Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie szybka pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

szybka pożyczka bez zaświadczeń gdzie pożyczka

152 odpowiedzi w tym temacie

#141 Szybka Gotówka

Szybka Gotówka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 18 październik 2019 - 13:17:30

Jeżeli znajdziesz firmę pożyczkową, w której nie będziesz musiał udowadniać swoją zdolność kredytową, to najprawdopodobniej będzie to pożyczka z poręczycielem lub pod zastaw nieruchomości. Poczytaj sobie więcej na temat zdolności kredytowej a pożyczania środków w naszym artykule https://szybkagotowk...osci-kredytowej

#142 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 14:17:48

To najlepiej obczaić sobie na Sprint Cashu, tam masz całe porównania, zestawienia i inne takie więc warto sobie zerknąć

#143 ~kasso~

~kasso~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 07:08:59

Vivus nie sprawdza dochodów i bik - tam najprędzej można dostać a kasa tego samego dnia na saldzie 

#144 ~Malczyk~

~Malczyk~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 20:16:39

Vivus nie sprawdza dochodów i bik - tam najprędzej można dostać a kasa tego samego dnia na saldzie 

Warto też wspomnieć o 0% RRSO i 61 dniach na spłatę w przypadku pierwszej pożyczki w Vivusie :) Skorzystałem, spłaciłem dzisiaj i żadnych haczyków nie było i nie ma

#145 ~Retri~

~Retri~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 00:50:24

A w Wonga Ktoś z Was pożyczał. Wiecie może, jak długo trzeba czekać u nich na przyznanie gotówki? 

#146 ~oewonga~

~oewonga~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 17:28:37

A w Wonga Ktoś z Was pożyczał. Wiecie może, jak długo trzeba czekać u nich na przyznanie gotówki? 

Witam! Retri, jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wypłatę pożyczki z wonga.com to możesz się jej spodziewać na koncie nawet po kilku minutach. Zawsze wysyłamy szybki przelew, dlatego też upewnij się, że nie będzie on ograniczony godzinami pracy Twojego banku. Możesz to także sprawdzić na naszej stronie wonga.pl w zakładce „Jak to działa”, pod przyciskiem „godziny pracy banków i zasady, w których Twój bank księguje nowe wpłaty środków na konto.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#147 ~Kaś~

~Kaś~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 09:23:58

Warto też wspomnieć o 0% RRSO i 61 dniach na spłatę w przypadku pierwszej pożyczki w Vivusie :) Skorzystałem, spłaciłem dzisiaj i żadnych haczyków nie było i nie ma

Też już korzystałam i jestem mega zadowolona. Obyło się bez problemów, a weryfikacja trwała chwilę. Jak dla mnie super.

#148 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 15:38:16

Polecam Szybką Gotówkę - biorą pod uwagę różne kryteria i są bardzo lojalne wobec klientów, więc na pewno nie odmówią nikomu w udzieleniu pożyczki.  

#149 ~Fare~

~Fare~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 21:44:45

A jak wygląda weryfikacja mojej osoby, jako potencjalnego  pożyczkobiorcy w Wonga? przydałoby się trochę kasy przed świętami. 

#150 ~tomby~

~tomby~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 05:44:35

Ja wziąłem wczoraj pożyczkę w Vivusie, to moja pierwsza pożyczka - 3000zł, termin 61dni na spłatę. Wpłynęły obie wypłaty i mogę nieco poszaleć w święta, a oddam dopiero w lutym. Teraz wszystko podrożało nawet o kilkanaście złotych - nastały ciężkie czasy...

#151 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 15:32:37

Ja również polecam firmę Szybka Gotówka - najlepsza na polskim rynku. Nowym klientom teraz rozdają po 50 złotych w bonusie do darmowej pożyczki. 

#152 ~Kikka~

~Kikka~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 08:58:24

Ja wziąłem wczoraj pożyczkę w Vivusie, to moja pierwsza pożyczka - 3000zł, termin 61dni na spłatę. Wpłynęły obie wypłaty i mogę nieco poszaleć w święta, a oddam dopiero w lutym. Teraz wszystko podrożało nawet o kilkanaście złotych - nastały ciężkie czasy...

Długo czeka się na rozpatrzenie wniosku?

#153 Marek2486

Marek2486

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 03 marzec 2020 - 09:32:19

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie https://finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybka pożyczka, bez zaświadczeń, gdzie pożyczka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych