Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie szybka pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

szybka pożyczka bez zaświadczeń gdzie pożyczka

131 odpowiedzi w tym temacie

#121 nati108

nati108

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 październik 2018 - 13:02:52

https://telpozyczka.pl/r/16 ja korzystałam na zasiłki 500 + i mimo wpisów w biku dostałam

#122 Fregata88

Fregata88

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 23 październik 2018 - 19:07:05

Z czystym sumieniem ponieważ z własnego doświadczenia polecam ofertę Hapi pożyczki. Dwa razy korzystałem i zawsze zdecydowanie na plus. Szybko, sprawnie, minimum formalności i co się rzadko ostatnio zdarza, miła i pomocna obsługa Klienta. Może komuś się przyda i będzie zadowolony tak jak ja https://hapipozyczki.pl/pl

#123 ~anielelee~

~anielelee~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 09:40:07

Nie polecam takich pożyczek. Jak nie masz dochodu, choćby najmniejszego to się zaczynają problemy ze spłatą. Najlepiej mieć umowę na taką chwilówkę, ja brałam w PTP. 

#124 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 11:29:19

Chcesz wiedzieć czy można samemu wyczyścić BIK? Lub czy pomimo negatywnych wpisów w BIK można otrzymać pożyczkę?
Skorzystaj z naszego BEZPŁATNEGO poradnika, a dowiesz się:
- Jak wyczyścić BIK samemu ?
- Jak wygląda czyszczenie BIK ?
- Jak otrzymać pożyczkę będąc w BIK ?
- Jak krok po kroku założyć konto w BIK ?
Otrzymasz także darmowe wzory dokumentów przydatnych przy usuwaniu wpisów w BIK.
Poradnik znajdziesz pod adresem: poradnik-bik.pl

#125 ~Tony Rock~

~Tony Rock~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 11:58:11

DO YOU NEED LOANS? Do you think about getting the financial help you really need? Do you think today about how to get a legal loan? Do you think about starting your own business? Do you have debts to pay? Do you want to pay tuition? Do you need an urgent loan to pay your bills? This is your chance to achieve your wishes. We will help you with all kinds of loans. Loans, loans for business and student loans? We grant a private loan in any form. 2% interest rate loan for more information. Contact us by e-mail. {Fhacyberservicesloan@gmail.com}. COLLECTION INFORMATION: Loan amount: Name of the borrowers: Contact details of the borrower: You and the state: City: Nationality : Financing the loan: Duration of the loan: Civil status: Patch: Sex:

#126 ~amanita~

~amanita~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 00:17:04

Hapi pożyczki mają naprawdę sensowną ofertę, bardzo dobre warunki, udzielają pożyczek do 25000 zł, które można rozłożyć nawet na 48 rat. Na stronie mają kalkulator, możecie sobie zerknąć, ale raty nie są wysokie, rrso całkiem dobre jak na oferty pozabankowe.

#127 ~aac~

~aac~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 09:43:45

Pod względem realnej oceny chwilówek to lepszego serwisu nie znajdziesz sowafinansowa.pl/artykuly/. Masz normalnie tysiące opinii, wiarygodnych. Dowiesz się, co i jak w zakresie obsługi kredytobiorcy. Nie popełnisz błędu przy wyborze firmy pożyczkowej na pewno, nawet bez specjalnego doświadczenia.

#128 ~Lehmann Schulz~

~Lehmann Schulz~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 03:06:36

cześć

Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą lub zapłacić rachunki i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowania działalności gospodarczej. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem (lehmannschulz07@gmail.com)

#129 lupolas25

lupolas25

Znajomy

• PipPip
  • 29 postów

Napisano 18 marzec 2019 - 18:47:23

Sam właśnie od jakiegoś czasu szukam takiej pożyczki i wydaje mi się, Asa Mają ofertę pożyczki do 10.000 ze spłatą w 24 ratach i do tego na prawdę korzystne oprocentowanie. Wydaje mi się, że warto spróbować!

Użytkownik lupolas25 edytował ten post 27 marzec 2019 - 13:26:31

#130 ~bask32~

~bask32~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 18:05:34

ja pożyczkę brałam przez Sprint Cash gdzie wysłałam formularz i oddzwonił do mnie konsultant który pomógł mi wybrać najkorzystniejszą dla mnie firmę pożyczkową 

#131 Wacek11

Wacek11

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 11:38:22

Ostatnio dostałem od Szybkiej Gotówki 1000 zł za darmo, moja pierwsza u nich), teraz zostało spłacić w terminie i po sprawie

#132 pablek

pablek

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 10:41:21

Ostatnio dostałem od Szybkiej Gotówki 1000 zł za darmo, moja pierwsza u nich), teraz zostało spłacić w terminie i po sprawie

Ja także brałem ostatnio pożyczkę. Przeglądałem internet i fora w poszukiwaniu najlepszej dla mnie propozycji. Wreszcie zdecydowałem się na Familyloan , uzyskałem kwotę 20 tysięcy złotych(jest to pożyczka z poręczycielem ). Dzięki temu spłaciłem wszystkie swoje zobowiązania zaległe i wyszedłem na prostą. Została mi jedynie jedna pożyczka do spłaty i mam jedną ratę miesięcznie :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybka pożyczka, bez zaświadczeń, gdzie pożyczka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych