Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie szybka pożyczka bez zaświadczeń o dochodach

szybka pożyczka bez zaświadczeń gdzie pożyczka

135 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 14:35:56

A spróbuj może w lendonie? internetowo wszystko można szybko załatwić, mają nawet jakieś ciekawe promocje. koszty nie sa wysokie więc myśle, ze nawet dobra ta chwilówka

No w lendonie jest wszystko przez neta i to szybko. Jeśli to bedzie pierwsza pożyczka to w lendonie pierwsza jest bez odsetek więc całkiem ciekawa propozycja.

#42 ~Erik~

~Erik~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 18:07:19

A może warto pomyśleć o LendOn? Można szybko wszystko załatwić przez internet-  wszelkie formalności trwają kilka minut i kasa dość szybko pojawia się na koncie. na razie raz tam brałem pożyczkę - 500 zł a już spłacona. następnym razem też oni mi pomogą

#43 edziu

edziu

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 10:25:52

Fajną usługę znajdziesz na stronie www.GdziePozyczka.pl. Można tutaj zapisać się na bezpłatny newsletter z przeglądem pożyczek i kredytów dostępnych na rynku. Taki biuletyn wysyłany jest codziennie na podany podczas rejestracji email. Z usługi w każdej chwili można zrezygnować. Dużym plusem jest także to, że oferty są sprawdzone i bezpieczne.

#44 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2015 - 19:45:34

Bardzo fajne pożyczki oferuje LendOn - sam brałem teraz na święta po raz kolejny pieniądze i wszystko sprawnie i bez większych problemów spłacam. Czasami takie pożyczki naprawdę ratują życie - różnie się dzieje, trzeba się wspomóc.

#45 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 14:39:46

A może LendOn? Bardzo fajna firma - można szybko wypełnić wniosek online i dostac w kilka godzin kasę na konto. Kilka razy brałem i nie żałuję - pożyczki na kilkanaście dni się naprawde nieźle spłaca

#46 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 18:22:32

Ja jestem bardzo zadowolona z szybkich pożyczek w Lendon ale jeśli to twoja pierwsza pożyczka to aż tyle nie dostaniesz od razu. ale za to pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Oczywiście, że z każdą kolejną pożyczką możesz wziąć więcej

#47 ~Elma~

~Elma~
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 20:58:05

o to całkiem zachęcające...i faktycznie jeżeli człowiek jest w potrzebie to dobrze jezeli ma możlwiosc wyboru. Fajne jest to ze pierwsza jest nieoprocentowana. To zdecydowanie ulatwia sprawę. 

#48 ~Alvin Scott~

~Alvin Scott~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2016 - 21:24:33

WARNING,

`Re international private and reliable credible Loan Company
we provide affordable loans across Asia, the Middle East,
Africa and the United States, committed to building
sustainable business in the long term.

We offer a wide range of loan services for personal and business
customers at 2% interest rate due to the living conditions for some loan terms determinant of customers. Come back to us for more details: alvinscott12@outlook.com

Sincerely
Management

Mr. Alvin

#49 rossaa

rossaa

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 11:18:07

Firm udzielających pożyczek jest tyle, że trudno zdecydować, którą wybrać. Jeżeli jesteście w podobnej sytuacji, rzućcie okiem na stronę https://pozyczki-online.info znajdziecie tam oceny i opinie na temat poszczególnych placówek, mi ten portal pomógł, w końcu wzięłam pożyczkę w Lendon.

#50 ~milagros~

~milagros~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 19:53:53

Ja również wybrałam podobną drogę byłam również w tym serwisie ale lepiej pomogła mi porównywarka pożyczek supernovafinansowa.pl Wybrałam jedną z lepszych opcji i się z tego bardzo cieszę. Wszystko już spłacone i kryzys zażegnany. Dzięki! :)

#51 ~igor~

~igor~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 14:26:21

ja brałem pożyczkę w Kasa Tak. polecam! pierwszy raz u nich brałem więc koszty żadne, szybko, bez formalności, potrzeba tylko dowód. i bezpieczna firma:)

#52 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 11:18:39

ja na początku roku brałam pożyczkę w Lendon i jestem bardzo zadowolona. kasa juz oddana wiec nawet zapomniałam o tej pożyczce. rzeczywiście bardzo szybko wszystko udało mi się załatwic przez internet co pomogło mi w trudnej sytuacji

#53 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 08:54:25

ja wzięłam pożyczkę w zaplo 2 tys. zł. bez problemu i szybko dostałam gotówke, nie oczekiwali nawet ode mnie dodatkowych zaświadczeń.

#54 ~gretka~

~gretka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 23:15:01

Dostałaś pożyczkę na dowód?

#55 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 09:24:01

procedura udzielania kredytu w zaplo jest naprawdę bardzo uproszczona, szybko przelewają kasę na konto.

#56 ~blanka~

~blanka~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2016 - 21:21:14

Bardzo dobry pomysł. Przeciez nie każdy też od razu chce brać bardzo wysokie kwoty, dlatego takie rozwiązanie jak emamona jest uważam bardzo atrakcyjne.

#57 ~oliwia23~

~oliwia23~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2016 - 15:15:16

Teraz własnie mysle ze coraz wiecej osób zdecyduje sie wziąć taka pożyczkę, dlatego warto na pewno wybierac te najbardziej sprawdzone miejsca. Do nich zdecydowanie nalezy wspomniana przez Was emamona.

#58 wojewoda

wojewoda

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 05 lipiec 2016 - 09:46:30

Dokładnie, trzeba sprawdzić firmę pożyczkową. Zadziwia mnie, dlaczego ludzie tak lekko biorą pożyczki w dziwnych instytucjach. Teraz nawet w kioskach można w 15 minut pieniądze dostać, gorzej ze spłatą. Jeśli ktoś faktycznie potrzebuje kredytu, mogę polecić JanVest. Są sprawdzeni, mają duży kapitał zakładowy i doświadczenie. Oprocentowanie też mają niskie, są skłonni pójść na ustepstwa.

#59 ~wiktoria~

~wiktoria~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 08:56:24

Również polecam JanVest. Brałam tam kredyt i byłam bardzo zadowolona. Oprocentowanie faktycznie niskie, nie było żadnych dodatkowych kosztów. Kiedyś brałam też pożyczkę w chwilówkach, powiem, że jest różnica. Oczywiście na plus dla JanVestu.

#60 ~elza~

~elza~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 20:43:52

W VIA SMS też jest spoko oferta do 3000 zł max. Ale jest bardzo szybko, sprawnie, bez dużej liczby formalności. A co ważne, dla stałych klientów sa tak zwane szczęśliwe środy czyli  rabat -50% od ceny obsługi pożyczki.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybka pożyczka, bez zaświadczeń, gdzie pożyczka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych