:41

Potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy pożyczki w wysokości 2% stopy procentowej.
Proszę, jeśli jesteś zainteresowany, przyjedź z koniecznością
Kwota, czas trwania, kraj i adres

#45 ~polki~

~polki~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 13:22:55

Czytelnie mają zestawione ze sobą różne pożyczki na różne sumy na stronie sowafinansowa.pl. Nie tak dawno właśnie tutaj kołowałem pieniądze, bo były mi potrzebna na cito w związku z problemami ze zdrowiem. Szybko, na darmowych warunkach w związku z tym, że byłem nowym klientem.

#46 Tarania

Tarania

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 18:41:42

Ja tam się boję takich szybkich pożyczek - unikam ich jak mogę  i mi się to póki co udaje.

#47 madzia888

madzia888

Swojak

• PipPipPipPip
  • 507 postów

Napisano 18 czerwiec 2018 - 10:12:00

Wypełnij bezpłatny wniosek tu: xchwilowki.pl
Wszystko załatwisz przez internet bez wychodzenia z domu!

#48 ~magdaaa~

~magdaaa~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 14:45:19

Najlepiej szukać chwilówek przez porównywarki bo tych ofert to jest teraz cała masa. Mam wypróbowaną stronkę sowafinansowa.pl. Szybko, wygodnie, z możliwością złożęnia wniosku internetowo. Oferty mają od różnych firm i tych większych i bardziej znanych i tych stosunkowo anonimowych...wcale bym nie powiedział że lepiej brać pieniądze u tych popularniejszych..

#49 ~cdaa~

~cdaa~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 09:44:34

Pod względem realnej oceny chwilówek to lepszego serwisu nie znajdziesz sowafinansowa.pl/artykuly/. Masz normalnie tysiące opinii, wiarygodnych. Dowiesz się, co i jak w zakresie obsługi kredytobiorcy. Nie popełnisz błędu przy wyborze firmy pożyczkowej na pewno, nawet bez specjalnego doświadczenia.

#50 roisabaiso8

roisabaiso8

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 13:46:59

Krótkoterminowe pożyczki do 10 000 zł - creditstar.pl  Udało mi się wszystko ładnie spłacić, oni też problemów nie robili, żadnych niemiłych niespodzianek. Polecam.

Użytkownik roisabaiso8 edytował ten post 24 maj 2019 - 07:51:48

#51 ~rysiek~

~rysiek~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 17:48:36

Potwierdzam, że w porównywarki warto zaglądać. ja w ten sposób ofertę kredytOK wyczaiłem. 3 tysie mi dali najpierw za darmo na miesiąc bez kosztów (akurat na święta się przydało) a teraz wziąłem na kurs trochę kaski. z kumplem gadałem to on też od nich kiedyś brał i spoko mówi, nic się nie czepiali, na czas tylko wiadomo spłacać i problemów nie będzie. 

#52 Aniutek

Aniutek

Bywalec

• PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 26 maj 2019 - 22:59:15

Mi się najlepiej bierze pożyczki na https://finratownik....wilowki-rzeszow , bo można tam w łatwy i przestępny sposób wybrać idealną pożyczkę. Bo wiadomo, że każdemu zależy na czym innym... Jedni wolą wyższą ratę a drudzy po prostu rozkładają kwotę na dłuższy czas. Mi się udało wybrać optymalną dla siebie opcję :D 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gdzie pozyczka, szybka pozyczka, pożyczka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych