Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie szybka pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

szybka pożyczka bez zaświadczeń gdzie pożyczka

152 odpowiedzi w tym temacie

#101 Słomka12

Słomka12

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 22:09:35

W większości firm nie trzeba udokumentować zaświadczenia o dochodach, bo te informacje można podać np telefonicznie. Ja tak miałam w Kredyt1000, podczas weryfikacji wypytano mnie o wszystkie szczegóły dotyczące dochodów, zatrudnienia itp. Z resztą na ładne oczy nikt nam nie da pieniędzy, jeżeli mówimy prawdę, to w systemie wszystko i tak wyjdzie.

#102 maba

maba

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 08 maj 2018 - 15:07:12

To nie lepiej się udać do biura doradztwa finansowego, gdzie zaproponują rozwiązanie wyjścia ze spirali zadłużenia? Osobiście miałem taką sytuację, że nazbierało mi się kilka kredytów, co prawda nie miałem jeszcze biku, ale już żaden bank nie chciał ze mną nawet rozmawiać, a byłem w sytuacji podbramkowej. Pomogli mi w Doradcy Łódź http://www.doradcylodz.pl , któzy przygotowali mi ofertę kredytu konsolidacyjnego, nie dość, że ostatecznie miałem niższe oprocentowanie to jeszcze nie musiałem się bawić w pilnowanie kilku terminów spłat rat. Zdecydowanie poleam kontakt z doradcą finansowym, bo samemu sie nie ogarnie tego całego tematu kredytowo finansowego.

#103 maba

maba

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 08 maj 2018 - 15:12:43

Ja to już nawet miałem komornika na głowie przez te kredyty chwilówki. Ludzie uważajcie na te szybkie pożyczki i czytajcie dokładnie warunki umowy, bo potem są niespodzianki. Ja niestety nie przeczytałem tych małych literek, miałem kłopoty i na szybko potrzebowałem pieniędzy, bardzo szybko znalazł się doradca, który mi załatwił pieniądze, bez zaświadczenia, praktycznie w godzinę miałem kasę w kieszeni, tylko potem jak przyszło do spłaty, to się okazało, że mam dwa razy więcej do oddania niż miało być.

#104 bankierplus

bankierplus

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 22 maj 2018 - 13:04:14

Potrzebuje 6000 złotych, mam wpis w BIK i nie mam umowy o prace ale pracuje i nieźle zarabiam. Gdzie dostanę pożyczkę bez okazywania zaświadczenia o zarobkach?

Ranking darmowych pożyczek RRSO - 0% dla nowych klientów.

• Porównywarka pożyczek gotówkowych - preferencyjne warunki
  • Minimum formalności
  • Bez sprawdzania
  • Środki dostejesz tego samego dnia na konto
  • Wniosek wypełaniasz przez Internet nie wychodząc z domu

Zamiast wybierać w ciemno porównaj pożyczki

http://bankierplus.pl

#105 ~Kollka~

~Kollka~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2018 - 15:51:43

no szybko i konkretnie to można w Extraportfelu - pożyczka jest fajna, konkretna i minimum formalności!

#106 madzia888

madzia888

Swojak

• PipPipPipPip
  • 507 postów

Napisano 18 czerwiec 2018 - 10:15:43

Mnie się osobiście wygodnie korzysta ze strony xchwilowki.pl Nie wiem czy są podobne strony które oferują tyle pożyczek w jednym miejscu! Poleciła stronę mi znajoma która w razie kryzysu zawsze może liczyć na szybką gotówkę prosto na konto dosłownie w 30minut. można wziąść od 100zł do 15.000zł dosłownie w 30min kasa na koncie

#107 ~Tursa~

~Tursa~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 18:17:21

nie wiem, ale jak jak coś to od razu idę do Extraportfela - uważam że jest to sprawdzona firma i godna uwagi! także warto tam brać pożyczkę

#108 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 10:37:52

Osobiście korzystałam z pożyczki w taratatu.pl. Skorzystałam z niej w wyjątkowej sytuacji, miałam awarię pralki, zalane mieszkanie, nie miałam odłożonych pieniędzy, byłam zmuszona zrobić szybki remont. Na pieniądze nie musiałam długo czekać. 

#109 ~damnn~

~damnn~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 14:44:15

Polecam portal sowafinansowa.pl tutaj plusem jest to że porównują dużo ofert ze sobą, nie mają ograniczonej listy do kilku firm, tylko jest ich ponad 30 także już tutaj ma takie porównywanie jakiś sens. Warto szukać tych ofert za 0 zl, tylko też trzeba patrzeć na to, że one najczęściej są powiązane z jakimiś promocjami np. tylko dla nowych klientów i tym podobnymi.

#110 zaza1

zaza1

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 10:04:36

Nie polecam Wam brać szybkich pożyczek. Radzę sobie najpierw poczytać o różnicach, kredyt a pożyczka

#111 ~Aggas~

~Aggas~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 19:57:33

a ja mam dobre doświadczenia z pożyczkami - Extraportfel dał rade i nie narzekam! serio sie bardzo opłaca jeżeli ktoś jest w potrzebie!

#112 ~Brajka~

~Brajka~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 18:31:12

no wlasnie Extraportfel to firma jak widać sprawdzona i rzetelna! nie ma co się jej obawiać - warunki stawiają jasno, wiadomo co i jak, a na dodatek pieniądze przelewają bardzo szybko!

#113 ~katin~

~katin~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 20:56:06

Też odradzam chwilówki i takie tam... W banku Raiffeisen jest pożyczka nieoprocentowana i można ją spłacać przez 2 lata Rrso tylko 2,88

#114 ~Mammas~

~Mammas~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2018 - 11:56:35

no ja uważam ze z pożyczek to Extraportfel jest bardzo dobrą firmą! godni polecenia, wygoda i profesjonalizm!

#115 mira88

mira88

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 19:23:08

Ostatnio szukałem dobrej oferty i znalazłem ciekawe rankingi i opinie na temat pożyczek na raty i pożyczek chwilówek. Jeśli też szukacie pożyczek bez zaświadczeń o dochodach albo tylko na dowód to zajrzyjcie tam https://lisekfinansowy.pl Dobry wybór moim zdaniem

#116 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 08:43:59

na pewno w taratatu.pl, działają internetowo więc wystarczy, że wypełnisz wniosek na ich stronie i poczekasz na decyzję no i na pieniądze.

#117 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 08:44:22

na pewno w taratatu.pl, działają internetowo więc wystarczy, że wypełnisz wniosek na ich stronie i poczekasz na decyzję no i na pieniądze.

#118 ~Miszelka~

~Miszelka~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 20:25:19

bardzo dobra i rzetelna firma, ja jestem z niej bardzo zadowolona bo bez problemu udzielają pozyczek!

#119 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 11:05:26

zobacz sobie tu: taratatu.pl, korzystałam w najbardziej kryzysowej sytuacji i było wszystko ok.

#120 ~marek4~

~marek4~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 15:11:10

Ostatnio korzystałem z Pozyczasz.pl - polecam, wszystko szybko i sprawnie, pieniądze były po 20 minutach na koncie. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybka pożyczka, bez zaświadczeń, gdzie pożyczka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych